Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Demokracie v ČR

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika

Je Čunek rasista?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, je:
6% 6% [ 1 ]
» Není:
93% 93% [ 14 ]
Není, ale stejně se mi jeho kroky nelíbí:
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 15 / Hlasujících: 15
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 20. duben 2007 08:24
Stačí projít okolo Hlavního nádraží! Tam jich je! No a jaký bordel dělají v MHD. Ještě že dělají noční kontroly! Pray Nezáleží na barvě pleti, ale na chování. Vadí mi i tací co sem přijedou na návštěvu a čekají, že se jim budeme přizpůsobovat, ale u nich doma se musíme přizpůsobit mi jim!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 8. září 2009 19:37
Já asi zas přestanu sledovat zprávy, protože mě to akorát dycky nase*e, jak je to u nás jak v kocourkově a lidi si furt nedají a melou furt to svý jen aby měli co nejvíc peněz...
Politikům je ústava uplně u zadku a když náhodou někdo rozhodne podle ní, tak oni šup šup, ať je do půl měsíce změněná. Hlavně, že před volbama slibujou hory doly a nejsou schopní je zařídit za 4 roky. Ale ústavu změněj za dva tejdny, jen aby mohli bejt dýl (v tomhle případě zas) u svýho koryta.
Až budou volby, tak nikdo prosimvás NEVOLTE ČSSD, ODS, SZ, KDU-ČSL a tyhle podobný hajzly, co si tam jakou dobu hrabou. Když už, tak toho Trautnberga, ten má prachů dost, tak snad tak hrabat nebude. Ale raději volte nějakou menší stranu. Já se budu rozhodovat asi mezi Českou Pirátskou Stranou a nějakýma těma Veřejnýma Věcma...

A dostali mě taky nakladatelé, kteří od Googlu chtějí peníze za to, že skenuje ty jejich knížky. To jsou snad uplně retardovaný? Zkusil jsem si na Googlu vyhledat pár knížek. Všude bylo "náhled není k dispozici" a nebo "stručný obsah", ale celá knížka nikde. Naopak když někdo něco hledá, tak mu to nabídne knížku, ve který to je a následně i možnost, kde si jí může koupit... A za tohle nakladatelé chtějí ještě platit? Dyť maj bejt rádi, že jim je to timhle způsobem propaguje... Jsou to stejný vyžírkové, jak ta OSA a její výpalný, který dělá piráta z každýho...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 8. září 2009 19:42
dokud budou o dění na internetu rozhodovat lidé, kteří ani neví, jak stáhnout písničku, tak na tom budeme bledě, proto volit pirátskou stranu..
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 8. září 2009 19:46
ČPS má super program, myslím, že jí taky budu volit, ale jedna věc mně na ní štve... že nemá ani jednoho člověka, kterej by byl schopnej mluvit v TV a to je podle mě dost důležitá věc.

Třeba tady...
http://zpravy.idnes.cz/video-stahnout-film-z-internetu-neni-kradez-mini-sef-ceske-piratske-strany-1uw-/domaci.asp?c=A090826_074402_domaci_lpo

Opsanej rozhovor nevypadá tak špatně, ale když jsem si pustil video, tak jsem si řekl, že tohle je chlap, co snad 16h dřepí akorát u PC a pak nedokáže ani nic kloudnýho říct a jestli je to šéf strany, tak to potěš koště. Pray

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 8. září 2009 19:48
zase na druhou stranu díky tomu, že neumí normálně komunikovat, tak neumí ani lhát...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 8. září 2009 19:48
Moucha: právě proto přemejšlim i o něčem jiným. Sice jsem ty videa neviděl, ale o nějakým (tušim, že tam řekl, že se spojí s komunistama) jsem slyšel to co píšeš Ty... Je to těžký. Ale jasný je mi v tom, že určitě nebudu volit to, co je ve vládě, z těch je mi špatně a přál bych jim defenestraci (tu starou dobrou, kdy je vyházeli z okna, pod kterýma měli připravený kopí Wink )
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 8. září 2009 19:58
2Liv: to máš pravdu, ale sám musíš uznat, že by to asi chtělo lepšího člověka... Protože kdyby se čistě náhodou dostali do PČR, tak by byli denně pod kontrolou médií a podobných blbostí. Ono vystupování na internetových fórech je něco jinýho než vystupování v TV Wink

Ale taky určitě nebudu volit ty zmetky ve vládě, to podle mě nemá cenu.

Jinak, co říkáte na propagandu TOP09? Mně se její kampaň docela líbí a třeba myslim, že Schwarzenberg nemá zapotřebí na politice co nejvíc nahrabat...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 8. září 2009 20:15
Jj, to jsem psal už v tom nas*aným příspěvku. Smile
Přece jenom je to kníže, má rodinu z evropy, zdědil slušný prachy... Škoda, že je jen jeden. Myslim, že by bylo fajn mít vládu plnou takových lidí, který víc nepotřebujou a tak to fakt dělají pro lidi... (A je to pro ně čest, jako britská sněmovna lordů Wink )

Mmch u ČPS by bylo fajn, kdyby fakt měli nějakou zpětnou vazbu, kde by jim lidi napsali, co by si přáli atd... (Ne jako ODS/ČSSD - napište nám volební program, který chcete = napište, co chcete, aby sme vám naslibovali)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 8. září 2009 20:23
Tak myslim, že ČPS mají tu zpětnou vazbu právě na jejich stránkách ve fóru. Tam jim můžeš napsat co chceš atd, vždyť tam se přece zrodilo všechno Laughing

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 8. září 2009 20:28
tak to o čps a komunistech bylo absolutně vytrženo z obsahu (otázka byla, jestli by čps spolupracovala s komunisty, když by umožnili svobodný internet či co, takže odpověď byla Ano a novinářský zmetci to zmedializovali).
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 4 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna