Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Bond

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Zamknuté téma
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové

Řadíte mě mezi vaše kámoše?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
70% 70% [ 14 ]
Ne:
30% 30% [ 6 ]
Celkem hlasů : 20 / Hlasujících: 20
Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK

Bond

Zasláno: st 10. srpen 2005 20:27
Narodil jsem se krásného roku 1989. Maminka s tatínkem mi dali krásné jméno Vratislav a příjmení bylo jasné již od začátku Macek taže celkove Vratislav Macek Bylo to jen pár týdnů třed revolucí. Takže jsem to ještě stihnul Mr. Green tak abych se měl líp Mr. Green Pro přesnější představu to bylo 11.9. já říkám opravdu kásné datum, protože 12 let poté jsem měl takový krásný ohnostroj. Sice sem ho neviděl na vlastní oči ale v televizi. Na ten den si pamatuju protože jsem dostal taky k narozkám pěknej mobil Motorolu T180 Evil or Very Mad (ale o tom napíšu později)

dětství: Na svoje dětství si moc nepamatuji (kdo taky jo), ale uřčitě muselo být nádherné. No to jediné co si vybavuju je asi to jak sem začal chodit do školky. Teď se mi vybavilo jaký byl můj první den. Školku jsme měli krásnou jako všechn to zrušili a ted je z toho nějaká blbá hudební škola. No víc si na to ze školky nevzpomenu akorát ještě možná na to že můj nejlepší kámoš byl David. A měli jsme tam 2 hezký holky Wink
No teď by měla na řadu přijít základka. Na tu si pamatuju ješte velmi dobře přeci to není tak dlouho co jsem odtamtud pryč. ´V první třídě nás uvítala pí. uč. Svobodová kterou jsme měli v první a ve druhý, potom jsme ji měli ještě ve čtvrtý na výtvarku a jelikož ona měla furt prvnáky a druháky tak si dokážete představit že jsme ty hodiny měli hodiny u ní ve tříde d'oh! no naštěstí si potom na konci roku zlomila nohu a šla do důchodu. Poté jsme šli na druhý stupeň. Tam to byla zatím největší prdel. Tak jak tomu asi bývá. No měli jsme ale jedno prvenství byli jsme prý nejhorší třída. Byla tam taky dobrá parta i když jsme se občas srali tak sme drželi pospolu i když jsme byli v devítce bylo pár lidí obviněno z toho že šikanovali jednu píču(pro zasvětcené to je tak jak mi šlohla mobil). A nejlepší ze všech výletů co kdy byl byl i ten poslední. Učitelky klidně odešli na 2 hoďky do hospody na pivo a nechali nas tam tak si muzet asi domyslet co se tam delo. Měli jsme sebou pár vodek, potom tam vzali mrte moc huleni d'oh!d'oh!d'oh! (no chteli aby to tazdej aspon zkusil). Jediná nevýhoda na tom byla že sme museli na tůry Sad . Na konci roku jsme měli krásnej rozlučák. Co vím tak se nikdo nepoblil takže sme vydrželi Applause
Nyní jsem již od září na střední škole. No je to tam taky prdel tady je už to jiný než na základce tam sme museli mazat tabuli tak aby byla celá černá tady ji mažeme tak že je celá bílá. Žádný bodování pořádku a další píčoviny. To se mi na tom líbí. Ale bral bych kdyby sme tady měli nějaký učitele co na základce hlavně na fyziku Hand ta učitelka je strašná. Furt se jí něco nelíbí a furt do nás kéruje. Brr radši sem o tom ani neměl mluvit. No ale zatím těch příběhů není tolik takže je třeba doplním zas příště.

Mobily: No vůbec můj první mobil jaký jsem kdy měl byla C10 bylo to v době když byl mobil rarita. No on vlastně nebyl tak úplně můj byl to vlastně státní mobil Anxious no táta byl voják noo. Potom ho ale asi po půl roce musel vrátit. Tak sem pár měsíců byl bez mobilu a nebylo to nic strašnýho. Potom si táta koupil M35 a já si od něj koupil C25 co měl. No po trošku kratší době mi ho ale na CIAFu ukradli. No tak mi potom rodiče k narozkám koupili tu již zmiňovanou motorolu T180. Tu jsem naštěstí daroval k vánocům babičce a dědoj a koupil jsem si Alcatel 302. Tu sem ale po půl roce při školním výletě ztratil. Tak jsem si koupil A50 kterou jsem měl mám dojem 2 roky. Ale potom mi najednou začal blbnout displej tak sem ji musel odložit a koupit si C65. Tu mi ale ta svině boužel při tělocviku ukradla. A ted sem po 6 měsících opět štastným majitelem mobilu. Nyní ale S65ky

Rodina: Mám mámu a tátu jako asi většina lidí. ALe jako menšina nemám žádného sourozence. A abych vám pravdu řekl ani mi to zas tak nevadí. nemusím se s nikým hádat o to jestli budu na kompu já nebo on. Jedinej s kým se o to musím hádat je táta kterej chce věčně na net. Ještě že to není něco podobnýho jako já kterej je na netu furt. Mr. Green . Sourozence mi ale vynazrazuje moje 5 letá sestřenka.

Kámoši: Řekl bych e jsem docela kamarádský. Mám docela dos kámošu ják virtuálních tak i tech reálných. Víc si popovídám s těma virtuálníma protože hodně času trávím u počítače. Někdy to rodiče tak sere že ho musej vypínat pomalu sami (např ve tři ráno o víkendu a v deset v normální den)

Přoč sem šel do VyHozenýh: No šel jsem tam hlavně abych zažil něco nového, prožil nové věci, nasbíral nové zkušenosti a poznal nové přátele. A hlavně abych vyhrál tu hlavní cenu (sice ani nevím co to je ale člověk se musí furt na něco těšit)

tak já bych řekl že to je o mě asi všechno jestli bude mít někdo nějaký dotaz tak se ptejte rád odpovím


musel sem se vyfotit pro JM a tak sem dám nějakou tu fotku !! ten člověk ve škutečnosti nevypadá tak jak na tý fotce !! Mr. Green Mr. Green

Obrázek

Bond začal nový život a je z něj nyní Máca. Zde zamykám. Jenda
Příspěvek upravil 1× Máca, naposledy st 21. září 2005 16:05.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 10. srpen 2005 20:37
Mám tě rád a jsi dobrý kámoš Mr. Green

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: st 10. srpen 2005 21:23
Hele bondiku neznas nejakou Kristinu co chodi na nejakou stredni, kde dela pocitacovou grafiku? Dela moderni tanec. To je vse co o ni vim Mr. Green

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 10. srpen 2005 21:25
Taky tě mám rád... Pomůžeš mi se stránkama? Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: st 10. srpen 2005 21:38
::kenas:: no tak tu asi zrovna neznám Mr. Green

Ricky: fakt chces Question Wink

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 10. srpen 2005 22:37
Bond napsal:
::kenas:: no tak tu asi zrovna neznám Mr. Green

Ricky: fakt chces Question Wink


Bond: No nejprve se pokusím naučit css a něco sesmolit a pokud to bude katastrofa jako doteď, tak vím, kam se obrátit... Wink
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 13:18
nemohol si počkať 2 týždne a boli by sme narodený v deň Laughing

otázka:koľko Bondoviek si videl Question Laughing Mr. Green

DavidT (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282

10 375,- VK

Re: Bond

Zasláno: čt 11. srpen 2005 22:56
Bond napsal:
No tak tady vám napíšu něco o sobě

No tak začínáme. Držte se jedeme. Narodil sem se 11.9.1989 v takovým docela malým městečku (má jen nějakých 15 000 lidí) v takový porodnici, kterou asi 1 rok potom zavřeli (dovi přoč Think )

No tak teď bydlím v Hradci Králové. Když mi byl rok tak sme se přestěhovali z garzovnky do nynějšího bytu (2+1) který sdílím s rodiči Mr. Green Mr. Green . Víkendy trávím většinou u příbuzných v tom malým městečku, které je odsud asi 20km. No jedeme tak spíš v sobotu odpoledne a vecer zpatky(ale to není důležité)

Hodně času trávím za počítačem. Jsem členem týmu SiemensManie takže je asi jasné že moji zálibou jsou telefony Siemens. No také dělám nyní na mnoha jiných stránkách jako admin. viz: Orpheusweb, Signatures, a další. Mezi mé oblíbené weby patří: photoshop forum, jedno nejmenovane forum, VSN, Siemensmania, Super.cz/vtipky, a mraky dalších.
Hodně lidem také vypomáhám s webem a nebo s jinými věcmi. (někdy mi z toho de hlava kolem ale dá se to vydržet) Hodně času také strávím psaním vzkazů na ICQ. V poslední době strávím honě času s dopisováním s firmou forpsi a s jinýma kvůli zařizování webu.

Mezi mé nejlepší kámoše patří Darth PZ a Orpheus. Potom mám snad mraky jiných kámošu

Časem sem dám i nějaký fotky
Abych tě neřadil mezi sví kámoše.Vždycky si mi pomohl(pomáháš hlavně na SM).Hlavně ze začátku když sem se choval a ptal jako kkt.Dík moc

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: út 6. září 2005 18:47
Bond napsal:
sap napsal:

Kde je sampus? Anxious


v ledničce a není tam sám Mr. Green Twisted Evil


Mr. Green Tak tady mas darek. Arrow http://www.slunecnice.cz/product/Not-Enough/

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: út 6. září 2005 19:02
už to stahuju a du pařit jmenovce Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Zamknuté téma
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna