Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

co si myslíte o vměšovací politice USA

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika

Chtěli by ste žít v USA?

Hlasování není časově omezeno.
žít i pracovat:
5% 5% [ 1 ]
jen pracovat:
11% 11% [ 2 ]
jen jako turista:
22% 22% [ 4 ]
» vůbec mě to tam neláká:
61% 61% [ 11 ]
Celkem hlasů : 18 / Hlasujících: 18
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 10. prosinec 2006 21:28
Nějací normální lidi tam určitě jsou. Třeba jeden můj kámoš, kterej tam odjel za prací. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

krMeEjNzy (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 253
Bydliště: javamania :o)
10 625,- VK
Zasláno: ne 10. prosinec 2006 21:38
Laughing Ale ja myslel naky normalni Amiky (nepristehovany) Mr. Green No mozna mam jenom moc fantazie OSmile (btw nejsme moc OT ze ne) Smile

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 11. prosinec 2006 08:48
chlapi čtete mi mé myšlenky: už jste viděli nějakého rozumného američana? stačí se podívat na jejich "vůdce"...
to : bugi :: to proto že není američan, ale evropan


ps: tady se jasně projevuje ten mix všech národů světa. kdybych byl věřící, tak bych se vyjádři takto: a bůh řekl - hokus pokus nevyšel...
myslím, že o "výšce" inteligence vypovídá i kurs dolar - euro.
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: po 11. prosinec 2006 19:28
Ne, házim je do jednoho pytle. Všichni jsou to patetičtí pokrytečtí falešní puritáni. Prostě a jednoduše banda připitomělých hovad, která je tolik pyšná na své předky, kteří neudělali nic jiného, než že zbaběle utekli přes moře do Ameriky, tam pozabíjeli indiány, kteří jim před tím pomohli v těžkých chvílích(nebýt indiánů, tak žádnej američan dneska není, protože by vymřeli hlady).
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 11. prosinec 2006 21:52
No zbaběle utekli. Pokud vím, tak osídlování Ameriky (stejně jako Austrálie) bylo původně realizováno trestanci, prostitutkami etc. Prostě je tam vystěhovali a dělejte si co chcete. Taky to tam podle toho vypadá.
Ale všechno tam špatný není. Když v obchodě hodíte něco na zem, takvám ještě poděkují, že jste tak někomu vytvořili práci a myslí to doopravdy. U nás by vám tak akorát vynadali do hovad. Dnes jsem měl možnost sledovat jednoho zametače na autobusáku. Jak ten vám nadával na lidi. A vůbec si neuvědomil, že kdyby byli všichni minimálně jako já (i žvýkačky hážu do koše, nebo aspoň na trávník), tak by byl nezaměstnanej. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: po 11. prosinec 2006 22:39
Ale kdepak. Ve skutečnosti to byli ti prvotní a opravdoví puritáni(koho si vezli s sebou je docela jedno Smile ). Prostě nechtěli žít v zemi s rozdílným náboženstvím Wink.
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 13. prosinec 2006 11:54
jelikož jsem ateista, tak za tímto názorem si pevně stojím: jsou to vymatlaní katolíci, kteří vymývají mozky svým dětem.
a ta následující generace podle toho vypadá...

kdyby to byli opravdoví věřící (všechny náboženství), tak v životě nikdy nikoho nezabijí!!! neznám jedinné vyznání, které by přikazovalo ZABIJ!
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 13. prosinec 2006 12:56
To drutek: A čo Islam a Džihád?(nemám to naštudované, ale zdá sa mi, že sa to tam prikazuje, ak sa niečo poruší).
V USA sú asi fakt samí magory. Mám jedného spolužiaka, ktorý tam bol rok a keď som počul, že si od neho odpisovali úlohy z AJ, tak som prestal rozmýšľať nad tým, či tam je niekto normálny... Ešteže Európa zostáva ako tak rozumná, inak neviem, neviem, čo by sa s týmto svetom stalo.
Na počiatku bola prázdna množina.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 13. prosinec 2006 12:57
ani islám nepřikazuje zabíjet. to si jej jen radikálové přeložili k obrazu svému.
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 14. prosinec 2006 13:43
2 Borix: Pravděpodobně myslíš starozákonní Oko za oko, zub za zub. Abys byl v obraze - křesťané, muslimové i židé vychází ze strého zákona.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 4 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna