Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Champions League

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Fotbal
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK

Champions League

Zasláno: st 11. duben 2007 15:31
Kdo myslíte, že letos vyhrahe Ligu Mistrů ?

Po včerejším výkonu si troufám tvrdit, že to bude Manchester United.. Wink To byla krása se na to dívat. 7 gólů v LM se jen tak nevidí.. paráda..

cx70.siemens (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 14
Bydliště: Horní Beřkovice
10 000,- VK
Zasláno: po 14. květen 2007 21:08
tak Manchester už vypadl.Finále je Liverpool : AC Milán.Tipuju že Liverpool vyhraje,sice v AC máme Marka Jankoluvskiho přal bych mu to,ale Liverpool se mi zdá lepší a tipuju ho na víteze LM
Jen dvě věci jsou nekonečné:vesmír a lidská hloupost. I když tím prvním si nejsem úplně jist - Albert Einstein

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 14. květen 2007 21:13
JA nevidim az tak jasnyho favorita, oba tymy maji stejnou sanci vyhrat. uvidime uvidime

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: po 14. květen 2007 21:30
Chtěl jsem tam Arsenal, ale ... No a potom jsem si myslel, že AC tam nemá co dělat. Omyl, příjemně mě překvapili. Jsem názoru, že Anglický fotbal je nejlepší. V tomto případě však budu opatrnější. Viděl bych to tak, Liverpool 60%, AC Milan 35%, rozhodčí 5%
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

cx70.siemens (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 14
Bydliště: Horní Beřkovice
10 000,- VK
Zasláno: út 14. srpen 2007 11:18
tak jak tipujete zítřejší zápasy našich klubů (Sparta : Arsenal,Slavia : Ajax),podlě mě nemají šanci ani jeden Sad
Jen dvě věci jsou nekonečné:vesmír a lidská hloupost. I když tím prvním si nejsem úplně jist - Albert Einstein

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 14. srpen 2007 11:20
Podle mne taky ne, Sparta dostane dardu od Arsenalu a Slavie s jejich polobohem Smicrem si myslim taky, ale ne takovou jako Sparta

cx70.siemens (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 14
Bydliště: Horní Beřkovice
10 000,- VK
Zasláno: st 15. srpen 2007 23:06
tak Slávia překvapivě vyhrála 1:0 zásluhou Kalivody,který dal gol z penalty Dance Dance .Zato Ajax penaltu neproměnil (zásluhu na tom měl od začátku sezony výborně chytající Vaniak).Pěknej výkon a taková 70%-ní šance na postup do základních skupin. Shocked
Za to Sparta "nepřekvapivě" prohrála s Arsenalem 2:0.V první půli hezkej výkon,v druhý půli už na Arsenal prostě nestačila a dvě fatální chyby v obraně,nábidly Arsenalu pěknou šanci na postup do základní skupiny (ostatně Arsenal tam už jednou nohou je).Sparta už šanci na postup podle mě nemá,Arsenal je doma hodně silnej. Sad
Jen dvě věci jsou nekonečné:vesmír a lidská hloupost. I když tím prvním si nejsem úplně jist - Albert Einstein

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: ne 2. březen 2008 21:32
Tak v úterý koukejte na zápas AC Milan - Arsenal, budu mávat. Předpokládaný výsledek: 0-1 Dance Dance
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: ne 2. březen 2008 22:41
myslíš že tě mezi statisícemi diváků poznám, když jsem tě v životě neviděl? Mr. Green

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: ne 2. březen 2008 22:43
No "jenom" 85000 diváků. A mě poznáš, budu mít na sobě dres Arsenalu s Rosickým a vedle mě bude kámoš s dresem AC Whistle
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Fotbal
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna