Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Boty

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Boty

Zasláno: st 12. duben 2017 11:51
Kde a jaký kupujete boty?
Já už fakt nevím, kde kupovat.

Od Deichmanna (zn. Landrover, Memphis One) se mi rozpadly snad už za 2 týdny.
Od CCC (zn. Sprandi) se mi začaly trhat po měsíci. (chození po městě, v práci po asfaltu/betonu)
Z Reno (zn. Woodstone) po cca 3 měsících chození mám úplně orvanou uvnitř vložku, pod ní ještě víc a včera jsem zjistil, že pod tím praskla podrážka a je tam díra... (Taky jen po městě a v práci)
Ze Sportisima (zn. Lotto) se mi začaly rozkládat taky po pár měsících... (město, práce, lehčí kešky)

Jediný, co se zatím drží, jsou Solomony ze Sportisima. Jedny mám druhou zimu a začínají se vevnitř teprv trochu trhat. Druhý mám od minulýho léta a zatím taky dobrý, ale jsou vevnitř už trochu rozedřený... S obojím přitom chodím i normálně do terénu na kešky a všude možně.

Takže... co má kvalitu aspoň jako Solomony a není to dražší než Solomony? Mr. Green (Do cca 2k Kč)

Disclaimer: Já asi teda zničím všechno: v levý botě mám totiž pod patou korkovou vložku na zvýšení nohy a ta spolehlivě roztrhá všechny boty během pár měsíců (ty Solomony to ale vydržely neroztržené snad rok). Na druhou stranu boty z CCC i z Reno se mi roztrhly stejným způsobem i v druhé botě bez vložky za stejnou dobu. Deichmann se totálně rozpadl z venku. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 12. duben 2017 13:30
Já už od nějakých 16-17 chodím v konverskách Very Happy I když uznávám, že na tenhle typ boty si člověk musí zvyknout a asi to není moc zdravý pro nohu..

Nikdy jsem nenosil neoznačený konvy, takže nevím, jak se liší kvalita tý boty oproti originálům. A vydrží hodně, nosím je pořád. Za deště, ven do přírody, v zimě ve sněhu s pořádnou ponožkou Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 13. duben 2017 11:17
No, z mé zkušenosti je to hodně o štěští... většina bot podle mě není dělaná na chození... hlavně dřív jsem chodil denně 1,4 km z nádraží do školy a 1,4 km zpět a boty se mi většinou rozpadly po půl roce když jsem měl štěstí a do 14 dnů když jsem měl smůlu... Z mé zkušenosti jsou na tom lépe sportovní boty... teď mám dvoje tenisky - jedny nike, ty mám asi dva roky a druhé puma, které už dodělávají a mám je snad 3 roky... ale ono ani mít sportovní boty od věhlasných značek nic neznamená a je to jen o štěstí... jedny z těch bot jsem kupoval za kupón, co jsem dostal za reklamaci bot reebok, které nevydržely ani 14 dní... a prodavač v Hervisu kde jsem to kupoval a pak reklamoval mi arogantně říkal, že od botů za 1500 Kč přece nemůžu očekávat že vydrží dlouho... aha.. déle jak 14 dní je dlouho jsem mu odsyknul, tak pak radši zklapnul... Very Happy

Četl jsem kdysi nějaký článek o tom, jak jsou Češi omezení, že chodí ve sportovních botech a že když tu byl nějaký návrhář, tak si myslel že je na nějakém outdoorovém festivalu... tak jsem si říkal ať jde do prdele, že nesportovní boty většinou nic nevydrží a že když je to takovej machr, tak ať navrhne boty co vydrží déle jak 14 dní, vypadají hezky a stojí nějaké rozumné peníze... ale to ne... on bude radši navrhovat boty co mají v podpatku živé rybičky a pak blbě pindat... Brick Wall

Všechny ty boty z těch slavných Deichmannů, CCC a podobných řetězců se hned rozpadnou a kvalitu mají stejnou nebo snad i horší jak Vietnamci... moje teorie je že je to dělané pro Američany, kteří nikdy nikam nechodí - maximálně z auta a do auta... Jinak mi netvrďte, že se jim to vyplatí, protože to jim snad každý reklamuje když se to hned rozpadne...

no, taky budu potřebovat nové boty a mám z toho už celkem trauma... to bude zase keců až se rozpadnou do 14 dnů a nebudou to chtít reklamovat... no i když teď jezdím do práce hlavně na kole, takže asi splňuji podmínku na ujití max 100 metrů denně... takže se ty boty tolik nenamáhají a mohly by vydržet déle...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 13. duben 2017 12:11
No já právě v těch z Rena chodil prakticky jen z auta a do auta, nejdelší cesta denně párset metrů na oběd a jednou za čas nějaká procházka po chemičce (po vybetonovaných místech, kde netečou chemikálie). A stejně se to rozpadlo. Rolling Eyes
Ještě mám v plánu, až někdy budou, zkusit koupit ty boty, co prodávají v Lidlu za 300 Kč. Jestli vydrží 2 měsíce, tak je to výhodnější než kupovat u Deichmanna nebo CCC. Smile

Jinak Hanka před pár lety koupila u Rejnoka nějaké kozačky asi za 2,5k a taky se jí ještě během zimy rozpadly a když to šla reklamovat, tak jí řekli, že to bylo nesprávně používaný a nemůže to reklamovat. d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 13. duben 2017 12:20
To je snad jasný že to používala nesprávně, ne? Ona s tím chodila... Určitě to bylo myšleno jen jako rekvizita do postele... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 13. duben 2017 12:32
To mi připomíná bývalou spolužačku (celkem ošklivou). Na FB jednou dávala nějaké fotky, kde se válela v posteli, tak jsem se jí ptal, proč má jako v posteli kozačky, že ji bude mít špinavou, a ona na to odpověděla, že jsou čistý, protože jsou to boty do postele. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 13. duben 2017 23:12
pár let mi vydržely merell chameleon (resp stále drží,ale začínají se rozpadat)
na solomony taky slyším chválu.

teď nosím skoro celý rok Meindl Caracas GTX (ale na léto to není), nevýhoda je že tvrdá podrážka docela klouže (na mokru fakt hodně a ještě strašně vržou Mr. Green ) Cenově jsou ale trochu výš...

normální tenisky jakýchkoliv značek mám taky na jednu sezonu,pak se rozpadají...koupil sem si ted klasiky botas,tak sem zvedavej, co jsou za ty 2tis zač.
Veselé Vánoce!

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 14. duben 2017 18:41
To je otázka do pranice. Mně se boty taky velice rychle rozpadají a ještě mi skoro žádné nejsou. Z kupování bot mám vždycky trauma a chce se mi do toho méně než do učení na státnice Mr. Green

Moje bilance:
Loni jsem za necelé 2k koupil v Humanicu Mustangy - už za měsíc do nich teklo a po dalším týdnu se začaly loupat. Účet jsem bohužel vyhodil.
Předtím jsem měl z Humanicu koupenené asi za 1,5k nějaké Frank Walkery, kožené. Prošlapala se jim podrážka za necelý měsíc. A to jsem měl pouze na dvoutýddení výletu do Asie, kde jsem chodil pouze ve městě a městských parcích a jinak všude jezdil vlakem nebo metrem. Vyreklamovány.
Před 2 měsíci jsem koupil v Office Shoes výprodejové kožené Tony Hilfiger (za 1k ve slevě z 3k). Zatím drží, ale už vypadají ošuntěle a podrážka asi už taky dlouho nevydrží. Dva týdny trvalo, než se vhodně rozšláply. Kolegové tvrdí, že boty z Office Shoes déle vydrží.
Jediné, co mi poslední dobou vydrželo delší dobu, byly tenisky od Reeboku. Ty jsem měl přes pět let a nepropadla se jim pata (první část boty, co u mě odejde). Vzhledem k tomu, že se jim už udělal žralok, tak šly do koše. Teď trochu toho lituji. Na chození se psem jsem je nahradil mustangy a těm se už ta pata propadá.

Asi si budu k botám pořizovat obdobu rodného listu - napíšu datum, vyfotím je a přiložím to k účtu, který dám do originální krabice. Už mě to kupování bot nebaví.
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 14. duben 2017 19:12
Vans: Už mám 3., vždycky přežijou záruku.
Teď mám cca 2 měsíce Conversky, taky zatím drží.

Asi děláš něco špatně...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 14. duben 2017 19:31
Já mám teď Reeboky jedny v krabici ještě nenošený a vkládám do nic naděje, protože si pamatuju, že mi před časem jedny boty od nich taky vydržely mraky let a i když snad po 5 letech měly trochu žraloka, tak furt ještě držely po kupě a na zahradu se to dalo. Takže jsem od nich viděl někde nějaký boty v akci za pěknou cenu (Asi 800?) a výjimečně mi i seděly, tak jsem koupil.

Hmm, Vans jsem nezkoušel, budu muset taky někdy nějaký vzít.
No a cvičky už zmiňoval Moucha, ale ty se mi nelíbí. Angel

Jinak ten rodný list s datumem... Tomu se říká účtenka, ne? Na té je datum. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna