Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Demokracie v ČR

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika

Je Čunek rasista?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, je:
6% 6% [ 1 ]
» Není:
93% 93% [ 14 ]
Není, ale stejně se mi jeho kroky nelíbí:
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 15 / Hlasujících: 15
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Demokracie v ČR

Zasláno: so 14. duben 2007 14:07
Na můj vkus se už nějak moc dlouho řeší kauza Čunek a pořád se pánové nějak nemůžou domluvit.

Jaký je váš názor na "rasistické" kroky Jiřího Čunka?

Já si myslím, že tu máme čím dál silnější rasismus naruby. Cokoliv někdo udělá nebo řekne proti Romům, tak to udělal z rasistických důvodů a ne proto, že neplatili nájem, rozbíjeli pronajatý byt a podobně.

Politici, kteří vyzývají Čunka k odstoupení podle mně naprosto odporují názoru 90% (můj odhad) svých voličů, jejichž názory mají naopak hájit.

Nemluvím už ani o sílícím potlačování demokracie, kdy člověk nemá právo říct svůj názor. Když někdo Romy pro barvu pleti zmlátí, ať jde sedět, ale názor snad může mít každý jaký chce. Nebo už zase ne?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: so 14. duben 2007 14:11
Proc by mel byt rasista, kdyz rekl pouze pravdu se kterou navic vetsina lidi zcela souhlasi... Wink
Veselé Vánoce!

vondra.89 (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 116
Bydliště: Doupě slizu
10 270,- VK
Zasláno: so 14. duben 2007 14:24
Nechce se mi vyjadřovat k tomu, že pan Čunek má pravdu, to je snad zřejmé.
Ovšem trochu mi vadí současný způsob vnímání světa pomocí médií - tu Topolánek někoho fuckuje a hned na to někdo reaguje, tu Čunek něco řekne, a zase na to někdo musí reagovat; naše uhrovité máničky (fotbalová reprezentace) si pro jednou neodepřou šoust a hned se to zase řeší...
Copak nikdo nemá nic jinýho na práci, že se musí řešit takový broskvoviny?

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: so 14. duben 2007 14:44
Romule,s tím rasismem naruby jsi mi vzal slova z úst.Podle mě Čunkovi výroky rasistické nebyly.A co se týče té první jeho kauzy s penězi...tak to je už na jeho svědomí.Osobně mu moc nevěřím jeho výmluvy typu "Zapomněl jsem,že jsem vložil půl milionu do zkrachovalé banky".Ale to už je asi trošku OT. Silence

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 14. duben 2007 16:10
2 norton: no, je to k Čunkovi, tak to zase tak moc OT není. Myslím si, že dokud se někomu nedokáže tresný čin, tak platí presumpce neviny. A jako důkaz přijetí úplatku nepovažuju to, že si někdo nevzpomene (nebo prostě jenom nechce veřejně říct), kde vzal před několika lety peníze. Z neprokázaného obvinění by se neměly vyvozovat žádné důsledky. To by pak mohl "byt odstraněn" kdokoliv, kdo se někomu zrovna nelíbí.

Na druhou stranu jsem rád, že presumpce viny zlomila před lety vaz Grossovi. Na všechno byl opatrnej, aby měl všechno podložený a všechno "legální". Byl jsem rád, že ho nachytali aspoň na tohle. Whistle
Zasláno: so 14. duben 2007 16:31
Malé, ale vtipné OT: http://mimon-cz.blogspot.com/2007/04/e-mail-na-hlavikovm-pape.html
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 14. duben 2007 17:00
Já nevim, média furt řikaj jak to je rasistický, politici ho nějak nemusí, ale přitom s nim skoro celá ČR souhlasí.. Navíc když řekne, že kdo chce mít nárok na podporu, tak se musí opálit, tak tam přece neni nic rasistickýho ne? To z toho udělali až ti ostatní...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 14. duben 2007 18:37
Ja v tom vidím to úsloví o potrefené huse... Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: so 14. duben 2007 18:50
2 Romulus: Jo,jasně že platí presumpce neviny.Jenom jsem chtěl říct,že já osobně tomu moc nevěřím.Ale je na jiných aby dokázali,zda to bylo tak,či onak.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 14. duben 2007 20:29
Chlapy, jako kdyby ste mi mluvili z duse Wink

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 1 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna