Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

co si myslíte o vměšovací politice USA

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika

Chtěli by ste žít v USA?

Hlasování není časově omezeno.
žít i pracovat:
5% 5% [ 1 ]
jen pracovat:
11% 11% [ 2 ]
jen jako turista:
22% 22% [ 4 ]
» vůbec mě to tam neláká:
61% 61% [ 11 ]
Celkem hlasů : 18 / Hlasujících: 18
Narozeniny drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK

co si myslíte o vměšovací politice USA

Zasláno: út 12. září 2006 09:37
Amerika, jó Amerika....
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 12. září 2006 10:39
Dal jsi otázku, ale první odpověď jsem dal já. Měl by jsi hlasovat jako první!
Jinak do Ameriky JEN jako turista! Líbí se mi příroda celé Ameriky od severu k jihu a rád bych něco někdy viděl, ale to je jen sen Crying or Very sad Ve Sportce jsem ještě nevyhrál Brick Wall Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: út 12. září 2006 11:04
Taky jako turista....zajit na pivo s Buschem (tim saskem....ne s tim z VSN) Mr. Green

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

Narozeniny drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 12. září 2006 12:32
Dance omlouvám se, ale pracovní povinnosti mne odvelely hned po vypsání tohoto nového témata.
podnět k vypsání této ankety mi dal včerejší dokument na čt2. nevím kdo jste jej viděli, ale docela mě to zarazilo a potvrdilo to nejen mé doměnky.
co mě nejvíce zarazilo, bylo to, že šíleně katolická amerika, které vadí trocha nahoty, záměrně vyvolává války. v poředu vystoupil již odstoupivší ministr něčeho a jasně řekl, že před útokem na irák nejsou vůbec žádné důkazy o tom, že by irák vyvíjel nebo vlastnil jadernou nebo chemickou zbraň. dokonce ani žádné napojení na al-kajdu nanašli a přesto vygumovaný bush podporoval vyslání jednotek do iráku. vůbec se nedivím, že se evropským státům do této války nechtělo.
dále bylo jasně prokázáno, že před zvolení bushe prezidentem, měl tento člověk přímou spolupráci se saudi- arabi. dokonce podporovali jeho čtyři nebo pět krachujících firem, které postupně zakládal a likvidoval.
do dnešního dne mají v usa saudsko-arabské firmy investice v ropných společnostech více než 830 MILIARD dolarů, což je přes 8%(podle výpovědí státních činitelů usa) celkové ekonomiky usa.
takže je jasné, kam směřovala invaze na irák. oslabit ropný průmysl a pomoci usa a saudi-arabi.
co je na tom zarážející? to že takový podrazácký stát v čele se zkorumpovaným prezidentem bude celému světu rozkazovat, co kdo má vyrábět, s čím obchodovat a jakou mají vést zahraniční politiku vůči ostatním státům.
v tom pořadu bylo ukázáno, že se konečně i v usa ozývají hlasy k odstoupení prezidenta okamžitému ukončení války v iráku
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 12. září 2006 14:50
Vyměšovací Laughing
Já USA nemam rád. Možná bych tam jel jako turista, když by se na mě hned nevrhli ganxtas Slinták
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 12. září 2006 16:04
Nešiel by som tam, maximálne ak zadarmo, ale čo najskôr by som sa vrátil.
Na počiatku bola prázdna množina.

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: út 12. září 2006 16:15
Já bych tam jel a usadil bych se v horským městě "Praha"- čepujou tam totiž český pivo Slinták
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: út 12. září 2006 18:46
Já si zažádal o vízum v tu nesprávnou dobu. Ano bylo to v období zaparkovaných Boingů do WTC Brick Wall . Přesněji jsem žádal už na konci července, ale než tohle a támto ... Po "pec nám spadla, pec nám spadla" si mě pozvali na pohovor (což je už dopředu z 95% marná snaha). Takže mám v pasu: žádost zamítnuta. Ať si tu Ameriku strčí do řiti. Ještě, že jsem se tam nedostal. Peníze mám tady podobně jako tam, ale s tím rozdílem, že tady ze mne nedělají posledního pucfleka, ale uznávají mou práci etc. Řečeno slovy jedné z reklam "k nezaplacení!" Whistle
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 12. září 2006 20:06
rád bych se tam podíval a chvíli i pracoval, chci zakusit jinou kulturu, i když moc amíky nemusim...

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 12. září 2006 21:18
Ameriku nebrat! Not Talking To radeji do vesmiru na Mesic a nebo na Mars, nez do USA... Shame on You Not Talking Hand
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 1 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna