Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Chranite sa pri sexe?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2005 08:37
Bugi napsal:
Nenávidím, když žena bere hormonání antikoncepci. Moje máma díky ní dostala roztroušenou sklerózu. Je to pěkný svinstvo. Věřte tomu, že soudný gynekolog něco takovýho svým příbuzným nepředepíše. Zastáncem prezervativů ale taky nejsem. Holt si musím dávat bacha.


Si moj clovek,Bugi...presne rovnaky nazor mam aj ja.Kratkodobo je to este v pohode.Ale ked to manzelka brala pravidelne a dlhodobo (asi 4 roky),zacalo jej z toho strasit v palici,bola nervozna,nebola s nou ziadna rec....ked som jej hovoril,ze nech to prestane brat,ze je to z toho,len po mne hukala,ze to nie je pravda,ze som hlupak a podobne.Dokonca som si u nej vsimol raz aj zachvat schizy...ked to nakoniec prestala brat - klud....uplne ina zena,aj sama potom priznala,ze mam pravdu...a to sa nestava casto Very Happy

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2005 15:00
Tak to by mohlo být další vysvětlení údajných poporodních depresí mojí manželky. Běžně trvají maximálně dva týdny. Po prvním dítěti je manželka měla dva roky a teď, po druhém, už je to rok.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

DavidT (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282

10 375,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2005 23:30
Bugi napsal:
Tak to by mohlo být další vysvětlení údajných poporodních depresí mojí manželky. Běžně trvají maximálně dva týdny. Po prvním dítěti je manželka měla dva roky a teď, po druhém, už je to rok.
Ty musíš trpět. Mr. Green

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2005 23:33
Dokonce hodně ženských, používajících trvale hormonální antikoncepci, ztrácí zájem o sex d'oh! . Opravdu. Po vysazení prášků se to po nějaké době vrátí do normálu Dance . Zatracený hormony.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 00:45
nuz,je to neprirodzeny zasah do zenskeho tela...a to sa musi nejako odzrkadlit.. Very Happy

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 10:01
Sem viděl mužskou antikoncepci, píchali si 5cm dlouho jehlu do stehna, bych si radši vzal 4 prezervativy než tohle Very Happy

Orpheus (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 72
Bydliště: Bratislava(SK)
10 025,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 11:11
Mno, kondom som raz pouzil, ale radsej priatelka bere antikoncepciu.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 14:05
Mark Pawl napsal:
Sem viděl mužskou antikoncepci, píchali si 5cm dlouho jehlu do stehna, bych si radši vzal 4 prezervativy než tohle Very Happy


Aaaa d'oh! sakra...tak to teda nie Not Talking

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 14:30
Včera jsem manželce řekl, že má smůlu a že už se krotit nebudu. Hájila se tím, že už měsíc nebere prášky. He he, to mi bylo úplně jedno. Mr. Green Starší zásoby prezervativů (ani nevím k čemu nám to bylo) už bohužel došly. Aspoň to bylo zajímavější. Žena si teď na mě dává bacha, protože jsem jí oznámil, že chci další jedno až dvě děti. Razz
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 14:32
Bugi napsal:
Včera jsem manželce řekl, že má smůlu a že už se krotit nebudu. Hájila se tím, že už měsíc nebere prášky. He he, to mi bylo úplně jedno. Mr. Green Starší zásoby prezervativů (ani nevím k čemu nám to bylo) už bohužel došly. Aspoň to bylo zajímavější. Žena si teď na mě dává bacha, protože jsem jí oznámil, že chci další jedno až dvě děti. Razz

Ty násilníku Shame on You Laughing To je pecka, se tady směju Applause Laughing

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 2 z 15




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna