Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Co dělat, aby byla šťastná?

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Co dělat, aby byla šťastná?

Zasláno: ne 25. květen 2008 23:45
To by mě zajímalo. Jak se má člověk chovat a co má dělat, aby jeho přítelkyně byla šťastná?

Mně to totiž jaksi vůbec nejde... d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 25. květen 2008 23:57
snazit se, vic nic, pac sou to baby a ty pochopit moc nejdou, mozna hodne naslouchat a hlavne poslouchat!!!!!!!!!! Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: po 26. květen 2008 06:34
ani snazit neni treba... kdyz te miluje neni co resit Wink

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: po 26. květen 2008 06:49
MAO napsal:
ani snazit neni treba... kdyz te miluje neni co resit Wink

tak to je pravda Applause
nejlépe je být normální, přirozený, veselý, bláznivý, naslouchací, poslouchací Laughing (není podmínkou), prostě svůj. Když se chováš jinak než normálně, tak se to stejně za čas ukáže. A šťastná a spokojená je ženská tehdy, když je šťastný a spokojený i protějšek, a k tomu není třeba chovat se nějak jinak. Já myslím, že přítelkyně jsou šťastné už jen proto, že vás, kluci, mají a mohou s vámi být Wink
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK

Re: Co dělat, aby byla šťastná?

Zasláno: po 26. květen 2008 09:41
jenda^^ napsal:


Mně to totiž jaksi vůbec nejde... d'oh!


moc málo penez mas v bance ,,.., Slinták
Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: po 26. květen 2008 09:52
souhlasím s inanou na 100%
Buď tě má ráda takového jaký jsi, nebo za to nestojí. A pokud už máš takovou, která tě má ráda a chceš jí prostě jen tak potěšit...
Na každou zabere nějaký nečekaný nesmyslný dárek, protože každá je trošku romantička. Když jí jen tak na procházce utrhneš na louce kytku a dáš jí jí do vlasů, koupíš za 5 korun lízátko se srdíčkem. Pamatuj si že to zabírá 100x víc než kytka za 500 k narozeninám. Na oficiální příležitosti si nech třeba ty dražší dárky, ale to že jí chceš udělat radost se opravdu pozná víc podle kytky od cesty, nebo prvních sněženek koupených od babči na křižovatce za dvacku, jen tak, když jste šli kolem.
Mám 17tiletou kamarádku a před týdnem mi brečela na rameni, kvůli klukovi o kterém vím, že jí moc miluje. Každý týden schání peníze aby jí mohl vzít do kina, byl moc šťastný, když jí koupil k narozeninám obrovskou růži za 150,- a šetří si kapesné, aby jí mohl zvát na večeře....
A ona je nešťastná, protože nic z toho nechce a nechce ho urazit. Ona chce místo do kina sedět na skále u řeky a držet ho za ruku. Chce tu kytičku od cesty v době, kdy nic neslaví, chce vystřelit růži na pouti. Chce místo do restaurace, aby přišel na večeři, kterou uvařila ona sama a měl radost s ní, jak se jí to povedlo. Chce aby si s ní povídal jen tak a držel jí za ruku... On jí miluje a myslí, že pro ni dělá maximum a že jí dokazuje, jak moc jí má rád a ona ho miluje a cítí se osaměle a nešťastně.
A jestli se navzájem nepochopí, tak ta krásná první láska zmizí a bude to škoda. jsou oba moc fajn a mám je ráda.
Varda Elisabeth

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 26. květen 2008 10:03
ona jen samotná láska někdy nestačí.... v začátcích třeba ano, ale když pak lidi časem zjistí že nemají absolutně nic společného, že mají odlišné názory na svět, odlišné plány do budoucna, tak potom nestačí takové to: "ale já tě mám rád."

Nicméně když je člověk sám sebou od začátku, na nic si nehraje a je přirozený tak to u většiny holek vyhraje a navíc nemusí po půl roce poslouchat kecy typu: Ty ses strašně změnil (pochopitelně že se změnil, protože ho už nebavilo si chrát na machýrka takže se postupně "vtělil" zpět do svého pravého já, což ale není to na co holčinu dostal a ta samozřejmě chce toho machýrka který jí sbalil) .... (na druhou stranu spousta holek chce svého kluka změnit, tak proč si potom stěžují "ty ses strašně změnil...")
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 26. květen 2008 14:54
Nejtěžší na tom je, že to člověku většinou nedojde. A když se zeptá a ona mu to poví, tak to jsou pak výčitky: "kdybych ti to neřekla, tak to neuděláš"...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: po 26. květen 2008 14:56
A o tom ten život asi je, jendo, že člověk stále něco nalézá a učí se a stejně to udělá špatně v nejnevhodnější chvíli, nebo se dozví poslední to, co všichni okolo už dávno vědí...A ty se trápíš proč? Řešíš tenhle problém?
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 26. květen 2008 15:07
inana: myslim, že na řešení tohohle problému už je moc pozdě. Wink Rolling Eyes
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna