Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Daniel Landa (žito 44), Karel Janeček a další

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Daniel Landa (žito 44), Karel Janeček a další

Zasláno: pá 7. prosinec 2012 18:19
Zkusím otevřít zase jednu trošku vážnější diskuzi.

Co si myslíte o tom, co se teď děje kolem Daniela Landy, Karla Janečka a spol. Postřehli jste to?

Jde u Landy jenom o další pokus o nový imidž, když předchozí se dostatečně nechytly, nebo je opravdu tak uvědomělý vlastenec?

A co dělá Karel Janeček jste postřehli? Přidávají se k němu lidi, o kterých si myslím, že nemají zapotřebí se někam cpát kvůli vidině nějakýho zisku. Naopak jsou zajištění a možná opravdu mají potřebu udělat něco většího - např. Radim Jančura apod.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 7. prosinec 2012 20:31
Žito 44? A proč ne rovnou Žito 88? Tím jako chce říct, že je už jenom poloviční nácek? Very Happy

Jinak tohle dění moc nesleduju... Vůbec bych se nedivil, kdyby šlo o další pokus Landy udělat si imidž...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: ne 24. únor 2013 12:45
No Landa se definitívně zbláznil. Jako fór dobrý ale později již to tak veselé nebylo neb to myslel vážně. Jen ať se zahrabe do hnoje. On prostě k stáru blbne. No a Janeček a spol jsem nějak přehlédl. Tuhle byndu nesleduji již 30let. Magor Magor Magor
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: ne 24. únor 2013 13:45
Mě Landa nevadí, kecy o tom že je nácek nebo cosi kdesi mi příjdou ubohý. To si nikdo neumí vymyslet nějakou novou originálnější špínu? A to že se teď najednou zbláznil a že to vymyslel teďka, aby se zase zviditelnil... to je podle mě taky kec. Teď nedávno jsem sledovl nějaký jeho pořady, několik let starý a už v nich tak nenápadně odkazoval na to, co dělá teď.
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 24. únor 2013 13:55
Landa je podle mě spíš patriot, než nácek. Orlík byl způsob jak to vyjadřovat, teď to zkouší jinak a zas to není úplně ono. Ale líbí se mi každý, kdo něco dělá navíc, než by musel jen pro své vlastní pohodlí. Jenom koncertováním by si podle mě vydělal i tak slušně a nějak překotně se zviditelňovat nepotřebuje.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 24. únor 2013 15:48
Ja mel Landu vzdycky rad. Na slavikach jsem cumel jako tele na novy vrata, trosku to prehnal. A s tim co bude delat ted? Nevim, on byl vzdycky silenec, strasne bych mu pral, aby dokazal co slibil, ale podle myho to nepujde.

A co se tyce Janecka? Ten clovek ma moji plnou podporu, ten clovek nepotrebuje hrabat penize, na to je chytrej a zalovenej dost, stejne tak nechce zakladat politicky strany, protoze vi, ze by mu to jenom ublizilo, staci se podivat na par besed s nim a clovek si obrazek udela, pro me je taky jak rika Zito "Kral kralu".

P.S.: proc si myslite ze se o Janeckovi nikde nemluvi?(jen otazka do debaty. Ja asi vim proc Mr. Green )
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 24. únor 2013 15:51
Jen jako čirou spekulaci si umím představit, že Janeček to úplně úpřímně myslet nemusí. Peníze má, ale tímhle může získat vliv. Ale opravdu jen spekuluji. Docela mu věřím a fandím.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 24. únor 2013 17:25
jasne ze jo, ve skutecnosti muze byt pouhopouhy populista. Ja se necham prekvapit jak to snim dopadne. Uz jenom ty jeho napady jak s volbama a jak proti korupci maji hlavu a patu. Jen by me opravdu zajimalo proc se mu media nevenuji Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

tomam (+1)
Bažant
Bažant


Narozen: 14.3.1989 (35 let)
Příspěvky: 45

12 150,- VK
Zasláno: po 23. březen 2015 12:46
Nevím taky mi ten Janeček není nějak sympatický a to co tvrdí a dělá mu nějak nevěřím...

Novy (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 3

10 085,- VK
Zasláno: čt 21. duben 2016 23:40
Já mu věřím víc, než většině politiků.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna