Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Bitcoin mining

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 10. září 2021 12:55
Hele těžíte někdo kryptoměny? V současné době se to už moc nevyplatí, ale když už mám počítač s poměrně výkonou grafickou kartou, tak jsem to vyzkoušel...

Těží mi to tak 2-3 € denně (výdělek je ve výsledku nižší, ještě se musí odečíst náklady na elektřinu, na odhady výdělků existuje na to super stránka, která srovnává různé grafické karty včetně jejich spotřeby a kryptoměny)

No, kdybych tu sestavu kupoval kvůli těžbě, tak to se mi vrátí asi až za hooodně dlouho... Think Takhle asi nemá ani moc cenu dokupovat ještě jednu grafickou kartu... Hlavně při těch cenách... za poslední měsíc stoupla cena mé grafické karty o 10 % Rolling Eyes Laughing Nebo je lepší investovat do grafických karet? Dát si je do trezoru místo zlatých cihel? Magor
Ale teď se těžba vyplácet víc když přichází ta zima a je všude sychravo, tak si tím člověk může topit a ušetří za plyn... Magor

Jedu přes Nicehash, to je takové těžení pro lamy, jak to nazvali v tomhle článku... Asi by se z toho dalo vytřískat víc (těžba přímo ne přes nicehash, taktování karet atd.) ale to bych do toho musel investovat víc svého času..
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 10. září 2021 21:10
Ja tezim pres NiceHashOS, kdyz jsem v UK. Proste mi to tu bezi pod stolem. Ale mam starou kartu, jen asi dve eura na den. Ale jsem bohatej Mr. Green 0.00356341 BTC

Mam to nastaveny ze to tezi jen ethereum teda, ale vyplaci v BTC.
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 11. září 2021 06:15
No jo, kdybych tam nainstaloval Nicehash OS, tak toho asi vytěžím víc... nicméně já na tom počítači i pracuju a občas si i zahraju hru, tak tam mám normálně Windows... Takhle mi to prostě běží furt a kdykoli se můžu kouknout na net atd... Navíc to ani moc nehučí a teplota karty se drží stabilně na 56°C... Pokud na tom brouzdám na netu, nebo dělám něco v office, tak těžba nijak neklesá... Když pustím na full detaily Far Cry Primal, který teď hraju, tak těžba poklesne asi na desetinu, ale hru to nijak nezpomalí... Hry té grafické kartě dávají víc zabrat než těžba to pak už začne hučet větráky...

Taky mi to těží hlavně Ethereum, to je teď nejvýhodnéjší...

0,003 BTC? Tak to jsi asi 3x bohatší než já... Magor
Obrázek
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 11. září 2021 09:10
Já to mám na flashce, takže ten počítač muzez používat normálně s OS jaký máš, ale default naběhne pod NHOS. A aspoň mi to nezasira herní Windows Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 11. září 2021 09:24
No jo, ale furt restartovat, to je otrava... takhle si to dvěma kliknutíma vypnu, kdyby to zpomalovalo hry...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: út 21. září 2021 06:46
Simulátor těžení kryptoměn ve kterém se dá vydělat i skutečné kryptoměny... Magor
hrajete arkádové hry a za to dostáváte výpočetní výkon...
pokud se registrujete přes můj referal, tak dostanete 0,00001 BTC Magor
kód:
https://rollercoin.com/?r=ktlhhixr

výběr je od 0,0001 BTC
Když tak nad tím přemýšlím, není mi jasný jejich obchodní model. Je to možná letadlo, ale dokud do toho nebudete dávat skutečné bitcoiny (jako že to jde - dá se nakupovat ta jejich ingame měna - rollercoin), tak nemáte o co přijít...
Má to i mobilní aplikaci (to je fajn protože tam jsou i odměny za každodenní přihlášení atd.), ale je celkem zabugovaná... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 21. září 2021 06:57
Seš si jistý, že to není jen způsob, jak do počítače nebo mobilu dostat trojany? Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 21. září 2021 07:17
Elephant napsal:
Seš si jistý, že to není jen způsob, jak do počítače nebo mobilu dostat trojany? Green

Tak do počítače to neinstaluješ, je to webová hra...
A do mobilu to instaluješ přes Google Play... Občas něco sítem projde, ale mělo by to být celkem bezpečné... Think Jinak to nechce povolení k přístupu k ničemu...
Zasláno: st 29. září 2021 19:04
https://www.cnews.cz/bitcoin-tezari-si-koupili-vlastni-uhelnou-elektrarnu-provoz-je-ekologicky/

Takhle se to dělá... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: st 6. říjen 2021 22:09
tiež mam asi 0,003BTC .DVery Happy
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna