Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Chyby a poruchy na VSN

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 68, 69, 70  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kniha přání a stížností
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 19. březen 2007 17:20
Když vjedu někomu do profilu, tak nahoře na stránce:
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /httpd/html/surfercz/www/vysemnesmite/forum/includes/usercp_viewprofile.php on line 173
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 19. březen 2007 17:26
díky za opravu, ale co s zobrazováním nových příspěvků na stránkách?
Zasláno: út 20. březen 2007 22:40
dneska jsem si jen tak projížděl mužstvo a koukal jak se kdo činí. no řeknu vám, že netřídit to podle počtu příspěvků, ale tak jak to naskočí podle data registrace, tak jsou tam samé nuly.
nemyslíte, že by se s tím už opravdu mělo něco udělat? začněte to někdo postupně mazat.

jeden návrh: co kdyby se každý měsíc smazalo tak 5 nepoužívaných topiců v každém fóru a to ty které už dlouho nepoužíváme? a dělat to do té doby, než to tu začne vypadat jak u lidí? počet příspěvků by samozřejmě každému zůstal zachován
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 21. březen 2007 16:05
Rozhodně bych nemazal topicy!! Svoje příspěvky tam mohl dávat někdo kdo sem ještě zajde a ubralo by mu to na počtu příspěvků. Spíš by se měli přesunout do zvláštní sekce. Již se to tu řešilo, ale pak byly jiné problémy. Ničemu to však nevadí. Jen to blbě vypadá, ale to je všude! Taky jsem začal více psát asi až po půl roce na SM mám za 2roky asi jen 8příspěvků a to jsem tam byl registrovaný dříve než tady!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 21. březen 2007 22:27
Objevil sem malou chybu, kdyz kliknete na jakykoliv profil u uzivatele tak nahore je nejaka chyba v php viz obrazek
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 21. březen 2007 22:49
Mrkni nahoru na tuhle stránku, co jsem psal... Wink
jenda.69 napsal:
Když vjedu někomu do profilu, tak nahoře na stránce:
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /httpd/html/surfercz/www/vysemnesmite/forum/includes/usercp_viewprofile.php on line 173
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 22. březen 2007 09:20
2MOUCHA: A proč zrovna já! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Též ještě nefunguje odkaz na hlavní straně v kolonce "Nejžhavější diskuse" odkaz "Další nejžhavější" jde to do ERRRORu.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 22. březen 2007 15:13
TO jenda.69: jo sry toho sem si nevsiml
TO Beat: sry ale zrovna u tebe sem si toho vsimnul Wink Mr. Green

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 23. březen 2007 23:07
to: all admins:: nešlo by, abych v prohlížejících nebo přítomných uživatelích měl nějakou odlišnou barvu, jako že jsem ten co má nejvíce blbých keců? (Třeba tyrkysová, ta se mi líbí)
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 23. březen 2007 23:16
No, nějak by to určitě šlo, ale nevim, proč by se to dělalo a navíc se nikdo z nových adminů stejně nedostane na FTP .. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kniha přání a stížností
Strana 2 z 70




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna