Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Bitcoin a jiné kryptoměny

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK

Bitcoin a jiné kryptoměny

Zasláno: so 24. červen 2017 01:08
Tak se pochlubte, jestli se činíte v kryptoměnách.

Hype ohledně bitcoinu a jiných coinů opět stoupá, tak jsem vyhrabal svůj dat soubor se smetím, které jsem před 3 roky různě posbíral po internetu. Zjistil jsem, že to má nyní 4x vyšší hodnoty než předtím, což dělá závratných 2,8 € Mr. Green Tak v pondělí znovu do práce. Až hodnota BTC vzroste 1.000.000x proniknu do horních 10.000 Laughing
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 24. červen 2017 09:56
Já furt čekám kdy ta bublina praskne... i když vlastně vzhledem k tomu, že je to ideální měna k nelegálním aktivitám tak o zájem asi neopadne a bublina by praskla jedině že by se Trump a nebo EU rozhodli bitcoin postavit mimo zákon...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 24. červen 2017 10:37
Já jsem jednou zkoušel těžit bitcoin a pak nějaký litecoin, ale pak mě to přestalo bavit, když jsem po celým dni pořád skoro nic neměl. 😁
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 27. červen 2017 09:41
Jako když sem psal palučko o bitcoinu poprvé, tak se na těžení zbohatnout ještě dalo... http://www.vysemnesmite.cz/forum/diskuse/bitcoin_mining/tema-2456/?highlight=bitcoin
Ale teď určitě ne... Už před lety se to těžilo pomocí grafických karet a pak pomocí FPGA polí a pak už pomocí specializovaných zařízení... Myslím, že teď se nemůžou vrátit ani peníze za elektřinu...
Já pamatuju, že jsem chtěl vyzkoušet mining pomocí FPGA polí (v práci nám nějaké ležely ladem), ale pohořel jsem na tom, že nikde nebyl žádný návod a ani napsaný "program" co bych do toho FPGAčka nahrál... ti co to dělali se asi moc dělit nechtěli... a sám bych to určitě nezvládl dřív, než by to bylo taky nerentabilní... Very Happy

Na druhou stranu dneska se dá zase vydělat na spekulacích s bitcoinem, jako na burze...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 27. červen 2017 10:15
Cryptomen je hromada, kamarad si ted budoval tezitko s multi GPU na Ethereum, protoze bitcoin se tak nejak ocekava ze brzo umre..
nicmene se taky ocekavalo ze trh s nemovitostma umre taky, a zatim se tam nestalo, takze realne nikdo nic nevi Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 27. červen 2017 12:11
Jo... a pak je taky možnost vytvořit si vlastní kryptoměnu a doufat že se ujme... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 27. červen 2017 23:13
Kryptoměny, když se to tak vezme, jsou vlastně geniální podvod / podnikatelský nápad století. Vytvoříš z ničeho nic kryptoměnu, něco si natěžíš do zásoby, pak to hodíš do světa, a když se aspoň trochu ujme, je z tebe milionář. Protože těch pár desítek na začátku bezcenných mincí má najednou hodnotu miliónů dolarů.

Vím, v roce 2014 kvůli tomu nebyly k dostání některé high end VGA. Letos se situace podle některých opakuje.

A jestli zanikne BTC, tak kvůli těm jeho poplatkům. Na korunu je to teď snad 70 kaček za operaci. Může to jít bezplatně a bez priority, ale taky se může stát, že to nedorazí vůbec. A četl jsem, že s prioritou může převod i tak trvat několik cyklů Drool

Jinak v minulosti. Kolem roku 2012 jsem hledal návod, jak to těžit, ale neuspěl jsem. Všechno jen do poolu, a to jsem nechtěl. Moje železo nic moc, a to by bylo nula nula nic. Spíš jsem to chtěl spustit na pár hodin a zkusit štěstí, jestli nenajdu minci.
NoArtist / NoName

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6465
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 4. srpen 2017 00:53
A teraz som moc nepochopil čo sa stalo Very Happy ale píšu to tam

http://www.zive.sk/clanok/126771/bitcoin-cash-je-realitou-stal-sa-tretou-najvacsou-kryptomenou
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 4. srpen 2017 09:41
To je další dějství tohoto podvůdku. Máš jednu kryptoměnu a rozdělíš ji na dvě. Hodnota první zůstává, druhé mnoho lidí příliš nevěří, ale i tak hodnota je vyšší než nula. Ale všichni co měli předtím bitcoin, mají stejné i bitcoin cashe. Takže 1+1 > 2. A to se vyplatí!
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 6. listopad 2018 10:50
Teď je všude velký halo ohledně Q. Že prý je to je nějaká "měna" od zakladatelů Paypalu (nebo někoho, kdo paypal vlastnil a pak prodal a na linkedinu má jen mail info@)... A jen ze registraci dávají peníze zadarmo. Mr. Green Třeba to jednou bude drahý jako Bitcoin. A nebo spíš ne. Ale registrace nic nestojí, kromě jména a e-mailu a hesla vyžadujícího malá a velká písmena a číslo. Whistle

https://initiativeq.com/invite/HMep9FpnX
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy út 6. listopad 2018 12:58.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní
Strana 1 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna