Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Co neumí čeští řidiči...

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 18. duben 2011 17:43
Nechci se toho člověka s kamerou v autě zastávat, ale to zúžení vozovky bylo AŽ ZA 2Km takže blbý jsou ti co dělají tak dlouhou frontu. Kdyby uměli ZIP tak je o polovinu kratší a nebude to takový stres. Značka na ZIP je až těsně před místem zúžení. Udělal co bych udělal taky a sebral bych papíry těm co to blokují, neb oni neznají předpisy. To je podobné jako na dvouproudé silnici všichni jedou v pravém pruhu a nelze se tam připojit. Jdu jim tam natvrdo s busem, ale i s osobákem, a buď zabrzdí(pitomci) nebo prostě přejedou do levého zcela volného pruhu. Pravda počítám s debilem co ani nezabrzdí. nejsem hromadný vrah a sebevrah.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: po 18. duben 2011 23:42
no ja by som ten jeden pruh zasa zrušil tam kde sa často robia kolony , teda nehal by som tam len jeden lebo soferi slusni cakaju v kolone napr a potom ich vsetkych "predbehne" nejaky č.... na drahom vykonnom aute a natlači sa pred niekoho , jako bratislavska klasika pri vjazdoch na dialnicu
Obrázek

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: út 19. duben 2011 17:00
palucko napsal:
... lebo soferi slusni cakaju v kolone napr ...

Mezi slušností a blbostí je tenká hranice Smile . Já už bych řekl že jsou blbí.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: st 20. duben 2011 00:07
Drutku, pekne si v tom clanku protirecis, Je to o znalosti zakona a jeho pouzivani v praxi, muzes mi teda vysvetlit, na co tam soudruzi staveli dva pruhy? Asi aby byl jeden pro ty nezbedniky, kteri "predjizdi". Je to vsechno o tom, aby nebyla jedna dloooouha kolona, ktera zasahuje az do dalnice, ale aby se rozprostrela na vetsi plochu(cili dva pruhy) V tomhle pripade to sice urychleni neni nijak vyrazny, ale predejde se ruznym krizovym situacim, ze je blokovana cast dalnice, ktera je jinak zcela plynula, ja bych to udelal stejne jak borec za kamerou, protoze nechci ohrozovat ostatni ucastniky silnicniho provozu. A na znacku prdim, ta se stejne dava jen kde je neco mimoradnyho, treba oprava vozovky... jinak byva takova ta klasicka sbihava
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 5 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna