Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Dacia Logan - web pro masochisty

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 24, 25, 26  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta

Vyplatí se koupě vozu Dacia Logan?

Hlasování není časově omezeno.
Jistě za ty peníze není lepší volba:
24% 24% [ 41 ]
» Koupit Logan jsou vyhozené peníze:
64% 64% [ 106 ]
Jak pro koho...:
10% 10% [ 18 ]
Celkem hlasů : 165 / Hlasujících: 33
westik (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 66
Bydliště: PRAHA
10 075,- VK
Zasláno: st 13. září 2006 18:20
Ale nezmizel jsem jen jsem čekal na nějaké moudro.. znalců aut.. . a zabýval jsem se něčím užitečnějším než se s někým dohadovat , zastávám názor moudřejší ustoupí a pokud někdo ,,ryje,, je to jeho problém .. asi má potřebu a vzrušuje ho když někdo reaguje..
Pokud by tě zajímalo , dělal jsem na úpravách aplikace Jimm 050 cz ....

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 13. září 2006 20:33
Ryju i neryju. Fakt se na mě nezlobte, ale ta fotomontáž z internetu je podstatně lepší a dokonce to líp zapadá designově k sedanu, než ta krabice, kterou nakonec udělali. Ano, je to levné, možná se to i vyplatí. To nikomu neberu. Ale je to krabice... Shhh
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 13. září 2006 20:35
No, už máme mlíko v krabicích, víno v krabicích..... tak teď už budeme mít i lidi v krabicích Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

westik (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 66
Bydliště: PRAHA
10 075,- VK
Zasláno: st 13. září 2006 20:43
romulus napsal:
Ryju i neryju. Fakt se na mě nezlobte, ale ta fotomontáž z internetu je podstatně lepší a dokonce to líp zapadá designově k sedanu, než ta krabice, kterou nakonec udělali. Ano, je to levné, možná se to i vyplatí. To nikomu neberu. Ale je to krabice... Shhh


uvidíme jak se bude prodávat,pokud jsem si všiml jsou tam 3 řady sedadel... , krabice, no zatím to nikdo z nás neviděl naživo.. až to bude pak lze hodnotit,

Obrázek

Obrázek

Obrázek

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: st 13. září 2006 22:34
jenda.69 napsal:
lidi v krabicích :)
kam ta móda spěje

no ten logan bych si do baráku nepřitáhnul...
Obrázek

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: čt 14. září 2006 08:09
westíku už se nám po Tobě stýskalo ty kluku špatná Mr. Green Mr. Green ...Tak jak se Ti klepe volant? Nerozčiluj se pořád, že se nám Logan nelíbí. Prostě jsme znalci a máme cit. Víme, že Ty máš třeba zase smysl pro zahrádkaření a k tomu se zase Logan báječně hodí. Wink

westik (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 66
Bydliště: PRAHA
10 075,- VK
Zasláno: čt 14. září 2006 09:22
Připadáš mi jako ,,PAROUBKOVEC , ti taky vše vědí ... ale musím tě zklamat, nezahradničim..nýbrž dělám něco co by tě mohlo zajímat , pokud už dopředu víš co to je a že to je hnusné a k ničemu tak
SEM neklinkej

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: čt 14. září 2006 11:04
Ale to já vím, že seš šikula a už si to někde psal. Jen se nečil. A srovnávat zrovna MNĚ s Paroubkovcema Brick Wall Brick Wall ...tfuj!!! Já starej pravičák nepodporující lúzu, cigány a socky? To mě urážíš!!!

westik (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 66
Bydliště: PRAHA
10 075,- VK
Zasláno: čt 14. září 2006 13:05
je tam napsáno jako protože už dopředu prezentuješ něco o čem nic nevíš jako ONI Very Happy Very Happy , a pokud jde o to koho podporuješ či zavrhuješ , je taky věc názoru, hodnotím lidi podle toho co umí a ne podle kůže či politické příslušnosti.. znám pár romů ( cigánů), kteří jsou lepší než bílí
Zasláno: so 30. září 2006 00:55
http://news.auto.cz/pariz-2006/pariz-zive-prodejni-trhak-logan-ve-verzi-kombi.html

Co dodat .. podívejte se sami

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 21 z 26




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna