Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Čištění zubů

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK

Čištění zubů

Zasláno: st 3. leden 2007 23:38
Mr. Green jak často a jak moc si čistíte zuby? Whistle

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 3. leden 2007 23:45
Zajímavý téma. Vždycky ráno. Pak mi to trvá 3-5 minut. Používám elektrický kartáček, takže mě to i baví. Snažím se k dlouhýmu čištění vést i svý děti, když už manželku nepředělám. No já a syn máme zdravý zuby a zubaři nás chválej. Dcera má dva roky a už teď má dva zkažený zuby. O manželce raději pomlčím. Ta si sice čistí zuby několikrát denně, ale cca 20 sekund a dost. Not Talking
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: čt 4. leden 2007 00:12
Každí deň aspoň raz, keď chodím do školy tak vždy bezpodmienečne ráno
Pod lamou býva najväčšia tma.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 4. leden 2007 07:15
Snažim se každej všední den ráno, ale poslední dobou fakt nějak ne.. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 4. leden 2007 09:18
Minimálně každý den ráno doma, nebo až v práci, podle toho jak brzo ráno vstanu. zjistil jsem však, že mne bolí víc zuby při pravidelném čištění než když sem tam vynechám! Mám od malinka poškozenou zubní sklovinu, někde ji skoro nemám,díky neznalosti lékařů že tetracyklin toto způsobuje! Zjistily(bohužel pozdě) že se nesmí dětem do 6ti let dávat, protože poškozuje zuby. Nemám snad ani jeden zub bez kazu a v 15ti jsem měl již 2zuby "druháky" vytrhnuty. Ročně mne "huba" stojí tak cca5tis na opravách zubů a zhotovení nových! Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 4. leden 2007 10:14
snažím se každý den večer-co kdyby byl náhodou sex- ráno mám všechno načasované na minutu přesně, a snídám až v práci a před snídaní si zuby nikdy nečistím, protože to kazí chuť jídla a je to stejně zbytečné, když pak jíš...
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 4. leden 2007 12:07
Zuby si umývam, keď ma napadne, ale snažím sa aspon jedenkrát denne.
Na počiatku bola prázdna množina.

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: čt 4. leden 2007 14:41
Asi dvacet let jsem žil v omylu, než mě zubařka vysvětlila, jak se mají čistit. Komu taky říkají pojmy něco jako mezizubní kartáček, dentální niť ... a díky zubaři jsem přestal i kouřit! 13.01.2007 budu mít dvouleté výročí. Prostě mi řekl, že když budu kouřit, tak léčba mé paradentýzi je skoro zbytečná a že mě můžou do roka vypadat všechny zuby! No a já mám tak rád maso a nemít možnost to kousat svýma zubama, ale jen "klapačkama" Not Talking Bohužel se mi drolí čelist, takže navrtat nové nelze. Ale trochu optimismu: operativně se to dá, ale jedna čelist bude stát 25 000,-. Já mám dvě, takže hmmm Think
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 4. leden 2007 15:18
No ja si cistim zuby jednou za den a to rano, jednou sme delali u nas ve skole anketu kdo si jak cisti zuby a kdo je ma nejzdravejsi, no nejlip dopadli ty kteri se je vubec necistili ty meli nejlepsi zuby,druhy byli ty co si cisti zuby 2x denne rano a vecer, a treti dopadli ty ktery si cisti jednou denne

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: čt 4. leden 2007 18:07
jednou ráno, jednou odpoledne a jednou večer.. a má to svý výsledky, už 5 let jsem neměl ani kaz Dance
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna