Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

ČSSD jde do evropských voleb s obehranou, ale ověřenou písni

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 27. květen 2009 13:53
Jo, to jsem viděl včera v televizi, to jsou dobrý magoři. Nejdřív s ufounama chtějí hlasovat a nakonec je odtáhnou z mítingu. Mr. Green

//Ale tohle nemá chybu Mr. Green Applause Mr. Green Mr. Green


(Otevřít a přehrát na YouTube)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 27. květen 2009 18:11
Trošku pokleslejší humor, ale i tak pobaví... Smile
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 04:53
včera ve zprávách byl jeden zajímavý názor jedné postarší paní na meetengu čssd. "ten bordel (házení vajíček) tu dělají přavážně mladí lidi. určítě neví proč, protože prožili jen tenhle režim, takže nemůžou porovnát co bylo a co je"
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 07:21
kdyby bylo po jejím, tak dneska máme pořád komunisty...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 09:42
Jasně. Ti mladí lidi neví, jak bylo za komunistů levně (když teda něco bylo), jak nemuseli (nesměli) nic řešit, jak se nemuseli bát o práci (ta byla povinná). Že nesměl nikdo nic říct radši ani před vlastními příbuznými, na to snad ani paní nevzpomíná v dobrém.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 13:46
Tyhle názory mě ale dost vytáčej. Že mladý neví, jak to bylo dřív, tak nemají právo na to si vybrat, jak to chtějí mít do budoucna? Brick Wall Aspoň začnou něco dělat dřív než je "úplně pozdě" (ono už je pozdě stejně, u vlády je totiž ODS a v opozici ČSSD.
Ale konečně to začíná trošku vypadat, že s tim někdo není nespokojenej, i mimo internet a hospody.

Mam jinej názor: "důchodci neví, jak dneska funguje svět, zavřel bych je doma a zakázal jim volit"
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 19:55
Aby nedošlo k mýlce. Já to myslel ironicky k té paní, co ji citoval Drutek. Mladí lidé byť zprostředkovaně kupodivu ví víc, než lidi, kteří by vědět měli, ale asi si nepamatují... Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 19:56
romulus: já reagoval na tu důchodkyni. Tvůj příspěvek jsem pochopil Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 2. červen 2009 09:55
Kdo jste ochotní si přečíst celý tento článek (aspoň trošku pelivě), co na něho říkáte?

Arrow http://streit.blog.idnes.cz/c/86600/Dedickou-KSC-neni-KSCM-ale-Paroubkova-CSSD.html

Já s ním souhlasím. Mládež před 20 lety výrazně přispěla k pádu totality, díky které dnes Paroubek může být u moci a dnes je ta stejná mládež stejným Paroubkem napadána, že se nemá do politiky plést.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2009 09:52
se*u na politiku!!!

*sprostomluva! jenda
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 20 z 21




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna