Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Česká pošta

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK

Česká pošta

Zasláno: pá 14. červenec 2017 02:47
Tak, musím se pochlubit svými zkušenostmi... Máme u nás "novou" pošťačku (asi už rok...) a ta je naprosto mimo... Už párkrát se nám stalo že pošťačka vhodila náš dopis do schránky někomu jinému (tátovi se to stalo i se složenkou) a pak nám dopis donesl někdo jiný, že to našel ve schránce... Táta si na ni byl asi tak před půl rokem stěžovat a paní na poště jen pokrčila rameny, že je nová a že se to naučí, že má mít trpělivost... No, evidentně jí to furt moc nejde.. Minulý týden mi přinesla jedna důchodkyně dopis, že jim to došlo na jejich adresu (mají číslo popisné o 2 vyšší, ale ulici jmenující se úplně jinak a jméno evidentně taky jiné... No a dneska mi přišel doporučený balíček... tak ho vyzvednu.. ale pošťačka to ani nechtěla podepsat, nebo tak... tak jsem to vzal, koukl jsem se do schránky a tam nic nebylo... přijedu z práce a tam lístek "adresát nezastižen" a podle podacího čísla je to ta samá zásilka... no a aby to nebylo málo, tak mezi sedmou a osmou hodinou večerní se mi ve schránce objevil balíček z ebaye... pochybuju, že by to roznášela tak pozdě... mám takový pocit, že to zase vhodila někomu jinému do schránky a ten to zase přinesl... proboha, to není možné... chápu, že asi chtějí zaměstnávat postižené nebo negramotné nebo co... ale proboha, tady můžou reálně nastat škody... nejde o těch pár blbostí s cenou většinou kolem dolaru... ale když nebude člověk reagovat na něco úředního, tak to může dopadnout špatně... to ji nemůžou nechat radši umývat zem, vařit kafe, nebo něco jiného nenáročného co není tak kritické?

a já si říkal, že ti Číňani v tom mají bordel že občas nějaké balíčky nedošly... no.. asi na vině nebudou Číňani...
Jako vážně mě to sere a přemýšlím, že na poštu taky půjdu zeptat...

No, pochlubte se a postěžujte si taky...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 16. červenec 2017 11:04
No ono je to asi jak kde. Já, když si posílám něco poštou, tak si to posílám do práce. Tam chodí vždycky takový příjemný pošťák, prohodíme pár slov a tak, pohoda...
U rodičů taky s poštou většinou moc problémy nebyly. Teď, když bydlím ve městě, jsem poštu ještě moc nezkoušel, ale když jsem si objednal 3 věci z ebaye, tak nepřišla ani jedna. No, vlastně asi po 2-3 měsících se ve schránce jedna z nich nakonec objevila.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 17. červenec 2017 05:20
No jako tady taky nikdy nebyl problém... až teď. Je to nejspíš jen v jednom konkrétním člověku... (a v tom, že jej nechtějí vyhodit)
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: pá 25. květen 2018 23:07
Česká pošta se místo na zkvalitňování služeb soustředí na cloudové služby a pokusí se konkurovat Googlu či Microsoftu... (tedy když nepočítám nabízení stíracích losů, půjček a pojištění...)

Obrázek
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 25. květen 2018 23:39
Hehe tolik by me u nas stalo (kdybych to platil) 250GB SSD s mirroringem a zalohama na rok Mr. Green (jako serverovej disk)
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 26. květen 2018 22:42
Bezpečné! Very Happy

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 27. květen 2018 21:15
Co se ti na tom nezdá? Disk je na serveru umístěný v kondomu a jeho obsluha má na prstech rovných 10 prezervativů. Bezpečnost především Mr. Green
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 18. únor 2021 09:59
nejen pošta má svérázný způsob doručování... d'oh! Brick Wall
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/kuryrka-na-lounsku-dorucila-balik-s-elektronikou-hodem-z-okna-dodavky-usvedcilo-ji-video-40351353
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 23. únor 2021 20:35
Když občas vidím, co se nám vrací, tak to muselo letět aspoň z třetího patra.. Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 23. únor 2021 22:31
Nedoručuje to pošta nebo různé zásilkové společnosti pomocí dronů? Nebo to zatím dělá jen Amazon v USA? Magor Napadá mě že by se to mohlo shazovat rovnou z letadel.... jak munice a zásoby za války... ale bez padáku... Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna