Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Co jste dostali pod Vánoce?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 21, 22, 23  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 2. prosinec 2011 23:32
Tohle zvíře jsem ještě cyklovat neviděl, myslím, že by se to mělo zanést do osnov VŠ Mr. Green

abych nebyl OT, doufám že dostanu pod Vánoce zimní boty, který si sám koupim, ale není čas Mr. Green
Zasláno: so 24. prosinec 2011 23:59
Dostal jsem od bráchy Portal 2 Smile tak doufám, že jak zprovoznim noťas, že si zahraju Magor
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 25. prosinec 2011 13:57
Já jsem dostal jen nějaké drobnosti a kalendář s ovečkama! Magor
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Jantar (0)
Anonymní




0,- VK

Dárek pro my car

Zasláno: st 28. prosinec 2011 20:56
Letos sem dal dárek sobě i svýmu bavorákovi. Nechal sem si ho za ušetřenej peníz krapet vylepšit na P***a. Vypadá teď o dost líp

Pokud u nás chcete inzerovat, ozvěte se nám. Určitě se nějak dohodneme! Odkaz na kontakty najdete na hlavní stránce v horní nabídce.; Moucha

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 31. prosinec 2011 16:12
Mno a vsn dostala opravený čas, že áno Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 24. prosinec 2013 14:24
Tak já letos dostal pod Vánoce směnu v Kanzelsbergeru, takže ještě dnes jsem se musel nasírat s lidma Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 24. prosinec 2013 15:10
neřešili jsme tu už někde, že dárky se nedostávají pod vánoce, ale na vánoce a pod strromeček? Twisted Evil

já jsem zatím ještě nedostal nic, páč je moc brzo a páč ani nic nechci. Wink
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 25. prosinec 2013 00:31
Tak co jste dostali pod Vánoce? Smile

Já mám skvělou novou židli, která se dokonce ani nerozpadá jako ta stará, a pak krásnou stolní lampičku.
A nejúžasnější hračka, co jsem dostal, jsou zásuvky na dálkový ovládání. To je tak skvělá blbost, že mě baví si jen tak cvakat s lampičkama - když se to strategicky rozmístí, tak stačí jedno zmáčknutí na ovladači a zhasne celý patro... Mr. Green Applause Jsou to 4 zásuvky a ovladač a docela mě překvapilo, že každá zásuvka utáhne přes 3,5 kW. Shocked
A pak samozřejmě nesmím zapomenout na takové ty obvyklé užitečné věci jako sprcháč a ponožky. Smile

Letos se to pěkně povedlo. Ostatní jsou s mými dárky taky spokojení, takže úplně super. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 25. prosinec 2013 02:08
My (tedy já se ségrou) jsme dostali novou tiskárnu, laserovej síťovej Samsung. A já jsem dostal ještě ebook reader od Pocketbooku. Plus oblečení (čím jsem starší, tím míň mi ty měkký dárky vadí). Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: st 25. prosinec 2013 10:48
Já dostal dámský parfém a šampon na barvené a melirované vlasy... Otec si nevzal do shopu brejle Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 17 z 23




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna