Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Co říkáte na Škodu Roomster

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta

Co si myslíte o Škodě Roomster?

Hlasování není časově omezeno.
Designově a funkčně velice povedené auto:
22% 22% [ 10 ]
Užitečné a praktické, ale ošklivé auto:
22% 22% [ 10 ]
Tak ošklivá, až je vlastně hezká:
15% 15% [ 7 ]
» Konstruktéři a designéři byli po opici, když to vymýšleli:
35% 35% [ 16 ]
Nemám na ni názor:
4% 4% [ 2 ]
Celkem hlasů : 45 / Hlasujících: 45
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 19:17
Ano. Ještě pořád jsme národ Škodovek a jen tak se to nezmění. Think
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 22:45
Asi je pravdou, že za stejné peníze se dá pořídit Octavie v základu a v lepší výbavě třeba Passat. V Passatu je více místa v zadu (to je paradoxně proto aby jste si po cestě mohli zahrát hru Kdo neskáče není czek), ale třeba takový zavazadlový prostor je praktičtější u Octavie, je hlubší a kratší (3 nebožtíci-dva ležící a jeden na tom vzadu) oproti Passatu plytší a delší (3 nebožtíci-všichni za sebou), další maličkostí jsou Hagusy (lyžiny na střeše) které využijí nejenom cyklisté (a že je vás tady cyklistů dost). Chci tím jen říct, že každýmu stejně sedí něco jiného a v druhé řadě rozhodne kapitál. Je to jak u ženských: každému se líbí trošku jiná a kdyby ne tak je to katastrofa. Co by jsme dělali s těmi 85% ostatních. (sám se divím co to ze mě leze, tak pssst)
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:56
čas ukáže jestli je roomster dobré auto či ne...

wizaard (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 29
Bydliště: Očelice, České Meziříčí, ČR
10 000,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 00:43
weitless napsal:
Já si myslím, že jediný model co bych od škody očekával je Škoda peněz

Nový model značky Škoda vyráběný na Slovensku bude (dle informací jednoho známého) Škoda Slov. Mr. Green
"Vše, co máš rozhodnout je, jak naložit s časem, který ti byl dán." - J.R.R. Tolkien
Osobní web | Gimpl ...aneb časopis studujících

koc.pet (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 223
Bydliště: Břeclav
12 425,- VK
Zasláno: so 29. červenec 2006 15:45
Mně se roomster hodně líbí Applause , o hodně víc, než jakékoliv jiné modely od škodovky (kromě felicie z 50. let).. Na druhou stranu máte pravdu s těmi bočními okny, které nejsou v jedné linii.

A těm, co obdivují nové oktávky, řeknu, že jsem je obdivoval i já. Ale pouze do doby, kdy sem si sedl do modelu za nějakých 950 000kč. Prvky, které jsou běžně chromové, byly v tomto modelu z nějakého divného šedivého plastu, Sedačky nebyly celé v kůži (pouze jejich boční části) a to se mi u auta za milion zdá hrubý prohřešek. Taky vzadu je to úplná pohroma. Díky Středovému panelu, jehož výška je vzadu nezvykle vysoká, je obtížné vzadu posadit tři dospělé lidi.
Zase na druhou stranu je pravda, že navigační systém ani automatika v autě nechyběly... Whistle

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 29. červenec 2006 16:17
Chlapi nadavate tu na Škodovku,ale len za to,že najnovší model je hnusný
Čo taký Superb,nová Octavia,alebo Yeti ?
Nikdy ste nemali pocit,že je to konečne niečo fakt pekné ?
Napr ja keby som sa mal rozhodnuť pre auto okolo 800 tisic,zobral by som hned Superb
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: so 29. červenec 2006 16:57
Ja by som zobral Chevrolet Evanda Cool
Zasláno: so 29. červenec 2006 17:22
No nie je to krása za 800 tisíc http://www.chevroletsk.com/models/evanda/t1_index_0.htm
všimnite si sériovú výbavu Cool
Pod lamou býva najväčšia tma.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 7. srpen 2006 17:12
Dnes som si bol pozrieť Roomster v predajni Škoda- d'oh! Brick Wall
Tak hnusné auto snad ani nemôže byť,Fabia je aspoň 10x krajšia

Proti tejto triede aut nemam nič,raz sme boli na dovolenke s Volkswagenom Caddy,ten bol užasný,veľký,priestranný,veľa odkladacieho priestoru a pritom zvonku nevyzeral ako mamut
To bolo idealne veľke auto
Roomster je na dlžku ako Fabia,čosi strašne
Ten design-same obluky,ani predný nasavač nie je ako u ostatných Škodoviek-je hnusný
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 7. srpen 2006 17:34
každý občas šlápne vedle Crying or Very sad (bohužel škoda šlápla vedle a ještě do h*vna) mě se desing jakž takž líbí, alespoň něco originálního Wink a furt to je lepší než Fiat Multipla Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 4 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna