Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Bluetooth zariadenie

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
SMIKEE (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 111
Bydliště: PRAHA
10 000,- VK
Zasláno: po 13. únor 2006 16:45
Nic proti ale souhlasim s jednim uvedenym postem že bluejacking blbost Hand To už je lepší jeho modernější bráška bluesnarfing Twisted Evil Mr. Green (nebo to chceš ve skutečnosti na tohle? Eh? Silence )

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: po 13. únor 2006 16:49
Ja nechcem ludom nici telefony.Ja sa chcem zabavat na ucet ostatnych Wink.A MIDP 2.0 NIEJE potrebna.Jackovat sa da aj manualne a preferujem ked jackujem z kamosovho mobilu manualne jackovanie
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: po 13. únor 2006 16:55
poradím vám jeden takovej server ohledně mobilů, kterej určitě nikdo neznáte - www.siemensmania.cz - tam to jděte řešit! :D
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 19. říjen 2019 03:18
Pamatujete ještě bluejacking? Hráli jste to a nebo jste to vždy považovali za blbost?

Témata z minulosti vám přináší Jendův tématový náhodník - kočičky nemaji šanci!
 
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 19. říjen 2019 21:17
Pamatuju, ale nehrál, resp. párkrát jsem si zkusil akorát najít veřejný BT zařízení. Nic zábavnýho. BTW dneska by to šlo asi líp, protože spousta lidí má připojený chytrý hodinky/náramky a má viditelný BT.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 20. říjen 2019 04:17
Já to hrával v době když jsem chodil na gympl a jezdil tramvají... Ale nějak moc jsem to nehrál...
Jo a taky kromě bluejackingu jsem jednou udělal bluehacking... pojmenoval jsem se "heslo je 1234" a spároval se a přes nějakou java aplikaci se pak dalo číst kontakty v telefonu atd... chtěl jsem se kouknout na javamanii jak se ta aplikace jmenovala (tušim že autor byl Čech a vím že se to tam řešilo) Ale vypadá to že javamania už nadobro neexistuje...

Každopádně dnes by bluejacking moc nešel - většina telefonů chce při posílání/příjmu souborů spárování a jak jsem už uvedl výše, tak to není ok párovat se jen tak s někým...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna