Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Denní svícení

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta

Svítíte autem ve dne?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, mám automatiku:
25% 25% [ 2 ]
Ano, zapínám ručně:
50% 50% [ 4 ]
Rád bych, ale zapomínám zapnout:
12% 12% [ 1 ]
Ne, nikdy!:
0% 0% [ 0 ]
Neřídím:
0% 0% [ 0 ]
Jsem jen spammer, který sem přišel dát odkaz na svůj e-shop:
12% 12% [ 1 ]
Celkem hlasů : 8 / Hlasujících: 8
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Denní svícení

Zasláno: st 4. červen 2014 20:02
Máte to někdo na autě? Montovali jste si to tam? Má to cenu?

Myslíte, že je tohle shit, když to stojí 750 Kč? Laughing

Obrázek
http://www.ledvyrobky.cz/autolekarna/eshop/2-1-Denni-Sviceni-RL-E/0/5/78-AKCE-Denni-sviceni-LED-homologace-Denni-sviceni-DRL-10

Je to asi nejlacinější homologovaný, co jsem našel. Razz

Můžou se tomu trochu opilovat hrany, aby se mi to líp vešlo do mřížky v masce a nemusel jsem moc kuchat do auta? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 4. červen 2014 20:11
Nějaký takový mám na autě taky. Svítí to, co chceš slyšet víc? Very Happy
BTW na tom obrázku ti chybí relé.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 4. červen 2014 20:36
A jak dlouho to už svítí? Nebudu to po zimě muset vyměnit? Mr. Green
Co jsem tak pochopil z fotek a obrázku zapojení, který je na tom webu, tak to má asi nějaké relé přímo v sobě.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 4. červen 2014 20:54
Už od minulýho léta to tam je namontovaný a funguje to.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 4. červen 2014 21:24
Mám dotaz, který je tak trochu OT. Nemám auto, tak o těchto věcech nemám ponětí... Very Happy Nevadí to úřadům, že si takhle na auto montuješ nějaké čínské světla? Very Happy Co na to říkají při technické? Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 4. červen 2014 22:30
pipa: No, čínský světla by asi úřadům vadily, pravděpodobně bych neprošel technickou a mohli by na to přijít i policajti při kontrole.
Ale když koupíš ty homologovaný, jako jsou třeba v tom odkazu nahoře, tak je povoleno si je namontovat svépomocí podle nějakých pravidel, aby to bylo správně daleko od obrysu auta apod., a nemusí se řešit nic dalšího, protože se to nepovažuje za přestavbu. Přímo na tom shopu jsou pak i fotky, jak jsou na tom vytlačený informace o homologaci atd. - podle toho poznají i policajti na silnici, jestli je to OK nebo ne.
Tady je k tomu nějaký pokec i přímo od Policie včetně správnýho umístění. http://www.policie.cz/clanek/svetla-pro-denni-sviceni.aspx (ale pochybuju, že to budeš číst Mr. Green )
Na Fordím fóru jsem viděl i frajera, co koupil čínu a pak si tam na gravírovačce ty znaky vygravíroval. Na to se asi taky nepřijde, když se do toho někdo nezačne moc vrtat, ale kdyby se na to přišlo, tak to bude asi pořádnej průser. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 5. červen 2014 13:50
To musel bejt hodně sociální případ, kyž mu bylo líto dát za homologovaný 750 a radši si padělal nějaký čínský Mr. Green achjo d'oh! Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 5. červen 2014 14:38
No tak od číňanů seženeš za lepší cenu i pěkný, co jsou přímo na Forda, celkem zapracovaný do designu (i když bych si to dokázal představit hezčí) za cca 1500 Kč:
http://www.aliexpress.com/item/08-FORD-FOCUS-DRL-LED-Fog-Lamp-Fog-Light-Cover-Kit-daytime-running-light-for-Ford/536926874.html
Podobný (ošklivější) jsou u nás s homologací mnohem dražší, třeba tady cca za 3400 Kč, levněji jsem je nenašel:
http://tuning.autodoplnky.cz/lampy-autostyle/denni-sviceni-s-krytkou-do-narazniku/krytka-mrizka-do-original-narazniku-se-svetlomet-s233880438/?h=1

//Hm, teď koukám, že u těch čínských je taky napsaná nějaký homologace, ale na fotkách není nic vidět, takže to spíš bude kec.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 22. duben 2015 12:08
Já jsem koupil denní svícení asi za 1500, mechanik mi to namontoval do Oktávky, která má v přepínači světel už přímo připravenou funkci denního svícení, takže to funguje přesně podle zákona.
Je to i homologovaný.
Denní svícení jsem chtěl hlavně, abych ušetřil žárovkám a byl jsem ve dne i lenivej zapínat světla Very Happy

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 22. duben 2015 16:44
Já jsem si nakonec spočítal, že kdyby mi žárovky prasknnuly jednou ročně, tak by mi to auto muselo vydržet 15 let, aby se mi zaplatilo denní svícení za 1500,- místo kupování žárovek. Mr. Green
A obyčejný světla se mi zapínají samy na nějakých 80 %, takže ani ani nemusím řešit, že bych zapomínal. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna