Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Dělení velkého HDD na několik menších

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Je to k něčemu

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
62% 62% [ 5 ]
Ne:
25% 25% [ 2 ]
Věc názoru:
12% 12% [ 1 ]
Celkem hlasů : 8 / Hlasujících: 8
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 12. březen 2008 20:00
oni ani ty pomalejsi.. ale je tu ta moznost oddilu Wink Co konkretne ti na tom tak vadi?
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 12. březen 2008 20:01
Nic mi na tom nevadí. Dělejte si to jak chcete, ale já to dělat nebudu. Very Happy
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 12. březen 2008 20:28
romule: když si uděláš oddíl se systémem a oddíl se všim ostatním, tak přece nemusíš přemejšlet, co jsi kam uložil... Systém jsi uložil na první oddíl a to ostatní na druhej Mr. Green
Já mam jeden disk s dvouma oddílama a pak jeden disk s jednim a v životě jsem nepřemejšlel, co mam kde uložený... Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 12. březen 2008 20:44
Jeníku, neber mi můj názor. Já nedělám s počítačem první tejden. Osvědčilo se mi to takhle a nejsem sám. Já chápu co vás k dělení disku vede. Nemusíš mi to vysvětlovat.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 12. březen 2008 20:52
Ale víte, jak mě naštvalo, když se mi z ničeho nic vytvořil novej oddíl 7,5MB kvůli tomu, aby mohly bootovat Windows? d'oh! A největší sranda je, že některý aplikace si prostě potřebujou uložit nějaký dočasný soubory na C: a tak jim prostě ty 3MB, co tam jsou volný, nestačej a prostě si spadnou nebo v lepším případě vypíšou chybu Laughing d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 13. březen 2008 19:59
Děkuji za rady. Rozdělím disk. Jardas bude mít "radost". Nikdy to nedělal. Koupil jsem tak velký disk, protože 160byla jen o 300Kč levnější. Takhle budu snad mít na delší dobu klid.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jirkab (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 46
Bydliště: Praha
11 445,- VK
Zasláno: ne 16. březen 2008 23:36
jenda^^ napsal:
...A největší sranda je, že některý aplikace si prostě potřebujou uložit nějaký dočasný soubory na C: a...

Ted jsi na to kápl. Rozdělení disku bych označil za začátečnickou chybu, kterou jsme asi všichni již udělali. Někteří jsme se z této chyby poučili, ostatní k tomu také jednou dospějí.
Můj názor: jednoznačně HDD nedělit - vznikají pak různé probémy, které u neděleného Céčka vůbec nikdy nenastanou Wink .

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 17. březen 2008 00:13
jirkab: to neni začátečnická chyba. Tohle se mi stalo kvůli tomu, že jsem měl operační systém na jiným disku a přesouval jsem ho na tenhle a nechtěl jsem přijít o všecky data...
Co je na tom dělení špatnýho podle Tebe? Přece když si uděláš partition pro systém třeba 20GB, tak bude všecko v pořádku...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 17. březen 2008 20:38
já mám disk rozdělený taky na dva a žádný problém jsem nikdy neměl Exclamation výrazně mi to ulehčilo přeinstalaci XP Hand

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 3 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna