Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Demokracie v ČR

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika

Je Čunek rasista?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, je:
6% 6% [ 1 ]
» Není:
93% 93% [ 14 ]
Není, ale stejně se mi jeho kroky nelíbí:
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 15 / Hlasujících: 15
Narozeniny drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 11:41
jenda^^ napsal:
Až budou volby, tak nikdo prosimvás NEVOLTE ČSSD, ODS, SZ, KDU-ČSL a tyhle podobný hajzly, ...



o tomhle jsem už tu mluvil. a taky jsme tu řešili otázku -koho tedy volit?- samozřejmě, že jsme na to nepřišli... Evil or Very Mad
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 11:54
ČPS a nebo třeba Věci veřejné (který se mi taky nezdají špatný, ale zatím jsem se o ně nezajímal) Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Narozeniny drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 11:55
to by mohlo být na změnu. ale jak chceš ukecat cca 5 mil. lidí???????
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 11:56
no, a nejít k volbám je nejhorší... nahráváte tak KSČM, jejíž voliči k volbám jdu vždy... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Narozeniny drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 11:59
a co kdybychom šli všichni volit komanče? ať je sranda ne??? a když se nám to nebude líbit, tak uděláme převrat!!!!
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 12:00
ad předposlední drutkovo příspěvek: To mi vadí nejvíc "ale ty ostatní volit nebudou". No a? Tak já je volit budu. Aspoň pak budeš moct na vládu nadávat s tim, že ty jsi těmhle parchantům nedal hlas... Nejít k volbám mi přijde ale jako uplně nejhorší možnost... Wink Byl jsem volit i když jsem byl na vozíku a volební místnost nebyla bezbariérová Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Narozeniny drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 12:02
já jdu volit každopádně, ale fakt nevím komu dát hlas. tak jak to tu bylo napsáno. těm parchantům co jsou tam teď už hla nedám, ale ostatní strany mají malou podporu, takže to asi nebude mít cenu Think Think Think Think Think Think
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 12:04
To asi moc ne, ale jak jsem psal, rozhoduju se mezi těma dvěma... to romulus, ten dá hlas modrým ptákům (minulý volby si to tu šíleně obhajoval... Smile )
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Narozeniny drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 15:52
já ho pořádně vytočím a dám hlas komančům!!!!!!
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 16:14
drut: to udělej a jsi horký adept na ban..
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 5 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna