Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Bydleni v Praze

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 20. září 2009 20:59
tak zase to bude patek vecer, tak by mohlo byt spousta lidi uz na chalupach... Muzete mi dat treba presnou adresu abych se mohl zorientovat?
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 20. září 2009 21:01
Sazka (O2) Aréna - snad stačí mapa Wink
NoArtist / NoName

EIFFEL (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: po 21. září 2009 17:16
Moucha napsal:
Bejt tebou tak to třeba zaparkuju na Černym mostu u toho obchodního centra a metrem dojedeš až přímo před Kyslík Arenu Wink a parkovný máš zadarmo a metrem seš tam za 10 minut Smile


Tak to nemáš pravdu! Dostaneš se metrem na Palmpovku a pak musíš tramvají, nebo na stanici Vysočanská a jednu zastávku busem na nádraží Libeň a zbytek dojít pěšky, což je cca 500m. Kde se dá zaparkovat vím, ale když neznáš dobře okolí, tak by jsi jen bloudil. Jistější je to opravdu zaparkovat před obchoďákem, ale pokud se vrátíte do půlnoci tak blíže k metru je P+R a za 10Kč to máš i hlídaný a dokonce jednu levnější jízdenku na metro. Pokud pojedeš od Brna tak bych stejně zajel až na ten čer'nák, protože to máš na trase metra, ale hlídejte si odjezdy. O půlnoci vyjíždějí z konečných poslední soupravy a pak by jste to měli daleko, nebo travmvajína Lehovec a pak to je dost flák na pěšo. Eiffel

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 21. září 2009 18:34
Tak my jsme tam byli na finále play-off Vary - Slavie, nechali jsme to na Čerňáku, nasedli do metra (tušim, že to je trasa C) a vystoupí se na zastávce Českomoravská a seš přímo v O2 Areně Wink

A metrem jsme jeli zase zpátky kolem 10h. A liga přeci jenom končí kolem osmý.

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: po 21. září 2009 19:48
Trasa B

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 21. září 2009 21:02
no zapas zacina v 19:40, tak si prave nejsu moc jistej, da se zpatky dostat nak tramvaji? nebo to nechat nekde jinde? Mam GPSku, dostanu se snad vsude
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 22. září 2009 11:36
v praze je draze Twisted Evil
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: út 22. září 2009 13:06
Na dopravu po Praze doporučuji tyhle stránky:
http://www.dpp.cz/
No a pokud nevíte název zastávky ze které jedete, tak zadejte adresu místa do mapy.cz na seznamu a někde poblíž té adresy se objeví určitě ikonka nějaké zastávky busu, nebo tramvaje nebo metra a tu pak zadejte do vyhledávače a dál je to podobné jako u IDOSU. odkud, kam, datum a čas příjezdu, nebo odjezdu. A kdyžtak máte mne a já jsem buď v práci na metru , nebo doma na PC a když mi zavoláte, tak vám cestu najdu. 605171293
Zasláno: út 22. září 2009 13:16
Jo a ještě jeden postřeh. nepamatuji se, že by takovéhle sportovní akce končili natolik pozdě, aby lidi nestihli metro. Organizátoři to mají promyšlené.
Poslední akce která se protáhla byl ten koncert Kabátů a to bylo domluvené s magistrátem a jezdili jsme až do dvou do rána. Ale to bylo také dané tím, že ten koncert byl dost z ruky od metra. O2 aréna je pár metrů od stanice Českomoravská a když se hrají zápasy a podobně, tak se posilují linky a metro jezdí v kratších intervalech, aby to pobralo.
Nebo spíš prot, aby se těch opilých rozeřvaných fanoušků zbavilo co nejdřív, než stačí rozflákat všechno co jim přijde pod pazory. Wink Wink Wink Jinak opravdu poslední spoje metra vyjíždějí z konečných o půlnoci a pak už jen dojíždějí do cílové stanice. A pozor, to úplně poslední na trase B směrem z centra končí na Českomoravské. Na Černý most jede to předposlední. bohužel tu nemám doma grafikon, tak vám přesné časy neřeknu.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 22. září 2009 19:34
a nebudu te budit kdyz ti zavolam nekdy pred pulnoci? Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 3 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna