Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Co neumí čeští řidiči...

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Co neumí čeští řidiči...

Zasláno: út 30. srpen 2005 21:18
Pořád se nestačím divit, jak čeští řidiči neumí jezdit. V době častých dálničních uzavírek mně nejvíc vadí, že:
- neznají pravidlo zipu, takže se buď vzájemně nepustí, nebo jednomu se před auto nacpou dva až tři
- řadí se do jednoho pruhu kilometr, před místem zúžení, přestože dopravní značka jasně informuje, po kolika metrech zúžení následuje a ještě se rozčilují na řidiče, kteří až k místu omezení správně použijí i druhý pruh
Přitom důsledné dodržování těchto dvou pravidel podle jednoho německého výzkumu prý urychlí průjezdnost místa sloučení dvou pruhů do jednoho až o 25%!!

Co nejvíc vadí vám?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK

Re: Co neumí čeští řidiči...

Zasláno: st 31. srpen 2005 12:25
romulus napsal:
Pořád se nestačím divit, jak čeští řidiči neumí jezdit. V době častých dálničních uzavírek mně nejvíc vadí, že:
- neznají pravidlo zipu, takže se buď vzájemně nepustí, nebo jednomu se před auto nacpou dva až tři
- řadí se do jednoho pruhu kilometr, před místem zúžení, přestože dopravní značka jasně informuje, po kolika metrech zúžení následuje a ještě se rozčilují na řidiče, kteří až k místu omezení správně použijí i druhý pruh
Přitom důsledné dodržování těchto dvou pravidel podle jednoho německého výzkumu prý urychlí průjezdnost místa sloučení dvou pruhů do jednoho až o 25%!!

Co nejvíc vadí vám?


Tak vidis, oni se radi kilometr pred mistem zuzeni do jednoho pruhu proto, ze neznaji pravidlo zipu Very Happy

Me jeste vadi, ze si ridici neumi najizdet do zatacky a kdyz chteji nekde zastavit, tak nepouzivaji blinkr. Des Evil or Very Mad

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 07:56
Taky nechapu proc kdyz nekde vetsina ridicu zastavi, tak hned zapina vystrazny svetla. Pritom vsude je napsano, ze se maji pouzivat pouze v krajnich situacich.

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 12:00
CrazyCZ napsal:
Taky nechapu proc kdyz nekde vetsina ridicu zastavi, tak hned zapina vystrazny svetla. Pritom vsude je napsano, ze se maji pouzivat pouze v krajnich situacich.
Presne toto som videl vcera.Proste chcu tzastat niekde kde normalne nemozu tak pouziju vystrazne svetla

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: pá 2. září 2005 12:33
Dieg0 napsal:
Presne toto som videl vcera.Proste chcu tzastat niekde kde normalne nemozu tak pouziju vystrazne svetla


No kdyz je to opravdu nutne a zastavi tam kde normalne nesmi, tak to chapu, ale dost lidi to pouziva i kdyz parkuji tam kde se smi, ale jdou jen na chvilku od auta. To potom zbytecne mate ostatni ridice.

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 2. září 2005 12:38
Čeští řidiči neumí čekat. Hned troubí, hážou myšičky, spěchají a přitom je další semafor stejně zastaví a čekají, takže jsou na tom stejně jako ti, kteří jezdí rozvážně, opatrně, ohleduplně a plynule, jen tím ohrožují a straší okolí. d'oh! Nenávidím styl jízdy plyn - brzda... Not Talking
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: pá 2. září 2005 14:11
Tak zrovna dnes me vytocilo, ze auto ktere jede po hlavni silnici pousti auto z vedlejsi. Za nim kolona jako prase a na vedlejsi stoji jen jedno. Nez se domluvi, tak ostatni ztrati nervy (jak rika Ricky) a zacnou ho objizdet. Chaos Exclamation Proc tam ty znacky asi jsou. Brick Wall

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 2. září 2005 14:28
Ricky napsal:
Čeští řidiči neumí čekat. Hned troubí, hážou myšičky, spěchají a přitom je další semafor stejně zastaví a čekají, takže jsou na tom stejně jako ti, kteří jezdí rozvážně, opatrně, ohleduplně a plynule, jen tím ohrožují a straší okolí. d'oh! Nenávidím styl jízdy plyn - brzda... Not Talking

Jo v Brně se najde dost takových „machrů“ a nejhorší na nich je to že pak chrápou, blikne zelená a oni stojí a nic se neděje. tomu říkám řidiči. A nejdrsnější jsou, když jsem náhodou na rozjezdu rychlejší jak oni tako to pak kvílí gumy jen aby byli lepší. Nesnáším je.
Včera mě pěkně naštval náklaďák, jel jsem po silnici 3tí tř. a předemnou náklaďák-jel tak 40 a jak mě uviděl najel na prostředek silnice tak že nešel předjet-nejhorší na tom bylo to, že ještě zpomalil, přitom ta silnice je pěkně rovná a dokonce mírně z kopce. Brick Wall
on les aura!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 2. září 2005 14:38
Jo a ještě mě dokáže vytočit, jak nějaký "macher" v naleštěném novém fáru dokáže při příjezdu na kruháč vjet vedle tebe! Evil or Very Mad Ty čekáš, bo kruháč je plný aut a ten vůl si snad myslí, že jak uvidí jeho káru, tak snad zastaví a pustí ho! Brick Wall A nejhorší je, že on tam fakt vjede a tím ohrozí nejen sebe a ty co jedou na kruháči, ale i tebe, který spořádaně čekáš, až bude místo... d'oh! A taky bych zabíjel ty, co z vnitřního kruhu opouští kruháč místo toho, aby si udělali kolečko navíc, tak ti to před tebou hodí myšku! Evil or Very Mad Kur*a, kam ti mamlasi tak spěchají?! Brick Wall Brick Wall Rolling Eyes
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: pá 2. září 2005 14:44
sap napsal:
Tak zrovna dnes me vytocilo, ze auto ktere jede po hlavni silnici pousti auto z vedlejsi. Za nim kolona jako prase a na vedlejsi stoji jen jedno. Nez se domluvi, tak ostatni ztrati nervy (jak rika Ricky) a zacnou ho objizdet. Chaos :!: Proc tam ty znacky asi jsou. ](*,)


Tak zrovna na tohle se divam jinak. Prijde mi jako slustnost pustit cekajiciho na vedlejsi silnici, kdyz vim, ze ten provoz za mnou je takovy, ze by nemusel pekne dlouho vyjet. Je dokonce par mist, kde se snad vubec vyjet neda, pokud vas nekdo nepusti.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 1 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna