Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Čaj

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 12. leden 2017 20:12
Jj, myslím, že se tomu říká Hand solo.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 13. leden 2017 10:35
solo by to bylo kdyby to nebyl double Shame on You
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 13. leden 2017 17:07
Oba dělají hand solo. d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6465
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 19. leden 2017 23:59
čaj čierny , s citronom a medom Very Happy
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 15. duben 2017 22:13
Bylo zjištěno, že všude je čaj, co si udělám, hnusnej, jenom z vody ze studny od rodičů je dobrej. Budu si muset dovážet vodu. Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 6. březen 2019 08:39
Obrázek
Ančan, prý modrý čaj... jasně, to jim tak žeru, to bude určitě jako bílý, zeleny nebo červený/černý, že tu barvu tam člověk vidí jen při hodně velké fantazii... donesou to to a... Shocked co? ono to je fakt modré Shocked Jedná se o okvětní lístky rostliny se jménem, které by se líbilo i jirkovi - Klitoria ternatská (podle názvu asi každý člověk pozná co ty květy připomínají Slinták Magor )

P.S. chuť? Vesměs žádná, jako kdyby si člověk dal hodně slabý zelený čaj... Sad koukal jsem na internet a často se do toho přidává lemongrass, tak by to bylo v této variantě asi i lepší, než čistá klitoria... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 6. březen 2019 10:26
Ale zeleny caj je zeleny, a bily je bily Laughing Nesmis kupovat v tescu za 9,90 Mr. Green
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 6. březen 2019 10:28
Já si stejně do všech čajů musím dát med nebo cukr.. Jinak je to pro mě vždycky obarvená voda s troškou chuti toho čaje Laughing

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 6. březen 2019 13:04
jirkacv napsal:
Ale zeleny caj je zeleny, a bily je bily Laughing Nesmis kupovat v tescu za 9,90 Mr. Green

bílý čaj je nazelenalý nebo nažloutlý a zelený není úplně zelený, spíš khaki... Not Talking Stejně tak bílé víno není bílé a bílá cibule není bílá Magor
Tesco nikde v okolí nemám, naposledy jsem tam byl v Přerově a odradilo mě jak tam džipsíci skákali po melounech a olizovali cukr z koblih a nikdo jim nic neřekl... Very Happy Každopádně některé značky čaje v pytlících na které jsou v televizi reklamy moc kvalitní nejsou a mají značkové hlavně obaly... Hodně kvalitní čaje si většinou dávám v čajovnách a to za peníze za jaké má člověk oběd... (ono ale u takového čaje se dá sedět dlouho, lepší jak vypít deset piv a ztřískat se a další den nedojít do práce... Very Happy )
Zasláno: st 6. březen 2019 13:21
Moucha napsal:
Já si stejně do všech čajů musím dát med nebo cukr.. Jinak je to pro mě vždycky obarvená voda s troškou chuti toho čaje Laughing

No však proč ne? Vždyť tak se to má pít... Smile A ještě jsi zapomněl na citrón...
Ono je taky dobré vyzkoušet čaj s mlékem. Thumb up! Akorát to musí být kvalitní a dostatečně silný čaj a mléko musí být plnotučné... jinak to je hnus... Thumb down! Mě to takhle naučila pít moje žena, když jsme spolu před lety začínali chodit a chodili jsme na rande do čajoven...

Další možností je dát do čaje marmeládu (v Česku na to hleděli, ale je tu známé něco podobné - tzv. pečené čaje...)
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Strana 18 z 21




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna