Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Co nedoporučujete

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK

Co nedoporučujete

Zasláno: út 9. srpen 2005 16:11
Sem pište všechny věci které nedoporučujete. můžete firmy, atd.
Zasláno: út 9. srpen 2005 16:16
Tak já začnu.

Vůbec nedoporučuji internetovou firmu. FORPSI s jejich přístupem a cenami za jaakýkoliv maličkosti. Tak toto firmu nedoporučuji

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 9. srpen 2005 17:18
Bond napsal:
Tak já začnu.

Vůbec nedoporučuji internetovou firmu. FORPSI s jejich přístupem a cenami za jaakýkoliv maličkosti. Tak toto firmu nedoporučuji


Přimlouvám se, sou to fakt svině a mi jsme si na to s bondem tak šetřily... Crying or Very sad

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: út 9. srpen 2005 18:15
Forpsi - Only Quality. Já o tom silně pochybuju a až se naštvu, tak jim tam udělám takovej kravál, že budou padat servery! Viz. problémy se SM atd.

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: út 9. srpen 2005 19:56
Nedoporučuji policii ČR Hand
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 9. srpen 2005 20:27
weitless napsal:
Forpsi - Only Quality. Já o tom silně pochybuju a až se naštvu, tak jim tam udělám takovej kravál, že budou padat servery! Viz. problémy se SM atd.


Jsem na ně sice hodně nasraný ale tohle mě hodně rozesmálo. Mr. Green

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: út 9. srpen 2005 20:27
weitless napsal:
Forpsi - Only Quality. Já o tom silně pochybuju a až se naštvu, tak jim tam udělám takovej kravál, že budou padat servery! Viz. problémy se SM atd.


No já se taky naštval a chtěl sem jim tam něco poslat ale potom sem si řek že to snad ještě ten rok s tou doménou vydržím. Ale po roce du doménu zrušit a zaregistrovat ji jinde

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 10. srpen 2005 08:43
Bond napsal:
weitless napsal:
Forpsi - Only Quality. Já o tom silně pochybuju a až se naštvu, tak jim tam udělám takovej kravál, že budou padat servery! Viz. problémy se SM atd.


No já se taky naštval a chtěl sem jim tam něco poslat ale potom sem si řek že to snad ještě ten rok s tou doménou vydržím. Ale po roce du doménu zrušit a zaregistrovat ji jinde
Doména jde převést na nového registrátora kdykoliv. Jejím zrušením a novou registrací budeš znova platit za registraci... Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: st 10. srpen 2005 10:20
romulus napsal:
Bond napsal:
No já se taky naštval a chtěl sem jim tam něco poslat ale potom sem si řek že to snad ještě ten rok s tou doménou vydržím. Ale po roce du doménu zrušit a zaregistrovat ji jinde
Doména jde převést na nového registrátora kdykoliv. Jejím zrušením a novou registrací budeš znova platit za registraci... Think


No právě já si ještě ten rok počkám až mi to potom roce uplyne tak si to dam k nekomu jinemu

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 10. srpen 2005 10:33
Nedoporučuje snídaně u Mc Donalds Exclamation
on les aura!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 32




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna