Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Denní svícení

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta

Svítíte autem ve dne?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, mám automatiku:
25% 25% [ 2 ]
Ano, zapínám ručně:
50% 50% [ 4 ]
Rád bych, ale zapomínám zapnout:
12% 12% [ 1 ]
Ne, nikdy!:
0% 0% [ 0 ]
Neřídím:
0% 0% [ 0 ]
Jsem jen spammer, který sem přišel dát odkaz na svůj e-shop:
12% 12% [ 1 ]
Celkem hlasů : 8 / Hlasujících: 8
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 22. duben 2015 20:13
Jasně no, pokud to máš takhle, tak není co řešit Smile

Já si jako hlavní světla koupil Osram night braker a v dálkových je to teda opravdu pecka, řekl bych srovnatelný s bixenony.. ale na obyč svícení jsem nepoznal rozdíl mezi normálníma žárovkama za pár korun. Příště zkusím Phillips Blue Vision (tuším, že se tak jmenujou). Ale měli by mít právě menší životnost díky vyšší svítivosti. Fyzika se asi fakt neošálí Smile

Navíc v jedničkový oktávce žádná automatika nebyla, tak aspoň takhle Smile Aspoň, že je to vyřešený v tom spínači,

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 22. duben 2015 20:33
Ona by tam ta automatika asi šla nějak jednoduše dobastlit, když už tam je... Smile

Hele k těm žárovkám ti třeba pomůže tohle porovnání. Sice to testuje ve Fordu, ale žárovky jsou žárovky Mr. Green
(chce to přihlášení, ale funguje bugmenot / bugmenot)
http://www.ford-focus.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=39288
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 23. duben 2015 09:25
Joo, to je hodně parádní test Smile já mám žárovky H4.
Takže dálkové i potkávací svítí na jedné a té samé žárovce a řekl bych, že mám spíše blbě směrované světla.

Potkávací svítí docela dost dolů a na střed, ale asi to bude tím, že jsem kdysi srazil srnku na levý roh auta a u toho světla se ulomil takový plastový držák, co to světlo drží směrem dolů. Takže svítilo dost nahoru a servisák mi to seřídil do normálu. Respektive do nějaké normy, abych neoslňoval. Teď ho mám jakoby v pozici 1 (0-3). Takže nahoru jedno světlo dostat nejde a když si dám pozici světel 0, tak pravé světlo svítí docela daleko a levý stále dolů Very Happy

Ale dálkový jsou teda moc pěkný, přesně jako v tom testu v odkaze. Potkávačky svítí dost žlutě, původně jsem si myslel, že i potkávací budou svítit bíle, ale bíle svítí jen dálkový Smile A aspoň tedy vidím, že ty Cool blue jsou na houbelec Very Happy Cool

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 23. duben 2015 10:39
No jo, oktávka má vlastně bludičky, teda H4... Smile Ty máme na firemní Dacii a vždycky, když pak přesednu do Focuse, tak jsem šokovanej, jak ty moje žárovky za 50 Kč šajní. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 24. duben 2015 11:38
Zvláštní světla na denní svícení bych zakázal. Většina ani neví co to je a neumí to používat, pak klidně svítí i v dešti a i v noci. Sice dobrý nápad, ale při současné blbosti lidstva téměř nepoužitelné. Každý zná jen svá práva, ale již né povinnosti.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 24. duben 2015 12:26
V Turecku se přes den nesvítí... a taky se tu nepoužívají bezpečnostní pásy a helmy na motorku a jízdní pruhy na silnici berou spíš jako doporučení... Very Happy Provoz na silnici je tu dost divokej... Very Happy a vůbec, podle informační brožurky, co jsme dostali je Turecko zemí s nejvyšší nehodovostí na světě... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 26. duben 2015 16:41
Ale tak zase denní svícení bych nezakazoval Smile Nejlepší je to mít na automatiku, kdy to hlídá samo čidlo Smile ale než se dočkáme toho, kdy to budou mít auta jako standardní výbavu, tak to ještě chvilku bude trvat Very Happy

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 6. květen 2015 13:00
Nezakazoval bych svícení potkávacímy světly, ale těmy co jsou na to "spešl" a v zádu jim nesvítí červená koncová.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 6. květen 2015 13:09
No.. já bych řekl, že svítit vzadu přes den je naprostý nesmysl.. Pokud není hustý déšť, mlha nebo nesněží.. Ale tak je to myslím i napsaný v tom paragrafu o denním svícení. Prostě to lidé neumí správně používat a v tom bude ten problém.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 6. květen 2015 13:44
No ono ani mnoho lidí neví že jim to vzadu nesvítí a vůbec ani netuší jaký je v tom rozdíl. Lidstvo blbne a neuvažuje, tak to prostě nemontovat a byl by klid.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna