Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Chcete mě?

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » VyHození I
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Chcete mě?

Zasláno: po 14. listopad 2005 16:36
Sem mohou VyHození psát své prezentace, kterými se beznadějně snaží za každou cenu zviditelnit, aby vyhráli milionovou show VyHození. Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: po 14. listopad 2005 17:50
Takže na ačátek nějaké klišé : Mám nemocnýho psa, tak mi dejte hlas, ať ho můžu zachránit
...
To asi nepude, co ? Hmm, ja to tusil... Tak do prdele vam urcite nepolezu zejo, to uz by byl lepsi ten figl s tim psem, takze uvidime jak se to vyvine v prubehu tydne. Doufam, respektive obavam se Mr. Green , ze jste si o me uz obraz udelali......
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: po 14. listopad 2005 17:51
Ale no taaaak,snad byste takovýho peknyho,ušmudrlachovanýho chudinku malou, nechtěli! Vzdyt je to jeste mláďátko! má za sebou málo zkušenosti,tak přeci mu dopřejme nějaké dobréSmile Je hravý, hezky papá, má krássnou srst:)TAK KUA JESTLI TO NEVYHRAJE,TAK SI MĚ,SRSTKU, NEPŘEJTE! A poslal bych na vás všechny útulky,který známSmile konešně by se ti pejsánci napapali.... Smile
Jinak,proč bych to měl vyhrát?
Arrow jsem nejmladšíSmile
Arrow Nikdy jsem nic nevyhrál (dobře, v šesti letech jsem vyhrááál ooooobrovskýýýýý lego:)
Arrow Chutná mi kofola:)
Arrow zabavil bych vás na dlouhé minuty,hodiny, možná i dny:)
Proč bych neměl vyhrát?
Arrow Za romulusem bych se teda na kofolu nedostal... leda že by on přijel sem:)
Arrow jsem někdy pesimista,například si myslím,že jsem teď už absolutní outsider(Myslel jsem též jako Norton,že vypadnu asi v třetím kola.... kua, a kde jsem teď? opravdu, tohle mi téměř stačíSmile ale neprotestoval bych za pokračování v soutěži )
Arrow jsem mizernej stratégSmile
Zasláno: po 14. listopad 2005 17:52
Szkepek napsal:
Takže na ačátek nějaké klišé : Mám nemocnýho psa, tak mi dejte hlas, ať ho můžu zachránit
...
To asi nepude, co ? Hmm, ja to tusil... Tak do prdele vam urcite nepolezu zejo, to uz by byl lepsi ten figl s tim psem, takze uvidime jak se to vyvine v prubehu tydne. Doufam, respektive obavam se Mr. Green , ze jste si o me uz obraz udelali......

hlas ti klidně dámSmile a rádSmile
HOne strikes again
aw yeah;)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 14. listopad 2005 18:23
Jestli nekoušete tak vás chci Mr. Green

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: po 14. listopad 2005 20:04
HOne napsal:
Szkepek napsal:
Takže na ačátek nějaké klišé : Mám nemocnýho psa, tak mi dejte hlas, ať ho můžu zachránit
...
To asi nepude, co ? Hmm, ja to tusil... Tak do prdele vam urcite nepolezu zejo, to uz by byl lepsi ten figl s tim psem, takze uvidime jak se to vyvine v prubehu tydne. Doufam, respektive obavam se Mr. Green , ze jste si o me uz obraz udelali......

hlas ti klidně dámSmile a rádSmile


Slinták Slinták To jsem zase cosi nedomyslel, nedoslo mi ze tady to jede navopak Whistle Wink .
Tak jinak :
- Jsem beztak mladší než Jeník
- NIKDY jsem nevyhrál žádný lego Crying or Very sad
Slinták
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: út 15. listopad 2005 18:17
já mám nemocnou neteř.... Sad má cukrovku.... Sada zýa nedlouho budu psát čtvrtletku z matiky... jo a nemám ždánou babičku... a mám jednoho dědu,ktrej kouří marihuanu...Sad
HOne strikes again
aw yeah;)

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: út 15. listopad 2005 18:39
... poslite tento email 20 ludim zo svojho contact listu a pak sa moja nemocna neter uzdravi, ja nebudem pisat pisomku lebo budem chory, vrati sa mi babicka a dedovi ukradnu marihuanu Mr. Green
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK

Re: Chcete mě?

Zasláno: út 15. listopad 2005 18:42
romulus napsal:
.... kterými se beznadějně snaží za každou cenu zviditelnit, aby vyhráli... Mr. Green


Shame on You Shame on You jaky"beznadejne:??? Myslim,ze videt uz jsme dost,jen si mezi nami musite vybrat nejlepsiho z nejlepsich Mr. Green

nooooo...tedy.........napovidat nebudu,ale...myslim,ze bych to mel byt ja Wink

pro zacatek par mensich duvodu(trumfy si jeste schovam Whistle )

-jsem evidentne nejstarsi a dost mozna se uz zadneho jineho kola nedoziju-uznejte sami-preci me nenechate umrit pokoreneho a v zapomneni Crying or Very sad

-mam tu vsechny rad a klukum co se mnou soutezi odpustim,ze prohrajou Mr. Green

-rozumim rusakum Wink

-moje zena si moooooc preje,abych byl slavny Shhh

-dceri je to fuk,ale ta z toho jeste nema rozum-jinak by to chtela taky

-vubec jsem neveril,ze mezi VyHozenymi preziju dyl jak dve hlasovani-dokazte mi,ze se proste nekdy pletu a mam na to byt NEJHOHOZENEJSI

Skemrat nebudu Hand

Think nooo Think

tak jen trochu

Pray Pray Pray Pray
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: út 15. listopad 2005 21:59
Dieg0 napsal:
HOne napsal:
já mám nemocnou neteř.... Sad má cukrovku.... Sada zýa nedlouho budu psát čtvrtletku z matiky... jo a nemám ždánou babičku... a mám jednoho dědu,ktrej kouří marihuanu...Sad
... poslite tento email 20 ludim zo svojho contact listu a pak sa moja nemocna neter uzdravi, ja nebudem pisat pisomku lebo budem chory, vrati sa mi babicka a dedovi ukradnu marihuanu Mr. Green

kdyz jsem si to precet po druhy,taky me to hnedka napadlo:D
HOne strikes again
aw yeah;)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » VyHození I
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna