Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Co když peníze přebývají?

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co když peníze přebývají?
roken (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 65

11 507,- VK

Co když peníze přebývají?

Zasláno: čt 21. srpen 2014 13:07
To jsou ale vážné otázky...

Tak kdo by měl podobný problém, je několik řešení. Například, pokud jsou to papírové, dá se s nimi zatopit, člověk se zahřeje. Kovové se dají zanést do sběrných surovin, a později se přetaví na nějakou užitečnou věc. Problém jen je, že pokud by byly ty mince platné, pracovník kovošrotu by je možná k dalšímu zpracování neodevzdal, protože jsou to všichni mrchy zlodějské.

Další nápady?

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 21. srpen 2014 16:54
Takhle tapetovat, výplň do polštáře a kovové jako těžítko ve sklenici. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 21. srpen 2014 20:55
Když peníze přebývají, tak moje číslo účtu je 2000088005/2010. Můžete je poslat a já bezplatně zařídím, aby vám nepřebývaly.... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

roken (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 65

11 507,- VK
Zasláno: pá 22. srpen 2014 10:51
Na učet posílat někomu vůbec nedoporučuji!!! Jsou s tím vážné problémy. Jedině žeby jste mu chtěli uškodit. To jsem před časem někde četl, jaké měl s tím problémy bývalý slovenský premiér Vladimír Mečiar, také mu takto někdo naposílal miliardy a poté šla po něm policie, dokonce k tomu Mečiarovi vtrhlo policejní komando a udělali mu domovní prohlídku, novináři z něj udělali vrcholného zloděje, každý se ho ptal odkud to má a za co? A on chudák nevěděl odpovědět. Opakovaně ho policisté brali na výslechy, samé problémy ... Mečiar už přímo zuřil, hrozil novinářům, že pokud se ho na toto budou znovu ptát, že je bude mlátit. Do teď se mu na Slovensku za to všichni smějí a jeho strana se už nedostala ani do parlamentu. No co vám budu říkat, někdo mu tímto způsobem normálně zničil život.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 7. leden 2015 22:38
Neznáte nějaký pěkný hry na Androida do cca 40 Kč? Potřebuju do pátku utratit asi 160 Kč kreditu, tak bych za to pokupoval něco do telefonu. Kupovat data na úložištích nepotřebuju, protože nějakou záhadou mám asi 80 GB a za poslední rok jsem to moc nevyužíval, takže fakt není třeba ještě přikupovat. Laughing

//no tak možná ne, vypadá to, že Blesk mi nepovolí m-platbu, abych náhodou neutratil peníze než odejdu. Ale platící SMS jdou. Za co zajímavýho se dá zaplatit SMSkou? Mr. Green
//8.1./tak nakonec jsem koupil 190 GB na Fastshare. Nic zajímavějšího na zaplacení se mi nepovedlo najít. Teď mi zbývá 34 Kč, takže jestli si do večera Blesk něco zas neukradne, tak pošlu DMS, 4 Kč jim necham a v noci pápá. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

roken (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 65

11 507,- VK

Co když peníze přebývají?

Zasláno: čt 15. říjen 2015 23:45
Je to hrozné když peníze přebývají.
Starosti, problémy, no jen se na to podívejte:


(Otevřít a přehrát na YouTube)



Uznáte, že tohle byste zažít asi nechtěli.
Brick Wall Magor

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 20. říjen 2015 00:46
No, člověk si rychle zvyká. Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 30. listopad 2015 09:47
Když peníze přebývají, je nejlepší si pořídit holku. Ta už najde 1000 a 1 způsobů, jak je rychle využít Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 30. duben 2016 15:05
Kam je momentálně nejlepší investovat peníze? Kde mají dobrý úrok a tak?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 23. květen 2016 13:36
to je odvazne ptat se tady vlastne jen jendy na investicni radu Mr. Green Spis bych si nasel nejakeho financniho poradce na tohle.. rekl bych ze dneska ma snad kazdy ve svem okruhu pratel/znamych financniho poradce Mr. Green Pravdepodobne ti doporuci nejake OPF - otevrene podilove fondy. Ale to je investice tak treba na deset let.. cokoliv kratsiho se nevyplati moc resit, a nejlip udelas kdyz to vrazis na nejaky sporici ucet (i kdyz maji uz malinke uroky, ale porad je to aspon neco.. ).
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co když peníze přebývají?
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna