Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Cirkusy

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle

Co říkáte na drezuru divokých zvířat v cirkusech?

Hlasování není časově omezeno.
Zakázat!:
0% 0% [ 0 ]
Ponechat, je to forma umění!:
100% 100% [ 1 ]
Celkem hlasů : 1 / Hlasujících: 1
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK

Cirkusy

Zasláno: so 13. červen 2020 06:06
Jaký je váš názor na cirkusy? Chodíte do cirkusu? Nyli jste někdy v nějakém? Já kdysi dávno když jsem byl malý a pamatuji si akorát jak tam byl klaun co byl trapný... Very Happy

Občas se na netu vynoří podobný článek jak teď:

https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/francouzskemu-cirkusu-zabavili-zubozeneho-lva-s-vytrhanymi-drapy-40327404

Já se celkem divím, kdo dnes chodí do cirkusu... Jako jo, ve středověku nebo ještě na počátku minulého století to asi byla zábava a taky jeden z mála způsobů jak spatřit exoticka zvířata... ale opravdu dnes někoho baví dívat se na to jak týrají zvířata aby panáčkovala a předváděla další podobné nesmysly? Na zvířata se můžou lidi podívat do Zoo, kde zvířata žijí jakž takž přirozeně a které mají alespoň zásluhu na tom že kolikrát drží celé živočišné druhy od vyhynutí a pak je v případě zdárného odchovu vrací do přírody ale toto? ...a opravdu to je zábava? Znám mnohem lepší zábavu, od sportování po koukání na televizi či hraní počítačových her...

Jinak samozřejmě nejsem žádný fanatický aktivista, vegani co na vánočních trzích řvou při prodeji kaprů "maso je vražda" mě totálně serou... ale u drezury divokých zvířat si řikám "proč?" Co z toho kdo má?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 13. červen 2020 07:12
Za přísných podmínek ale ponechat. Je to součást kultury a historie. Existují propastné rozdíly. O zvířata se můžeš starat dobře a špatně. Můžeš je vycvičit s týráním nebo bez. I lachtani v zoo mívají představení, aby se tam nenudili. Ale pravda je, že toto prostředí přitahuje podivná individua a je rájem pro různé skandály, ale principiálně není nic špatného na např. drezuře šelem, pokud je netrápíš hladem, netrháš jim drápy nebo nepouštíš do nich proud. Psa taky učíš povely.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 13. červen 2020 09:19
V cirkusu jsem byl všeho všudy jednou a ani po tom netoužím. Jednak mě to neba a dál mám na to stejný názor jako pipa: "Proč?".
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 13. červen 2020 11:23
Mě to taky neba, s názorem "proč?" souhlasím. A jako ráda koukám na zvířátka, a chápu jako podstatu ZOLO, jakože asi ve volné přírodě by umřeli, blá blá blá, ale taky se mi moc nelíbí jak zvyřátka co mají přirozeně mít hodně pohybu tak sedí chuďátka v mini výběhu a vypadají hrozně smutně.
Hey, hey apple!

Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 13. červen 2020 12:39
Já na tom byl asi třikrát. Když se to dělá pořádně, je to umění, co není o moc horší jak různá oceanária.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna