Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

čítanie/čtení/

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby

Čítate knihy ?

Hlasování není časově omezeno.
Ano,nemôžem bez nich žiť :-):
35% 35% [ 7 ]
Ano,ked je čas:
15% 15% [ 3 ]
Ano,ked ma niečo zaujme:
30% 30% [ 6 ]
Ako kedy.....:
5% 5% [ 1 ]
Len povinne čitanie:
0% 0% [ 0 ]
Nie,netrapi ma to,knihy patria minulosti:
0% 0% [ 0 ]
Kniha ?????:
15% 15% [ 3 ]
Celkem hlasů : 20 / Hlasujících: 20
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 12:49
Tak tohle nedokážu. Když už si jednou knížku přečtu, tak je pro mě už tabu. Nedávno jsem hledal něco, co jsem nečetl, a prvních pět knížek jsem vzdal hned na prvních stránkách, protože jsem je už četl. Číst jednu knížku víckrát je pro mě nemožný.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 15:44
To je možný jen u nás sklerotiků Mr. Green

krMeEjNzy (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 253
Bydliště: javamania :o)
10 625,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 17:32
Zacal sem cist az v posledni dobe a to vzdycky kdyz je cas. Celou cestu do skoly, ze skoly, dejepis a podobny prilezitosti k zabiti casu. Ale ctu jenom fantasy. Nic jinyho me nezaujalo (nepocitam pocitacovou literaturu to je neco jinyho). A ctu jenom na mobilu. Nedokazu si predstavit ze bych sebou vsude tahal knizku. Bych asi neprezil. A na mobilu si muzu cist i po tme (v pokoji si rozsvitit nemuzu mam ho s 2 brachama) takze mobil je pro me idealni a vytahnu ho vsude kde to de (nepocitam pocitacovou literaturu u toho preferuju knizky normalni - kdyz sem u PC tak je prece jenom pohodlnejsi listovat v knizce). Precet sem vsechny Harry Pottery (kupodivu me zaujali), pak warcraft - den draka (hooodne dobry) a ted ctu Eragona.

PS: Jestli nekdo mate nakou warcraft knizku na mobil, byl bych strasne moc rad kdybyste mi ji poslali (asi nejlip na mail). Popripade napiste kde by se dali stahnout. Dik moc
Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 18:23
Ja čítam všetko len na mobile/psp. Teraz kvôli tomu aj robím program na čítanie textov pre PSP s diakritikou, keďže zatiaľ taký nieje a pri tom, aký to má veľký displej je to hanba.
Na počiatku bola prázdna množina.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 18:51
raději toho čtení z mobilu rychle nechejte. zkazíte si oči , ani nebudete vědět jak
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 21:03
Bugi napsal:
Číst jednu knížku víckrát je pro mě nemožný.

Môj pripad,ak znovu začnem čo i len jednu stranu,už to nema pre ma zmysel,lebo viem,čo je o dalšich 50 stran,kde sa to vyrieši.
Retrospektivne som sa pozrel len raz,lebo som zabudol jednu suvislosť.
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

krMeEjNzy (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 253
Bydliště: javamania :o)
10 625,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 23:09
drutek napsal:
raději toho čtení z mobilu rychle nechejte. zkazíte si oči , ani nebudete vědět jak
Pozde Anxious
Obrázek

bohemia (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 140
Bydliště: Fulde-Obermulde
10 670,- VK
Zasláno: st 7. únor 2007 00:37
Hosi, hosi... to ja ctu hlavne veci do skoly. Takze si moc vybirat nemuzu. Ale zase si nestezuju, davaji nam cist docela zajimave veci. Z nasich miluju Capka, Haska... i toho Jiraska:) Jako kluk jsem miloval scifi, nedavno jsem si stahl do mobilu 1984 od Orwella. Precetl jsem to za dva dny. V tom mobilu. Mam Siemens M55... vsichni kolem me meli za trotla, jak jsem to cetl na tom silene malem displayi:)))
Can´t you ask a little more sexfully?

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: st 7. únor 2007 02:08
Já bych si dal líbit na čtení třeba tohle. Wink

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 7. únor 2007 14:49
Jj. E-booky jsou skvělá věc. Už se těším na dobu, kdy to bude promakanější běžně dostupná věc. Složíš do kapsy a jdeš.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 3 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna