Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Co všechno je možný dělat s mobilem?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: st 2. listopad 2005 21:43
Mark Pawl napsal:
a jak by ten panáček měl bejt? Smile V jaky poloze a tak Smile
(a siluetu zvládne snad každej ne? Smile)


kdyby jsi viděl jak hnusně píšu,tak bys okamžitě řek že každej ne:) dejme tomu že něco hází... a nebo já to zkusi nakreslit sám
HOne strikes again
aw yeah;)

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: st 2. listopad 2005 22:13
třeba takhle?

Obrázek Mr. Green

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK

Re: Co všechno je možný dělat s mobilem?

Zasláno: čt 3. listopad 2005 20:57
HOne napsal:
Takže, mám na Project Liverpool(viz moje téma:) vytvorit,co vsechno se dá delat s mobilem. potrebuju toho co nejvíc a vtipný... a protoze je to do skoly,tak takový ty poznámky ze se to muze davat sem tak ty prosim ne:)

Patchnúť bootcore,dostať sa do Certify Store SMS007,prečítať si knihu v pdb,niekoho bluejacknúť,sformátovať disk,nastaviť tému,spraviť kompromitujúce fotky,pustiť si hudbu,zmeniť ikony menu,nahrať nové fonty,cracknúť Operu Mini,volať,poslať SMS,MMS,EMS,E-mail,kvety,niekoho do p**e Mr. Green ,zaradiť do skupiny volajúcich,napísať nový záznam,vymeniť si bussines card,prečítať si kto nám volal,zahrať si SuDoKu,3D Alpha Zone,AMF Extreme Bowling,Asphalt Urban GT,BlockBreakerDeluluxe,Breaker,ChessMaster,Golf Pro 3D,Mr.Cracker,Prince of Persia Sands of Time,Prince of Persia Warrior Within,Rainbow Six Lockdown,River Storm 3D,Sea Battle,Siemens 3D Rally,SpeedChaser 3D,Splinter Cell Pandora Tomorrow,Splinter Cell Chaos Theory,Worms,Zuma
Spustiť si Blog2go,Cocktail Manager,Download Assistant,File Coder,File Manager,Jimm,MicroReader,MicroSky,MidEdit,MobileAMP,cracknutý Mobile Zip,Operu,Photo Editor,Slovník,Weather Forecast.
Pripojiť sa na wap,pozrieť si kalendár,vytvoriť udalosť v organizéri,pozrieť sa koľko je hodín v Moskve,nastaviť budík,nahrať zvuk,spustiť kalkulačku,prevodník jednotiek,stopky,odpočítavanie,pozrieť si obrázok,video,animáciu,......

Viac ma zatiaľ nenapadá Laughing
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 21:05
A co telefonovat? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 22:48
lol, tak to je stěr :DD
Obrázek

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 22:56
jenda.69 napsal:
A co telefonovat? Mr. Green


ne to určitě NE ! NIKDY Not Talking Not Talking ZBLÁZNIL SES ? to není možný Not Talking Not Talking
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: pá 4. listopad 2005 00:21
OT: když jsem tvořil ten obrázek (vystřihoval Very Happy) ... tak mě napadl nápad .. Tady - ale pssst Very Happy

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK

Re: Co všechno je možný dělat s mobilem?

Zasláno: pá 4. listopad 2005 08:43
Tak tady se musim ginza zastat, protoze telefonovani tam ma taky!

ginzo napsal:

Patchnúť bootcore,dostať sa do Certify Store SMS007,prečítať si knihu v pdb,niekoho bluejacknúť,sformátovať disk,nastaviť tému,spraviť kompromitujúce fotky,pustiť si hudbu,zmeniť ikony menu,nahrať nové fonty,cracknúť Operu Mini,volať,poslať SMS,MMS,EMS,E-mail,kvety,niekoho do p**e :mrgreen: ,zaradiť do skupiny volajúcich,napísať nový záznam,vymeniť si bussines card,prečítať si kto nám volal,zahrať si SuDoKu,3D Alpha Zone,AMF Extreme Bowling,Asphalt Urban GT,BlockBreakerDeluluxe,Breaker,ChessMaster,Golf Pro 3D,Mr.Cracker,Prince of Persia Sands of Time,Prince of Persia Warrior Within,Rainbow Six Lockdown,River Storm 3D,Sea Battle,Siemens 3D Rally,SpeedChaser 3D,Splinter Cell Pandora Tomorrow,Splinter Cell Chaos Theory,Worms,Zuma
Spustiť si Blog2go,Cocktail Manager,Download Assistant,File Coder,File Manager,Jimm,MicroReader,MicroSky,MidEdit,MobileAMP,cracknutý Mobile Zip,Operu,Photo Editor,Slovník,Weather Forecast.
Pripojiť sa na wap,pozrieť si kalendár,vytvoriť udalosť v organizéri,pozrieť sa koľko je hodín v Moskve,nastaviť budík,nahrať zvuk,spustiť kalkulačku,prevodník jednotiek,stopky,odpočítavanie,pozrieť si obrázok,video,animáciu,......

Viac ma zatiaľ nenapadá :lol:
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Re: Co všechno je možný dělat s mobilem?

Zasláno: pá 4. listopad 2005 08:57
CrazyCZ napsal:
Tak tady se musim ginza zastat, protoze telefonovani tam ma taky!

ginzo napsal:
volať
Tak až toto je stěr... Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 4. listopad 2005 16:13
Evil or Very Mad Kruci a toho jsem si nevšim Rolling Eyes Hlavně že jsem přečetl 2x prečítať si kto nám volal Laughing Brick Wall
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna