Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Čím se holit?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 4. srpen 2009 21:53
Wojcek: v reklamě je jedním tahem, tak jaktože po směru a pak proti směru? To jsou už dva tahy! Smile Jinak na těch břitech Mach3 (nevim jak na jinejch) je takovej modrej proužek a když už není vidět, tak to značí, že už je třeba výměna Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 4. srpen 2009 21:55
vyměňuju, až to začne škubat Mr. Green mě ten proužek zmízí po týdnu Brick Wall to abych měl na každej den novej břit kua Mr. Green
jo a taky myslim že 5 břitů a nějaký vibrace jsou na pytel... chci se holit, né si to strkat...
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 4. srpen 2009 21:57
Wojcek: jo to je pravda. Na druhou stranu, já o tom nějak neměl ze začátku tušení (ani kdy je to tupý atd), tak jsem se holil jednim tak dlouho, až už začalo mizet takový to bílý umělý pod tim proužkem. Mr. Green

Jináč u těch elektrickejch strojků to oholení prej nevydrží tak dlouho, nebo jo? A taky mam vždycky pocit, podle těch reklam atd, že to ani není tak hladký jako neelektrickým...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 4. srpen 2009 22:00
jeník: no podle reklamy ty pulzy ty fósa nějak napřímí, tudíž to oholí nějak lepší a mělo by to být hladší... ale já tomu moc nevěřím. A navíc, strniště je přece sexy Mr. Green Mr. Green nebo markétka vyžaduje dětskou prdelku?
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 4. srpen 2009 22:01
Ona si stěžuje, že jí to pak škrábe Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 4. srpen 2009 22:03
nasaď na xicht igelit Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 4. srpen 2009 22:04
Jééjda, náročná Mr. Green no ale jakej Ty máš teda problém? Připadá Ti že to špatně holí? Ne moc do hladka?
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: út 4. srpen 2009 22:13
Kua mě stačí žiletka s 3břitama d'oh!
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 4. srpen 2009 22:20
wojcek - o tomhle jsem neměl ani tušení - ale stejně mě to ani jako nový neoholilo. nakonec se to asi vyse... a nechám si narůst plnovous jako pravověrný muslin a bude po ptácích - už žádné problémy se žiletkami a Gillete má zase o jednoho zákazníka míň.
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2016 10:03
Před časem jsem si na nějakým slevomatu koupil superlevné břity Mach 3 Turbo Ultra Plus Pro Premium (nebo jak se to jmenuje) a když se mi ty starý otupily, zjistil jsem, že tyhle laciné byly laciné, ale úplně všechny jsou mnohem tupější než ten břit, co jsem používal už asi >půl roku.

Zrovna v té době jsem na Google+ viděl nějaký příspěvek od člověka, co přešel na klasickou žiletku a je hrozně spokojený, že je to levný a dobrý. Tak jsem kouknul na jeho odkazya jeho "holítko", do který se dávají bezpečnostní žiletky, stojí přes 800 Kč. Shocked To je teda levný. Mr. Green

No, ale v hlavě mi to zůstalo a když jsem před pár dny zase v obchodě koukal, jak nový břity do Gillette furt stojí 600 Kč, všiml jsem si, že vedle visí holítko na obyč žiletky. Za 75 Kč včetně 5 žiletek. Tak jsem to vzal, že to konečně zkusím.

Obrázek Obrázek
(obrázky zdroj internet)

Narozdíl od frajera z G+ jsem si k tomu nepořizoval ani žádnou štětku na pěnu z hřívy jednorožce a normálně jsem se napatlal rukama holicím gelem z Lidlu. Very Happy

A docela dobrý. Holení s tím šlo skoro stejně jako s tím holítkem od Gillette. Hledal jsem si před tím první pomoc při tepenným krvácení, ale vůbec jsem se nepořezal! Jen takové to poškrábání, co mi dělá i holítko. Takže za mě dobrý. Budu dál testovat, jak často to chce měnit žiletky atd. Smile


Mimo téma příspěvku: Na Redditu jsem si před časem přečetl "pro-tip, který nechtějí, abyste znali", že ty břitový holítka je po oholení dobrý dát na topení do ručníku, aby uschly a neotupily se tou dlouhou vlhkostí. Tak jsem to místo hození zpátky do skříňky začal nějak sušit (případně otírat toaleťákem, když se netopí), a fakt to docela na výdrž pomáhá. Přece jen to poslední holítko jsem měl půl roku nebo možná i dýl a sice už bylo poznat, že není zdaleka nejostřejší, ale furt se to celkem dalo používat a netrhalo to ksicht (jako ty koupený laciný...).
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 4 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna