Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Co s tym, ked je vsetko na ***?

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí

Da sa s tym nieco spravit?

Hlasování není časově omezeno.
Urcite ano:
41% 41% [ 5 ]
Nie, treba to nechat tak:
58% 58% [ 7 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
Sh@dy (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 308

10 075,- VK

Co s tym, ked je vsetko na ***?

Zasláno: pá 10. březen 2006 22:07
Asi kazdy z vas mal niekedy pocit, ze vsetko je na... *** Confused

Asi tyzden sa citim strasne zle... Mam pocit, ze sa vsetko ruca, vsetko sa kazi, nic sa nedari. No nie az tak uplne, su to len malickosti (a jeden poriadne velky problem, ktory ma trapi najviac), ale tych malickosti je nejak vela.

Da sa s tym nieco robit? Snazit sa vsetky problemy za kazdu cenu vyriesit? Ale co ak sa nedari, co ak to je (bude) este horsie? Co ak nestiham vsetko?
Alebo je lepsie sa na vsetko vykaslat, dat si pauzu... ist sa niekede odreagovat... a nechat vsetkemu volny priebeh?

Tazko by som zvladol vyriesit vsetky problemy, ale mam sa pokusit vyriesit aspon nieco, alebo nechat vsetko tak?
Ci je to len psychycky pocit, mozno uz zajtra bude vyzerat vsetko inak, uz to nebude take zlozite, vsetko bude lepsie?

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 10. březen 2006 22:15
Teda.. první tři dny tohohle tejdne se u má vážně sralo snad všechno, co mohlo... ve čtvrtek to bylo už lepší.. Nic hroznýho se nestalo a to že sníh co padal ze střechy spadl asi 4 metry ode mě bylo dobrý znamení, že už se to lepší. Já bych žil normálně dál a ono se to snad vrátí do svých kolejí.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK
Zasláno: pá 10. březen 2006 22:24
Taky sem měl takový období...rozešla se se mnou moje první holka, ve škole jsem byl mezi třemi nejhoršími žáky ze třídy, každy den jsem se několikrát pohádal s rodiči...prostě hrůza... Sad
Pak se to ale nějak všechno urovnalo - s tou holkou jsme pořád dobří kamarádi (ale už nic víc), donesl jsem domů vyznamenání, rodiče se taky uklidnili... Rolling Eyes
Prostě jediný, co pomůže, je čekat, čekat a čekat... Anxious Všechno se nakonec spraví. I když ne hned. Máme před sebou (asi většina z nás na VSN) ještě pěkně velkej kus života a tak vezte - bude hůř Mr. Green

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: pá 10. březen 2006 23:07
naprsto normální. jedinný co s tím asi můžeš dělat je nehrabat se dál do sra*ek, ale dat si pozor abys nesel jeste niz a pak uz vyplaves automaticky...

vsechno bude zase ok. říkají to všichni, protože je to pravda. život je jako audiosignál, jedna velká sinusoida a na ni spousta mensich zakriveni. sinusoida nikdy nejde porad dolu...

sem to ale filosof...
Obrázek

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: pá 10. březen 2006 23:32
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 12:43.

tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK
Zasláno: pá 10. březen 2006 23:39
Ach jo...fšici jsou stejní...fšici by jako řešení hledali rovnici!!! Mr. Green
Myslím, že mě taky brzy začnou "zlé časy". V podnělí píšeme test z dějepisu (asi 30 stránek nesmyslnýho textu), úplně jsem zkonil zeměpis a chemii, v klavíru jsem dutej, začínám se zase hádat s rodiči, někteří kámoši jsou proti mě......... Crying or Very sad Brick Wall
Asi máte s tou sinusoidou pravdu... Think

Sh@dy (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 308

10 075,- VK
Zasláno: pá 10. březen 2006 23:41
Szkepek napsal:
zhorsit se to muze, zlepsit se to MUSI Cool
Applause

Ten moj najväcsi problem je s dievcatom... Len si to predstav -> chodis s niekym skoro rok, byva ani nie kilometer od teba a nemozes byt s nou... Vydrzal by si to? Ked ja ani len netusim kedy s nou budem a o mesiac odchadza do skoly takmer na opacny koniec republiky. Crying or Very sad
Zasláno: pá 10. březen 2006 23:44
tpikalek napsal:
Asi máte s tou sinusoidou pravdu... Think
Ak mi da niekto navod ako to zmenit na tangensoidu (nejak mi to blbo znie... ako sa nazyva funkcia tangensu?) dam mu milion! V akej mene bude chciet, aj v librach Wink Slinták Anxious

EDIT: funkciu len pre tangens 0° az <90° Wink

tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK
Zasláno: pá 10. březen 2006 23:47
Já jsem chodil s jednou spolužačkou. Bydlela 10km ode mě v městě, kam oba chodíme do školy. Protože jsem musel jezdit autobusem, mohl jsem s ní být prakticky jenom ve škole a chvíli po vyučování. Jenže ve škole se nic moc nedá, všude jsou jiný děcka, který čekají na příležitost kohokoli znemožnit. Takže zbýval jenom ten čas po škole, což bylo fakt málo. A o prázdninách nás spojovaly jenom kilometry GSM sygnálu.
Je to strašný milovat někoho a vidět, že se s ním může sejít jenom pár dní v týdnu po škole... Crying or Very sad
Nakonec jsem se s ní stejně rozešel...

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: so 11. březen 2006 01:45
Szkepek napsal:
jednech stranek
jenom jednech? :)
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna