Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Dacia Logan - web pro masochisty

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta

Vyplatí se koupě vozu Dacia Logan?

Hlasování není časově omezeno.
Jistě za ty peníze není lepší volba:
24% 24% [ 41 ]
» Koupit Logan jsou vyhozené peníze:
64% 64% [ 106 ]
Jak pro koho...:
10% 10% [ 18 ]
Celkem hlasů : 165 / Hlasujících: 33
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 21. červen 2006 14:51
Taky mi to připadá jako pomsta, která ovšem nevyšla. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

zelenanana (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 19

10 000,- VK

Re: Dacia Logan - web pro masochisty

Zasláno: st 5. červenec 2006 17:58
weitless napsal:
Máte-li špatnou nápadu a chcete se trošku odreagovat? Potom je pro vás určená stránka jednoho z majitelů "automobilu" Dacia Logan. Schválně kdo vybere nejlepší špek a zápich z celé stránky? Dávejte je sem do diskuse, protože to opravdu stojí za to Mr. Green

http://dacialogan.unas.cz/

"Byl jsem už poprvé v myčce, tak jsem otestoval těsnění na dveřích NO po pravdě čekal jsem více !! voda se dovnitř nedostala, ale být tam o pět minut déle tak určitě JO."

"Jinak jsem pořídil i ORIGINÁLNÍ ZAHZÁDKU a záruku neztratil ! ale nasadit ji je opravdu PARÁDA jeden nemá šanci !!!!!!! musí být dva a za hodinku to máte (mám to potvrzeno i ze servisu)"





MAJITÉLÉ LOGANŮ JSOU PROSTĚ MASOCHISTI Mr. Green




domnívám se že se šeredně pleteš v tom autě, a posměšky jsou na úrovni žáčka první třídy, kterého vozí tatík do školy ojetinou a tváří se co nemají, zamysli se na tím co píšeš, a najdi si materiály o tom autě, Nebo si vozíš prdel v trojválci 1.2 fábia? , předraženém šmejdu , který v základní výbavě stojí o 100 000,- víc? navštiv fora o škodovce , pak tady dávej rozumy, až se dočteš co všechno vrže , klepe v autech daleko drahších, a asi lepších...
Jezdím s Loganem , 40 ooo km bez problémů , to tě ser... , asi co nebo to je ten ,,špek ,,co hledáš?? Podívej se co lidi kupuji a na co mají.... pak dělej ze sebe Paroubka..

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 5. červenec 2006 18:05
zelenanana : ten web weitless nepisal.Vsak my proti daciam nic nemame Mr. Green
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

zelenanana (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 19

10 000,- VK
Zasláno: st 5. červenec 2006 18:07
ovšem toto jsou bezchybná auta...

co ty na to ? weitless
jsem čerstvým majitelem škody octavia 2.0 tdi v téměř maximální možné výbavě. je to už má pátá škodovka. nikdy jsem se škodou neměl žádný problém a to najedu kolem 70-80tisíc km za rok. nová octavia je super auto, jízdní vlastnosti velmi dobré, živý motor, velmi příjemné materiály v interiéru. ale ted přijde to hlavní: jezdil jsem s ní čtyři dny celkem najel 750 km. potom se motor hodil do nouzového režimu a rozsvítila se kontrolka. dnes je to 14 dní co octavia stojí v servisu a nejsou ji schopni opravit. dokonce mě třikrát pozvali abych si převzal opravený vůz. pokaždé se závada projevila už před autosalonem. nikde nejsem schopen dovolat se pomoci. před čtyřmi dny jsem kontaktoval zákaznickou linku škoda. přislíbili pomoc, do dnešního dne ale stejně auto nemám. sice mi dali od začátku náhradní vůz, ale auto za 800tis na které mám právo stojí v servisu. pokud ho někdy opraví, muselo by být neskutečně spolehlivé aby mě přesvědčilo abych si ještě někdy koupil škodovku.


Pane tohle vím už dávno a tento přístup k vám není ojedinělý ze strany Škody. Holt tak se chová někdo kdo si o sobě myslí, že má neotřesitelnou pozici na trhu.

Pokud jde o fabii, tak to snad ani nelze slulšně komentovat - maminka má fabia hatchback 1,4 rok 2001 najeto 35000 (jezdí minimálně, nicméně dobře)- už se měnil chladič (tekl), několikrát vypadla jakási hadička od posilovače, teď nejnověji odešlo elektrické stahování okna - na to, že to má pořizovací cenu 360t a na ten věk mi to přijde jako hodně ubohá kvalita. Nemluvě o spotřebě, jízdních vlastnostech (kam se hrabe na civic 1.4 r.v. 89-v obojím

kdy sem měl Octavii a pravidelně s ní navštěvoval po krátkých intervalech všechny autorizované servisy v Brně.Nakonec jsem rezignoval.Smířil jsem se s nepříjemnými zvuky od náprav i s prasklým čelním sklem každého půl roku (podle změny počasí ). Takže můj závěr - škodovky jsou relativně levné auta,ale jestli si ji chcete koupit,nesmíte očekávat přílišnou kvalitu ani komfort.

No ja nevim, otec ma sluzebni octavii 4x4 1,9TD a ma najeto cca 80 tis. Nutne musim podotknout, ze silnice k domu je v dost hroznem stavu a s touto octavii ji zdolava 2x denne a to jake zvuky vyluzuje je opravdu hnus, skripe palubni deska, zadni sedacky atd. Ja pro zmenu mel 5 let Citroen Xsara 1.4i a najel jsem po stejnych silnicich asi 180 tis a cloveku co jsem ji letos v dubnu prodaval si pochvaloval v jakem je stavu a to je mezi nema 450tis rozdil. Bohuzel otec si nedal rict a nedavno si koupil fabii a nemyslim, ze to dopadne jinak. 8-(Kazdopadne podvozky od WV proste nee.

Mam fabku 1.4 kombika a jedinej muj kladnej poznatej o tomto aute je ten, ze je dobrej akorat tak na vozeni dreva. Od te doby ji rikam praktik i kdys je to vejbava komfort. Mezi nama nechapu, jak si nekdo muze koupit fabku kombika s motorem 1,2l. Do toho bych asi nikdy nesel. A co se tyce nakupu aut, radsi koupim dva roky starou oktavku v plny palbe, nez za tu cenu novyho zebraka.

Zkušenosti mám s Fábií 1.4MPI zhruba stejné - špatná výbava, všechno za nesmyslně vysoké příplatky, nenažraný motor, v servisu neochotní a drazí, po stížnosti na vrzající palubku ji opravili tak, že druhý den nešly stěrače a svítila chyba airbagů - reklamace neuznána, o takových základních věcech, jak že nejde vyměnit ložisko předního kola aniž by se měnil celý náboj ani nemluvě, špatný závit na VNITŘNÍM uchycení nádrže ke kastli jsme si prý udělali sami (proč???) - tedy opět neuznaná záruka... po třech letech přestal fungovat zámek pátých dveří - neopravitelná závada počítače, nutná výměna, nechodí signalizace rozsvícených světel... asi jsme měli smůlu na "špatný" kousek

zdroj http://auto.idnes.cz/automoto.asp?r=automo...tomoto_fdv

mám zvýraznit ty špeky?? nebo si je najdeš sám...
Zasláno: st 5. červenec 2006 18:11
Dieg0 napsal:
zelenanana : ten web weitless nepisal.Vsak my proti daciam nic nemame Mr. Green


si přečti první příspěvek znova zde... lezou mi krkem ti kteří mají plnou hubu keců a dopředu vědí co je nej a podobně , nikdo nejsme dokonalí a posmívat se někomu ,že napíše jak to vidí sám.,jak je s něčím spokojený .. je ubohost....

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: st 5. červenec 2006 18:20
Ale ale ....

//to bych tady na foru videl radej topic od zeny (vy sem nesmite ),nez tento prispevek Mr. Green Mr. Green
Kazdy ma narok na svuj nazor,a tento topic byl myslen jako satira
Mr. Green Mr. Green

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile
Příspěvek upravil 1× sidbin, naposledy st 5. červenec 2006 18:21.

zelenanana (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 19

10 000,- VK
Zasláno: st 5. červenec 2006 18:21
sidbin napsal:
Ale ale ....

//to bych tady na foru videl radej topic od zeny (vy sem nesmite ),nez tento Mr. Green Mr. Green
Kazdy ma narok na svuj nazor,a tento topic byl myslen jako satira
Mr. Green Mr. Green


satira vypadá jinak....a auto je,, zelenanana ,, myslel jsem , při vaší inteligenci, že to pochopíte..

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: st 5. červenec 2006 18:22
Ze se vubec vztekas Mr. Green Mr. Green .... Neres takove problemy.

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

zelenanana (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 19

10 000,- VK
Zasláno: st 5. červenec 2006 18:24
Dacia Logan - web pro masochisty to je satira? v čem se vozíte ? pochlubte se, jel někdo Loganem?

........................................................
masochizmus, masochismus >> sexuální úchylka, kdy je nutno k dosažení uspokojení zakoušet bolest nebo ponížení
Příspěvek upravil 2× zelenanana, naposledy st 5. červenec 2006 18:30.

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: st 5. červenec 2006 18:25
Daewoo Lanos - v tom sa vozím
Pod lamou býva najväčšia tma.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 2 z 26




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna