Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Další sraz VSN - ano (kdy a kde) nebo ne?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 21. červen 2009 20:43
A když nepojede Maka, tak aspoň budeme mít i koho pomlouvat. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 21. červen 2009 20:44
ano, kašlete na mě, to mám pořád vysvětlovat že nechci? že nechci vidět lidi kteří mi nesedí, protože nemusím? že členství na VSN není podmíněno účastí na sraze? Rolling Eyes
Hey, hey apple!

Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 21. červen 2009 20:45
presne tak, si ji uzijete aspon tady a na sraze muzeme drbat, jinak jako lokalita me prisla dobra vysocina

EDIT: ano Mako, my to chapeme
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: ne 21. červen 2009 20:47
hehe já nechápu co furt řešíte, když nemohla/nebo se jí nechtělo nebo cokoliv tak prostě nejela.. její věc.. když vám vadí "nesrazový" uživatelů tak nás zabanujte a budete mít klidnou duši třeba..

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: ne 21. červen 2009 23:35
ja som za to este tento rok a v nejakej dostupnejsej lokalite do ktorej ked sa chcem dostat nemusim 9krat prestupovat a nepojdem 13 hodin ako mi vyslo vo www.idos.cz najidealnejsim spojenim takisto v dubnu je pred maturamy ktere budu mit a je vic povinnosti jak srpnu nebo tak , pak budu mit uz i auto tak bych to strihnul pres brno a nabral nejake decka (mušku) Mr. Green

chtel sem jet na prvni sraz ale vubec nic mi to nedovolilo , ani finance ani skolske povinnosti , ani pracovne povinnosti ani...(som sa nemohol vysr***)

ak ma tam nechcete treba rovno povedat blondacik slovensky nelez sem Think
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 22. červen 2009 03:17
ať si říká kdo chce co chce, ale žádný první oficiální nebo druhý oficiální sraz neexistuje. pokud vím tak (jestli dobře počítám) srazy už byly čtyři a tady chystáte pátý. nebo chcete snad říct, že předloni v litomyšli jsme nikdo nebyli? přece to bylo oficiálně organizováno členem vsn nebo ne? a nebo utrpělo ego některého člena z vyšších kruhů vsn a musí si to tím nesmyslným názvem letošního srazu nahradit?

myslím, že je to velice jednoduché. někdo prostě mohl na první sraz, někdo na druhý jiný na třetí atd. atd.

já osobně bych jel na nějaký další sraz, ale bohužel vzhledem k vzdálenosti míst dosavadních srazů si to nemohu dovolit každý rok a už vůbec ne dvakrát v roce. jsem snad proto méněcenným členem vsn? určitě ne . a co kluci ze slovenska, myslí na ně někdo? co se týče cestování, tak jsou na tom ještě hůře než já , takže nevěřím, že je někdy na nějakém srazu uvidíme.

zkuste se prosím nad těmito věcmi zamyslet a podle toho postupujte Think
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 22. červen 2009 07:46
tak by bylo celkem dobre udelat dalsi sraz v okoli Ceske Trebove, bo CD doruci kohokoliv odkudkoliv driv nez za pul dne (pocitam i se spozdenim)
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 22. červen 2009 17:56
2 drutek: označit sraz za "oficiální" byl pokus dát mu větší váhu a dostat tam víc lidí. To tu opravdu pořád ještě existuje někdo, kdo si myslí, že mám problém se svým egem? Think Jinak částečně souhlasím. U dalšího srazu už to asi nebude potřeba a nebudeme už sraz označovat jako druhý oficiální, ale jako čtvrtý běžný. Jak jsi přišel na pátý? Uteklo mi něco?

Pokud jde o místo konání, jsem asi taky pro Vysočinu s tím, že z Prahy a Brna můžeme zase udělat společné výpravy. I z Ostravy už byste se snad mohli domluvit aspoň tři.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 22. červen 2009 22:21
Na Vysočinu ani na jinej salám netrefím... Mr. Green
Né, tak mně je to celkem fuk, protože pro mě to bude daleko vždycky a buď mě vezme Jirka a nebo budu hledat busy a pak mít smůlu... Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 22. červen 2009 22:22
Tak to byste se měli s Jirkou včas přestat hádat... Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Strana 2 z 14




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna