Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Darci organu!! (ti co to nestihli)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Motorky
Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 7. říjen 2005 16:56
dubas napsal:

ja sem se podival a jak uz sem psal malem sem pokecal s porcelanovym bohem Mr. Green


Tak to tě lituju, já bych nerad zpíval do mušle, i když bych tím určitě vyhrál konkurz na Tarzana... Mr. Green
Držím se hesla: "Nejlépe se učí z chyb druhých!" Laughing
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

jamaica (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 40

10 000,- VK
Zasláno: pá 7. říjen 2005 18:31
jenda.69 napsal:
Asi takhle. Když na to koukam, tak mi to nedělá uplně špatně. I po jídle to zvládnu celkem bez obtíží. Ale abych se tomu gebil jako jamaica..... Rolling Eyes Brick Wall


A mam snad u toho brečet??To si nikdy na vlastní oči neviděli mrtvolu? Rolling Eyes Já jo,chlapa co ho přejel vlak.A klidně sem u toho ten řízek dojed Slinták
Teď vážně - možná Tě to pohoršuje,ale muže bejt situace že budeš potřebovat transplantaci nějakého orgánu.A pak budeš rád když bude někdo s tak rozmázlou hlavou ale hlavně s celym pajšlem. Cool

A jinak - zažil sem v životě tolik,a tak hnusnejch věcí který se mě dotkli velice osobně a ovlivnili mi život natolik že by to vydalo na život tří lidí a ještě by zbylo(je mi teprva 33,nebo snad už Laughing ),takže mě tohle nerozhodí.
PS: nikdy bych Ti nepřál aby si zažil to co já,proto se tomuhle jen gebim Slinták

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 7. říjen 2005 19:36
Nekoukejte jen na fotky co se hned ukážou. Je tam i odkaz na hustý fotky z našich silnic a pohled to taky není moc příjemný. Borec srazil motorkou srnku a nebylo poznat co komu patří Tak vím jak je to vidět takovouhle bouračku v reálu a to je na krmení kačen. Fotky jsou jen fotky, ale jako prevence dobrý. Smůla pro příjemce orgánů je ta že tihle jsou ihned mrtví a orgány se musí vyjmout dost rychle, nebo musí aspoň mallilinko "žít" jinak jsou nepoužitelný.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Petroubek (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 154
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
10 025,- VK
Zasláno: so 22. říjen 2005 14:35
Ty fotky jsou fakt hnusný, takhle bych nikdy dopadnout nechtěl. Motorku mít je dobrá věc, ale jezdit se na ní musí velmi opatrně. Nehazardovat se životem a nevytahovat se. Já motorku zatím nemám a pořídím si ji jen tehdy, pokud nebudu vědět co s prachama. A navíc mě od motorek odrazuje vlastní zkušenost - jeden tatkův strejc přišel na motorce o život, druhý přežil jen zázrakem.
Mlč a nic se ti nestane!

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: so 22. říjen 2005 17:33
Ojojojoj, a to sem si chtěl koupit fechtla.
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 20. říjen 2008 19:33
V nemocnici jeden chlápek vykládal, jak někdo na motorce předjížděl dodávku a škrtnul jí o zrcátko... Prej to bylo jako by ho rozříz od ramene po bok. Sick
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Motorky
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna