Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Čundr

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK

Čundr

Zasláno: ne 3. leden 2010 13:55
Od otce čas od času slýchávám, jak za mlada jezdili s kámošem na čundry. Prostě se sebrali a šli někde do lesa. Občas si dali zajímavý cíl - žít jen z toho, co si sami uloví nebo co jim dá příroda. Takže chytání ryb na pytlačku a podobně Very Happy
Je to dnes ještě vůbec možné? Máte někdo podobné zážitky? Tohle se odehrávalo tak před třiceti lety a dýl...
Mě by to celkem lákalo, zvlášť takovej výlet na vlastní pěst někam do zahraničí.
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 14:38
No vzhledem k tomu, že lidi co znam, se jen tak z ničeho nic ani neseberou na projití do města, bych tomuhle moc nevěřil. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 14:48
Souhlas.. a já osobně tyhle výlety do přírody taky moc nemusím, holt jsem měšťáček Mr. Green

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 15:50
...zkus si zajet na čundr do německých lesů a když tě chytnou, jak lovíš rybu, tak tě buď zavřou až zčernáš, nebo pokutu budou splácet ještě tvoje děti Mr. Green

To bys musel někam do zaostalých krajin. Něco jako Transylvánie v Rumunsku či polská pole. Angel
NoArtist / NoName

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 16:53
no ja cundroval asi deset let. Bylo i par kurzu preziti, nektery docela maso. Jinak s tim nemam vubec zadnej problem, naopak me stve, ze co sem zacal pracovat se k tomu uz moc nedostanu a dost mi to chybi
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 22:16
Mchkpck: a v Transylvanii ho prepadne nejaky vampir Mr. Green
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna