Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Bitcoin mining

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 7. říjen 2021 01:59
Já měl taky zhruba 3 mBTC.... a prodal jsem vše když se to po dlouhé době dostalo nad 44 000 €/BTC a teď koukám, že to už je dokonce za 47 000 €/BTC... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: út 25. leden 2022 12:47
Hodně dlouho to klesalo, ale vypadá to že to ode dneška snad poleze nahoru... už mám skoro 6 mBTC, tak to chci prodat... Slinták Magor
Zasláno: pá 29. duben 2022 05:51
Hm, koukám že Nicehash má dvě možnosti jak vybrat peníze...
První je v Buy/Sell crypto a druhá je v Exchange currencies... Think
To v Buy/Sell crypto je přes nějakou 3rd party aplikaci Banxa Think To je asi nějaká nová možnost, nebo jsem si toho dřív nevšiml... má to nějaké výhody? Think

Btw. teď mi to těží cca 1,84 € / 24 h, pamatuju že kdysi to bylo lepší - koukám že jsem tu psal že cca před rokem, že to těží skoro 3 € / 24 h Think
S tím jak se budou zvyšovat ceny elektřiny to bude nakonec dobré tak akorát na topení... Think Anxious
Zasláno: st 24. srpen 2022 15:20
Hele, počítal někdo jak je to s tím topením? Dalo by se to použít v zimě na topení zadarmo? Nebo alespoň jako levnější topení než plyn? Abych si nemusel pořizovat druhý svetr? Magor I když to asi bude záviset na tom co se bude dát těžit až Ethereum přejde na proof of stake mechanismus, což má být zhruba 15. září... Think
Ceny grafických karet klesají (asi i právě v souvislosti s přechodem ETH na PoS) ale asi nemá cenu nic dokupovat... Think
Zasláno: st 28. září 2022 19:28
p!p@ napsal:
...
Btw. teď mi to těží cca 1,84 € / 24 h, pamatuju že kdysi to bylo lepší - koukám že jsem tu psal že cca před rokem, že to těží skoro 3 € / 24 h Think
S tím jak se budou zvyšovat ceny elektřiny to bude nakonec dobré tak akorát na topení... Think Anxious

Po přechodu ETH na PoS mi to teď dává max 0,3 € / 24 h Sad
I když to je taky dáno nízkou cenou BTC... Už docela dlouho se to drží těsně pod 20 k€ / BTC Think

Každopádně se to už moc nevyplatí - jakmile mi skončí fixace, tak budu platit zastropovaných 6 Kč / kWh a neexistuje grafická karta, se kterou by se to vyplatilo... https://whattomine.com/gpus?cost=0.24&cost_currency=USD&button=&nvidia=true&amd=true&filter=all&sort=profit Sad I s tou nejlepší grafickou kartou to je prodělečné, za -0,21 $ / 24 h Sad
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

YusefHoward (0)
Spambot


Příspěvky: 1

10 070,- VK
Zasláno: po 6. březen 2023 17:59
Nyní kurz kryptoměn roste, ale velmi pomalu. Nakupovat bitcoiny má smysl.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 3 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna