Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Binární hodinky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Líběji se?

Hlasování není časově omezeno.
Líběj se mi moooc:
42% 42% [ 6 ]
Jj hustá věcička ale já rači klasiku:
35% 35% [ 5 ]
Tohle neni nic pro mě:
21% 21% [ 3 ]
Fuj... jak by tohleto někdo moh chtít...:
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 14 / Hlasujících: 14
lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 16:55
Já mám nejradši klasické ručičkové hodinky. Ale tyhle se mi líbí.
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

krMeEjNzy (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 253
Bydliště: javamania :o)
10 625,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 17:31
Ja sem nerad moc tuctovej takze bych chtel ty binarky abych mel proste neco trochu jinyho nez okoli. Taky proto sem si oblibil svuj siemensek (mobil - muzu si s nim udelat co chci)... Jinak ten obchod je hooodne hustej (az na ty ceny). Ale kouknete treba na tohle... No priznejte se... kdo uz to mate (nebo mozna uz zase nemate) doma Mr. Green Ale to uz sem moc nepatri Anxious
Jeste k tem hodinkam. Nejsou v nicom lepsi nez rucickovy (nebo digitalni). Mozna sou i dokonce horsi (nedaj se moc pouzit jako stopky - nemas vteriny. S nima by to ale byl docela narez). Ale myslim, ze za chvili si clovek zvykne vylustit kolik je hodin docela rychle a vterinovku (nepocitaje stopky) clovek taky moc nepotrebuje. Tady de jenom o styl a ten se mi safra libi Wink
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 19:13
Ty kalhotky byly už v topicu Kalhotky nebo tanga Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 19:26
Tak to bych se musel nejdriv naucit ty binarni hodnoty ale je to celkem machrovina kdyz se vas nekde zepta na ulici kolik je hodin, ceka nejaky normalni hodinky a pak ukazete toto Mr. Green

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 19:34
noo stejně než bych zjistil kolik vubec je tak by mi ujel bus.. teda jestli by se mi to vubec podařilo zjistit.. Mr. Green nedokážu si představit jak se v tom hledá a jak se stim manipuluje.. Mr. Green

krMeEjNzy (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 253
Bydliště: javamania :o)
10 625,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 19:37
Je to jednoduchy jenom se u toho musi trochu pocitat. Ale ja myslim ze casem si clovek zvykne a bude to mit prepocteny jedna dve Wink
http://gadgets.zive.cz/?q=node/138
EDIT: http://gadgets.zive.cz/index.php?q=node/48
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 20:08
To opravdu je jen machrovinka, ale když ráno téměř nevidíma nevnímám svět a ještě počítat kolik je hodin!!! Shocked Shocked Shocked NEEE!!!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 21:50
Bugi napsal:
Líbí se mi opravdu moc. Je to skvělý nápad pro technifily. Ale raději je nechci, protože bych se musel znova učit binární kód a to už se mi nechce. Já vím, je to jen o zvyku. Wink
Koukám, že v tom obchodě mají spoustu zajímavých věciček. Shocked


binární kód je velice jednoduchý. ty hodinky jsou samy o sobě ušetření výrobce na převodník a display a při tom za to chtěj takový prachy. past na blbečky co tomu nerozumí a stejně do roka budou stát tak 1/4 ceny
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 22:11
To je asi tak prehľadne,ako tieto Omegy,alebo,lepšie povedane,všetky skeletony.
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil
Příspěvek upravil 1× Ginzo, naposledy ne 29. červenec 2007 16:08.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 22:45
drutek napsal:
binární kód je velice jednoduchý. ty hodinky jsou samy o sobě ušetření výrobce na převodník a display a při tom za to chtěj takový prachy. past na blbečky co tomu nerozumí a stejně do roka budou stát tak 1/4 ceny

Problém je v tom, že tyhle hodinky nejsou pro nějaký široký spektrum lidí. Kdyby byly pro všechny, tak by určitě stály míň...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna