Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Boural jsem to!!!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: út 18. březen 2008 20:23
No ale tata se moch skoro zbláznit jemu se nelíbilo že jsme měli na nárazníku nějakej dolíček a pak sem to vzal důkladnějc no, předtím mi to vždycky vycházelo na mm a tentokrát jsem to neodhadnul
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: út 18. březen 2008 20:28
ďolíčky neřeš, taky je lehce zvětšujun a rozšiřuju jejich počet. No ale kolikrát ne mojí vinou, takhle si to v Praze postavím na parkoviště, někdo neuměl couvat a vytvořil mi pěkný dolíšek v SPZetce Rolling Eyes
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: út 18. březen 2008 20:29
no já to neřeším ale táta strasně jo kéž bych měl penízky na vlastní Pray
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 18. březen 2008 20:29
U nás by Ti vytvořili "ďolíček" v okně (lepší případ) a nebo v místě, kde parkuješ (horší případ) Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: út 18. březen 2008 20:30
neboj budou - vlastní penízky i vlastní dolíčky Laughing
to víš, tatínek si na autíčku jistě zakládá
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: út 18. březen 2008 20:42
no... hlavně na věcech který jsou jeho

ale taky doufám že budou na fáčko nebo R19 Mr. Green
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: út 18. březen 2008 20:50
JJ fáčko bych taky chtěla, R19 jsem už měla - dobrá, taky R5 jsem jezdila, taky dobrá. Nejvíc dolíčků ale dělám teď do oktávky, je příííííliš velká Laughing
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: pá 9. květen 2008 08:13
vcera jsem zjistil jak zataci (nezataci) felicie kdyz jedete skoro kilem, zacne prudce brzdit a snazite se zatocit... mno nic moc pocit... nejak jsem zapomel na jednu zatacku a vyjel sem si az na za krajnici... jenom jsem slysel jak lita ten pisek kolem auta... ale vzladl jsem to a od ted si tam budu davat zase vetsi bacha Mr. Green
Zasláno: pá 23. květen 2008 13:34
Škoda Octavia II RS Crying or Very sad sefik mi ji pujcil abych pro neco zajel do druheho mesta (ceska trebova...) a pri ceste zpatky do mne vrazil kokot kterej si myslel ze je na hlavni ale ona tam je prednost z prava no a porotze je cely usti uzavreny kvuli zavodum co tu jsou tak je ve meste aut jak na*rcanejch tak to do mne jeste ze zadu poslal kokutek ve Favu... takze dve hodiny reseni a skoda na octave odhadnuta na 220 000... zadek vcelku v poho tam se jedna jen o plecharinu ale ve predu to je cela strana i se sloupkama... mne boli krk a mam bouli na hlave... jeste ze debil nejel rychleji... doufam ze to je posledni spatna udalost ktera se mi tento tyden stala a bude uz jen lip... sem celkem v pohode protoze auticko je pojisteny a oba dva "akteri" sou taky pojisteni a sefik to bere sportovne... (stejne ma dalsi dve auta Mr. Green )
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 23. květen 2008 13:37
MAO a kto je nakonec vinen ???.,a ty mas kolko rokov ? (let) ,.., sa mi zda ze jsi mlady na auta Very Happy Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 3 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna