Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Chytrá domácnost

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Co říkáte na chytré asistenty?

Hlasování není časově omezeno.
Super, to chci!:
0% 0% [ 0 ]
Je to k ničemu!:
0% 0% [ 0 ]
Nesmysl. Platit za štěnici, co vše co řeknete pošle někam na internet?!:
100% 100% [ 1 ]
Celkem hlasů : 1 / Hlasujících: 1
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 10. únor 2020 16:45
Jenže tu zelenou sis do portského přidal sám. Pak se nediv Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 15. únor 2020 02:00
Máme - Roombu 605. Ale zas nemáme parkety, jen plovoučky a koberce. Nicméně ignoruje i mezery mezi místnostmi, kde chybí práh, takže parkety to dá v pohodě. A i nižší prahy tomu nevadí, přejede to všechno. Záleží, jak moc vysáváš, ale určitě ho nevysypávám po každým vysátí v každé místnosti.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 15. únor 2020 16:21
Prahy nejsou problém, práh máme jen do kuchyně (kde je lino a stejně tam lepší zem vytírat kvůli tomu aby nebyla mastná z toho když se smaží a všude prská olej atd. ). Co to znamena žeto nevysypávaš po vysátí každeho pokoje? Původně jsem si to představoval tak, že mi to každý den vysaje chodbu, ložnici a obyvák, aby bylo pořád dokonale vysáto... Think A ideálně že to vynesu tak jednou za týden... (Což je interval s jakým větsinou vysavám)
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: ne 29. březen 2020 05:11
Tak, koupil jsem si rovnou 4 žárovky chytré od Xiaomi/Philips z Aliexpressu s tím, že jsem myslel že to jsou ty samé jako ta co jsem koupil v CZC.

Ne, nejsou. Sice je vidím v Xiaomi home a dovedu je ovládat mobilem, ale Google home je nevidí... Sad (s LED páskem od Xiaomi ani s tou Xiaomi/Philips žárovkou z CZC nemám problém... Think )
Zas na druhou stranu byly o dost levnější a umí navíc měnit i barevnou teplotu světla... Smile

P.S. proč všechny chytré žárovky mají tak málo lumenů? Co jsem našel, tak vše má max 800 lumenů (to odpovídá 60 W žárovce s wolframovým vláknem) - doma mám normálně hloupé LED žárovky co mají i 1600 lumenů (ekvivalent 100 W žárovky) Sad Neříkejte mi že by se to moc hřálo a vadilo by to té elektronice... vždyť 1600 lumenová LED má příkon 16 W a zas tak moc netopí... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 29. březen 2020 09:35
Tipuji si, že ti přišel sofistikovaný fake Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 29. březen 2020 10:02
Nemyslím že to je fake, ale spíš nějaká verze pouze pro Čínu, která google home prostě nepodporuje... Fake by asi nepracoval ani s aplikací od Xiaomi. Myslel jsem že když se dá Google home propojit s Xiaomi home, tak nebude problém a uvidím v něm všechny produkty, ale asi ne, musí to být asi extra podporováno... Navíc na té stránce Aliexpressu, kde jsem to koupil není o Google home (ani konkurenčních systémech) ani zmíňka...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: st 19. květen 2021 15:17
Tak jsem si pořídil další přírůstek do chytré domácnosti - robotický vysavač Roborock S6 Pure. Dance
S parketami problém nemá, dokonce zvládne přejet i práh do kuchyně.
Spolupracuje to s Xiaomi home, tak nemusím mít ani víc aplikací... Very Happy
A vysává to hezky. Včera jsem to pustil poprvé bez dozoru a když jsem přišel domů a vysypával nádržku na prach, tak koukám, že to někde našlo a sežralo i papírový kapesník... Think
Taky se mi líbí, jak to vytvoří mapu bytu a člověk na ní vidí jak to jezdí a kde to momentálně je... Thumb up!
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 19. květen 2021 16:40
Já jsem si hub postavil z RPi a Home Assistenta. A pokud to nemáte jako hračku, tak to nedělejte. Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 19. květen 2021 18:46
Proč? Je to nespolehlivé? Objednalo ti to domeček pro barbie? Laughing
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 19. květen 2021 18:59
Je to složitý, složitý, složitý Very Happy Jakože to, co v těch Xiaomi a Ikea věcech uděláš na pár kliknutí, tady budeš dělat měsíc Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 3 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna