Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Co neumí čeští řidiči...

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 2. září 2005 19:34
sap : men to urobit tak by som trubil kym by neuhol.toto by ma poriadne nasralo

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 11. září 2005 15:28
CrazyCZ napsal:
sap napsal:
Tak zrovna dnes me vytocilo, ze auto ktere jede po hlavni silnici pousti auto z vedlejsi. Za nim kolona jako prase a na vedlejsi stoji jen jedno. Nez se domluvi, tak ostatni ztrati nervy (jak rika Ricky) a zacnou ho objizdet. Chaos Exclamation Proc tam ty znacky asi jsou. Brick Wall


Tak zrovna na tohle se divam jinak. Prijde mi jako slustnost pustit cekajiciho na vedlejsi silnici, kdyz vim, ze ten provoz za mnou je takovy, ze by nemusel pekne dlouho vyjet. Je dokonce par mist, kde se snad vubec vyjet neda, pokud vas nekdo nepusti.
Jo, ale pustit ho hned jak přijel ke křižovatce, když my ostatní čekáme 10 minut v koloně? Slušnost ano, ale má nějaké meze (nesmí bránit plynulosti provozu).
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 14:29
Pokud kolona stoji, tak samozrejme nema cenu to auto poustet, ale pokud se aspon trochu plynule pohybuje, tak bych ho pustil.
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 6. prosinec 2006 08:53
Taky pouštím. Z vlastní zkušenosti vím že v tý koloně je minimum slušných řidičů co někoho pustí. Horší je že nepustíme ani auto které odbočuje v protisměru a blokuje ostatní. Stačí malinko přibrzdit a dát ZŘETELNĚ vědět že ho pouštím! Myslet si že mi to může být jedno já přece jedu je blbost! Po pár metrech budu stát já, protože jiný nešťastník chce odbočit, ale nikdo ho nepustí! Jsme k sobě čím dál bezohlednější! Škoda že policajtů není víc aby víc kontrolovali! Je to děs běs!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: st 6. prosinec 2006 15:33
Taky pouštím, mě to nezabije, spíš potěší udělat dobrý skutek.
Jeden známý takhle někoho pustil a auto za ním na něj začalo troubit. Tak na ně něco ukázal a zavolal. A z toho auta vyskočili tři cikáni, jeden držel v ruce pistoli a hnali se k němu. Známej na to šlápl a ujížděl pryč.

Taii. (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 164
Bydliště: Praha 3
10 000,- VK

Re: Co neumí čeští řidiči...

Zasláno: st 6. prosinec 2006 16:49
romulus napsal:

- neznají pravidlo zipu, takže se buď vzájemně nepustí, nebo jednomu se před auto nacpou dva až tři


Byl si nekdy v Italii...? Very Happy
...Taii...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 7. prosinec 2006 08:14
2lion: Radši bych dal zpátečku a 3x tam a zpět! Wink
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: čt 14. prosinec 2006 20:22
co neumej???prezout si 14 prosince na zimaky...dnes sem si jel firemnim autem (velka Huinday H1 Specialne upravena pro prevoz lednicek a takovych veci...no proste velka nastavba jak svina...) plne nalozenym zbozim (nekolik lednicek, pracky, plazmy, normalnio tv mixery no proste zbozi vseho druhu Mr. Green ) jel sem kousek cca 10 km a v jednom lesiku kde bylo trosku mokro tudiz i trosku klusko bylo cca 2°C tak nakej ceskej kkt nebudu ho jmenovat jmenem ale pan Jiří Novák z České Třebové ) Mr. Green Mr. Green Mr. Green ) si to svistel fiatem na letnich a poslal mne to primo do cumaku...auto na 4 hodiny v rit* zbozi samozrejmne vsude nabralo ty 4 hodiny i vic...takze vsude kam sem prijel sem dostal drzkovou ze jedu pozde a jeste mne stopli četníci (jiny nez ty po* dopravaci Mr. Green ) jakto ze jezdim s poskozenym predkem (svetla sem mel OK) takze sem dalsich 20 minut cekal nez si overily ze sem boural dnes Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

DavidT (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282

10 375,- VK
Zasláno: čt 14. prosinec 2006 23:00
heh tak tomu říkám recht Laughing

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 15. prosinec 2006 09:05
Tohle není ani tak o gumách, ale o převídavosti! Mám zimní gumy a taky jsem se na mokré vozovce pěkně klouzal! Je mokro a "mejdlíčko" na vozovce a to je jak náledí! tady sebelepší gumy nepomohou, jen přiměřená rychlost!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 2 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna