Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Dacia Logan - web pro masochisty

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 24, 25, 26  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta

Vyplatí se koupě vozu Dacia Logan?

Hlasování není časově omezeno.
Jistě za ty peníze není lepší volba:
24% 24% [ 41 ]
» Koupit Logan jsou vyhozené peníze:
64% 64% [ 106 ]
Jak pro koho...:
10% 10% [ 18 ]
Celkem hlasů : 165 / Hlasujících: 33
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 11:34
Teda, Weite, koukám, že jsme našli téma, na které máme společný názor. Mr. Green Applause
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 11:45
ideální by bylo vyrábět rovnou ojetiny..... Applause Applause a je vidět že si v Loganu neseděl... , Já za život měl dost aut a ( AUDI, PÁR MERCEDESŮ, CITROENA, FIATY) - byly to ojetiny, levné ale ne bezproblémové, odešel počítač- 20 tisíc v háji, atd, člověk može mít kliku( známost v bazaru ) a mít super káru... Jezdím s loganem no a co je komu po tom.Je to levné auto a stačí pro moje ano moje potřeby.

podivné , Think Think když píšeš, když se kolem nich prořítím.... kam se chceš v bodovém systému řítit?? , že budeš ve svém 2litru na další křižovatce dřív ? O to ti jde? že budeš mít,,odpich ,,na semaforech?

píšeš Nejlepší volba je kvalitní ojetina. - radíš to i těm co si kupují nová auta bez ohledu na značku
.................................................................................
a raději mit jistotu , že mám na něco záruku, než nejistotu z čeho je ta ojetina svařená, o kolik má přetočený tachometr, zda tam někdo neumřel, jestli není kradený a příjdu o auto na hranicích, atd... často se o tom čte, a majitelé bazarů jsou vysmátí : ,, jó pane to tam bylo ,to jte si udělal sám, žalujte nás, Pak najdeš auto od barvy , Taky se stávalo, že auto bylo ukradeno pomocí rezervních klíčů, TO JE TO ROZUMNÉ ??
Osobně jsem reklamoval v bazaru převodovku , vysmáli se mi a po odjezdu , auto na kufru a sledovali kam jedu, bylo mi naznačeno že mám drzet hubu pokud chci mít auto a klid...... Hodně šťastných km v ojetině , a až se ti zastaví, na Logany nemávej ( víš zajisté, že tě neutáhnou a že to je zbytečné )

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 11:52
Anonymous napsal:

a raději mit jistotu , že mám na něco záruku, než nejistotu z čeho je ta ojetina svařená, o kolik má přetočený tachometr, zda tam někdo neumřel, jestli není kradený a příjdu o auto na hranicích, atd... často se o tom čte, a majitelé bazarů jsou vysmátí : ,, jó pane to tam bylo ,to jte si udělal sám, žalujte nás, Pak najdeš auto od barvy , Taky se stávalo, že auto bylo ukradeno pomocí rezervních klíčů, TO JE TO ROZUMNÉ ??


Si jako kolovrátek. Znáš i jiné argumenty, proč ne ojetinu? Myslíš, že všechny auta jsou svařovaný a plný mrtvol? Kolik bazarů si dnes dovolí prodávat kradený auto? To je totiž jejich sebevražda. Tohle možná platilo po 90 roce, ale ne teď. Kolikrát se Ti stalo, že Ti na hranicích kontrolovali auto? Mě jednou, když sem se chtěl podívat na Ukrajinu a to bylo v devadesátých letech a tam se tomu nedivím, ale jinak za celou dobu nic a to nemluvím o tom, že ani nekontrolovali můj pas. Jen mávli rukou a jeď. Takže kvůli tomuto argumentu si určitě nové auto kupovat nebudu.
Zasláno: so 8. červenec 2006 12:02
Anonymous napsal:
Já za život měl dost aut a ( AUDI, PÁR MERCEDESŮ, CITROENA, FIATY)...


To ti nezbaštím ani kdybys mě mučil indiánským mučením na totemu a bral si můj skalp. Přesednout dobrovolně z mercedesů, Audin, Citroenů atd. do Logana? Mr. Green Mr. Green Mr. Green Takový strejdy znám taky. V hospodě a přes internet se toho nakecá co? Já měl několik Porscháků, Hummerů, Jaguárů, dokonce i Mustanga....dneska je mám schovaný v krabici pro mého potomka Mr. Green

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 12:10
Když jsem si kupoval svý současný auto v autobazaru, tak jsem k němu dostal Certifikát identity vozidla od společnosti Cardetect. Zjištění minulosti toho vozidla by taky neměl být problém. Znám původního majitele, tak si můžu zajít do jeho servisu a zeptat se. Tohle je celkem běžný postup.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 12:17
Zase s kterým autem zažijete tolik legrace jako s Loganem:
http://www.autoklubdacia.cz/upravy/od_ludka.htm
a více tady:
http://www.autoklubdacia.cz/upravy.htm

Tohle je fakt tuningový orgasmus Mr. Green ...Teď vážně, v dnešní době tlumit kufr jekorem? Kdo jinej vám to dopřeje?!

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 12:22
téma se zvrhlo na osočování, držte se tématu . Jsem zde jen náhodou, a jako anonym, a protože mi je víc než Vám, a to o dost, mám jinačí pohled na věc , jiné poznatky s prodejem aut v zahraničí, Německo , Francie, mám na mysli Logana, nejsem dealer, podívejte se na prodejnost aut na západ od našich hranic, Kolik stojí Golf v základu a kolik Logan, ... Němec si koupí nové auto,jakékoliv značky, a za pár let je čecháčkovi prodá... , jistě super koupě..... , Pokud mi bude 20 a méně budu jistě king v Golfu a ne loganu to je jasné,
Proč se tak ale Logan prodává? Lidi asi nečtou toto forum, a měli by jak frantíci tak němci..... nechali by si určitě od vás tady poradit......

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 12:41
Já mám 32 let, takže už taky něco můžu s dovolením vědět o životě a o autech. Nikdo tady nic nepsl o machrování v Golfu, který mezi námi je předražený až hrůza. Myslím, že jsme se pobavili nad tuněním Loganů, vyříkali si své názory a pomalu to tady usne, protože jinak by tato diskuse byla nekonečná. Pak se do toho přidají škodovkáři, pežoťáci, renaulťáci, hondisti atd. a bude z toho jen kupa názorů, jak je to či ono auto lepší. V dnešní době jsou většinou všechna auta dobrá, protože díky směrnicím a zákonům prostě musí. Jsou tu ovšem některé výjimky, které potřebují doladit, což jak sleduji se úspěšně daří formou různých spoilerů, lištiček a jekorů (musím si rýpnout). To je ale záležitost snad každé značky auta a např. mobilů nevyjímaje. Člověk se rýpe snad ve všem ve snaze to vylepšit a být jiný, než ostatní a je to správně. Úsměvné jsou mnohdy ale cesty a postupy spolu s materiály, které k tomu používá Wink

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 13:33
Je mi sice teprve 32 a mám svý první auto, ale díky svýmu zaměstnání (ještě nedávno vojenská autoškola) se motám kolem aut skoro pořád.
Jestli jsem dobře četl, tak se Weit nevysmívá onomu majiteli Logana. Jen poukazuje na úsměvnost toho "příběhu". Silně mi to připomíná éru Embéček, stopětek a stodvacítek. Na tu si zřejmě Anonym "starší" zřejmě taky dobře pamatuje. Wink Nic proti zlatým českým ručičkám. A pro ty je Dacia Logan jako stvořená. Angel ("Mysleli si, že jsem si to auto postavil..." Barelrock)
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 17:02
Anonymous napsal:
téma se zvrhlo na osočování, držte se tématu..


od tebe to fakt sedí
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 11 z 26




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna