Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Bugi

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové

Víte co je BOINC?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
24% 24% [ 10 ]
Ne:
75% 75% [ 31 ]
Celkem hlasů : 41 / Hlasujících: 41
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK

Bugi

Zasláno: po 8. srpen 2005 20:12
Tož abych nestál stranou.
Narodil jsem se 31. března 1974 (stejný ročník jako jistý nejmenovaný spoluautor VSN) v Jeseníku (na druhé straně Moravy). Původně mrtvý, ale doktorům se, bohužel, povedlo mě vzkřísit. V roce 1982 jsme se přestěhovali do Bukovic (část Jeseníku). Tam jsem horoko těžko prošel základkou, seznámil se se spoustou zajímavých lidí, naučil se základům taktiky (hroudové války) a programování (Basic na ZX Spectru).
V letech 88-91 jsem "vystudoval" Střední odborné učiliště zemědělské v Horních Heřmanicích. Poté jsem rok a půl strávil na Úřadu práce. Během této doby jsem si vzdělání rozšířil o rekvalifikační kurz Účetnictví se zaměřením na výpočetní techniku. Chvíli jsem pracoval jako prodavač, ale to mě nějak nebavilo, tak jsem šel dělat do lesa (sázet stromky).
Od července 1993 do června 1994 jsem byl na vojně u protivzdušné obrany. Nejdřív jsem nastoupil v Brně, pak mě převeleli do Zářičí nedaleko Přerova.
Po vojně jsem se vrátil do lesa a následně nastoupil v Jesenických mlékárnách. Tam jsem vydržel tři roky. Zjistil jsem ale, že mi práce u pásu nevyhovuje, tak jsem se začal poohlížet po nějaké škole, kde bych si mohl dodělat maturu. Nakonec volba padla na Střední technickou školu Ministerstva obrany v Moravské Třebové (jediná byla zadarmo). Během druhého ročníku jsem se seznámil se svojí budoucí ženou a po čtyřech měsících jsem se oženil (opět částečná paralela s životem jistého admina). To mi bylo 26.
Ze školy mě převeleli do Stříbra. I přes opakované žádosti o přeložení kamkoliv na Moravu, jsem tady až dodnes. Naštěstí náš útvar končí, takže se někdy kolem Silvestra stěhujeme do Pardubic nebo Chrudimi.
První dítě (syn Jan Jiří) se nám narodilo po dvou letech manželství (opět jistá shoda...) a druhé (dcera Kateřina) v roce 2004. Možná Vás může zajímat, že jsme se každý narodili v jiném městě. Smile
Moje koníčky: počítače, BOINC, literatura, historie 2. světové války, hry, rodina, střelba z ručních i lafetovaných zbraní, zbraně, jízda na kole, věda všeobecně.
Nejoblíbenější nadávka: "Kreténe!"
Nejoblíbenější jídlo: Nemám. Jím rád, často a dlouho.
Nejoblíbenější pití: Alko - slivka, nealko - pivo (do 5 denně to není alkohol), kola (nejlíp Pepsi)
Nejoblíbenější stránky: VSN, fórum CNT, VIP fórum o MPx200 (tajné), MPx200-evision, iDnes, Britské listy.
Nějaké otázky? Smile

Dne 19. září 2005 jsem se stal redaktorem a zároveň moderátorem VSN. Jupí!!! Teď už mi zbývá jen jedno. Budu požárníkem!!! Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor
Příspěvek upravil 5× Bugi, naposledy st 21. září 2005 05:52.

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 20:18
Pěkně napsanej životopis a pěknej život Applause

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 20:21
Jo jo. Mám v tom už docela praxi. Laughing
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 20:31
Myslím, že zmiňovaný, nejmenovaný admin se ženil až po dvou letech, ne po 4 měsících... Rolling Eyes
Jinak to ZX Spectrum jsme už spolu rozebírali. Kdo nezačal s programováním na tomto skvělém stroji (to není ironie!!) s 48kB RAM a 3,5MHz procesorem, už nikdy nebude umět doopravdy dobře programovat... Shame on You
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 20:34
Já myslel, že jsme se ženili oba v šestadvaceti letech. Doufám, že Ti nevadí, že jsem toho tolik vyzradil. Laughing
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 20:40
Bugi napsal:
Já myslel, že jsme se ženili oba v šestadvaceti letech. Doufám, že Ti nevadí, že jsem toho tolik vyzradil. Laughing
Jsem si chtěl nechat něco na další díly 324-dílné webnovely ve své diskusi... d'oh!
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 21:17
Pracujes ve Stribre?
hehe, tak to jsi mozna "buzeroval" jednoho kamarada - byl tam na vojne. ;)

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 21:43
Já a buzerovat? Se ho zeptej jestli byl na Vašce. On bude vědět.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 21:51
Provedu! ;)

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 21:56
Hňupe. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 18




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna