Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Brexit

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika

Brexit?

Hlasování není časově omezeno.
Remain:
33% 33% [ 2 ]
Leave:
33% 33% [ 2 ]
I don't give a fuck:
33% 33% [ 2 ]
Celkem hlasů : 6 / Hlasujících: 6
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 21:30
Jsem pro Czexit pod jedinou podmínkou a to je, že se karlovarský kraj připojí ke Spolkové republice Německo. Nashle, žabaři! Magor
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 00:11
to by se ti líbilo, že ty němčoure! Ale kdepak, Karlovy Vary se připojí k matičce Rusi... Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 09:50
no to by byla vyhra, angela by z karlovarska udelala tabor pro uprchliky aspon, a byl by klid Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 09:53
To by bylo dobrý, protože pak by čecháčci v sousedních čechách byli úplně hotoví, i když se vůbec nic neděje. Stejně jako byli hotoví někteří naši z toho, že v asi 20 km vzdáleným Klingenthalu ubytovali asi 15 utečenců. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

777_xxx_777 (0)
Spambot


Příspěvky: 11
Bydliště: Zlin
10 291,- VK
Zasláno: po 27. únor 2017 00:56
tady hodně politických her v EU a v VB...myslím, že jenom čas ukáže byl to hodný výběr nebo ne...
Logika je sice neotřesitelná, ale člověku, který chce žít, neodolá

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 9. únor 2019 08:43
Mno, už aby to bylo, furt se o tom mluví a nikde nic.. Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 9. únor 2019 12:16
Slovní spojení "odejít po anglicku" prý nabývá nového významu - udělat co největší rámus a pak možná ani neodejít... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: st 13. březen 2019 09:45
Když sleduju tu komedii kolem Brexitu, tak jsem i celkem rád, že máme za premiéra Babiše... Ta prostší část populace pak totiž volí jeho a ne Okamuru, Klause mladšího a podobnou sebranku... Nevolil jsem ho, nemám ho rád, vím že krade a voliče si kupuje za populistická gesta, nicméně jsem rád, že není hůř - je to alespoň racionální člověk, co ví že by Czexit obrovsky poškodil naši ekonomiku (a tím jeho byznys)... Rolling Eyes Británie si může utáhnou opasky a požádat strýčka Donalda o to aby mohla být 51. státem USA a pak si třeba postavit v Severním Irsku zeď, nicméně pro nás by to spíše znamenalo cestu někde do Moldavska... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 1. únor 2020 09:42
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/brexit-je-tady-velka-britanie-odchod-evropska-unie-boris-johnson.A200128_100106_zahranicni_kha Thumb up! Applause
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 1. únor 2020 12:37
No ty se raduješ, ale tohle:
1) jen to oslabilo celou EU, pokud z toho někdo profituje, tak hlavně Čína, Rusko a nově i Trumpovské USA, co začíná EU vyhlašovat sankce a cla a vyhrožovat obchodní válkou...
2) Británie byla většinou v EU tou co stála na straně rozumu (viz třeba jádro), teď bude mnohem těžší přehlasovat fanatiky z Německa a Rakouska
3) nevím jak přesně to dojednají, ale stejně se bude muset řídit nařízeními EU pokud bude chtít na společný trh (a naopak na ty nařízení nebude mít vliv - viz předchozí bod)...
4) stejně budou muset umožnit volný pohyb obyvatel když bude chtít aby měli její obyvatelé volný pohyb... Navíc stejně budou muset platit, pokud se budou chtít účasnit různých projektů...
5) Ono i to slavné Švýcarsko nebo Norsko platí jak mourovaté aby měli přístup na trh a k různým společným projektům a hlavně do těchto zemí jako východoevropský podčlověk furt můžeš volně cestovat a ani nemusíš mít pas...
6) kolonie se jim obnovit nepodaří, křováci mají teď AK47, tak by se tentokrát bránili... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek
Příspěvek upravil 2× p!p@, naposledy so 1. únor 2020 13:43.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 3 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna