Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Casopisy

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK

Re: Casopisy

Zasláno: st 28. prosinec 2005 20:34
Dieg0 napsal:
...
Casopisy:
Mobility : 09


Jako dobrý,ale... Chyba 404 - soubor nebyl nalezen Twisted Evil

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 28. prosinec 2005 21:06
Jáj jasné ja som si to stiahol dal link a zmazal z FTP Very Happy
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: st 28. prosinec 2005 21:08
manas napsal:
ano - nahrajte ten playboy nekam na ftp. ja to pak klidne poskytnu k http downloadu. ale hlavne si to chci precist! Drool


Hosi, ja jsem sehnal Playboy na December 05 (pres torrenta), ale makavelina tam teda nebyla ani v nejmensim d'oh! d'oh! d'oh!
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: st 28. prosinec 2005 21:15
me prave zajima jestli to cislo bude s makavelinou. ja si sice myslim ze je to fotomontaz, ale kdyz to nekdo nabizi tak to chchi videt
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 3. leden 2018 12:26
Kdy jste si naposledy koupili nějaký časopis? Ani si nevzpomínám. Naposledy jsem si donesl z veletrhu nějaké časopisy o domě a zahradě, co byly zdarma a ve Vodafonu vzal to jejich Čili.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 3. leden 2018 12:36
Pred asi.. hm, uz to mozna bude tak deset let.. jsem kupoval Maxim na cteni do vany a na zachod Mr. Green

Pred asi peti, sesti? lety, kdyz startoval Seznam Tip (existuje to jeste?), tak meli akci na predplatne 100+1. Tak jsem to koupil. Ted pred vanoci si mimochodem na me vzpomneli, poslali mi jedno cislo zdarma, a ze si muzu za vyhodnou cenu predplatit znova - na te adrese teda uz nekolik let nebydlim, ale posta mi tam obcas porad prijde Mr. Green

Kdyz jsme premysleli, ze budeme stavet dum, tak jsme na jedne predvadecce vyhrali rocni predplatne Drevo & Stavby. To ale skoncilo koncem lonskeho roku.

No, a tohle vsechno uz vlastne neplati, a jedine co ted kupujeme je Puntik pro Stazinku - vlastne na to taky mame predplatne.
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 3. leden 2018 14:58
Já měl taky tu 100+1 a postupem času jsem si tedy říkal, že sleva hezká, ale ten časopis nestojí ani za ty poloviční peníze. Laughing

A to je poslední, co jsem si koupil... Ale taková Hanka, ta furt kupuje nějaký křížovky... Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 3. leden 2018 19:21
já si nic nekupuju, nemá to podle mě cenu, když je všechni na netu... žena si občas kupuje časopis Téma či něco podobného, na čtení do vlaku atd. když cestuje... jo a taky si stahuje do Kindlu kosmáče z celého (anglicky mluvícího) světa... Very Happy prej to je zjímavé jakou mají mentalitu na srí lance, v JAR, Indii, hongkongu... narozdíl od českého nebo amerického tam nedávají rady o tom jak se s někým vyspat na jednu noc, ale jak se dobře vdát (kalkulačka ceny nevěsty a toho jaké by měla mít věno included! Very Happy )
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna