Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Deskové hry

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK

Deskové hry

Zasláno: út 6. červen 2017 20:28
Dneska jsem po dlouhé době podpořil hru na kickstarteru (Lords of Hellas) a uvedomil jsem si ze tady se snad deskovky vubec neresili Smile

Hrajete/mate nejake oblibene?
Ja jich mam nekolik, ale bohuzel neni moc lidi kteri by to se mnou hrali - vetsina tech her je na nekolik hodin, a to je slozite sehnat vice lidi najednou.. resp. vice lidi ktere bavi deskovky Mr. Green

Mam asi dve nejoblibenejsi,
Eldritch Horror a Star Wars Rebellion. Eldritch je kooperativni hra z universa HP Lovecrafta, hodne tematicka, a hodne narocna - malokdy se vyhraje Mr. Green Cilem hry je zabranit napriklad Cthulhu pohltit svet Smile
SW Rebellion je hra pro dva hrace, kdy jeden hraje za Rebely a druhy za Imperium (duh). Princip spociva v tom ze Imperium se snazi najit zakladnu rebelu, a ti se samozrejme snazi tomu zabranit Mr. Green Hra je plna celkem peknych miniatur.. chtel jsem se vratit k modelarine a namalovat si je, ale kdyz jsem nasel navod jak to udelat, tak jsem zjistil ze s moji trpelivosti bych namaloval maximalne jednoho stormtroopera.. a jeste hnusne Mr. Green

Pro normalni smrtelniky jsou pak takove casual nebo party hry.. Klasiky jako Osadnici z Katanu, Monopoly/Dostihy.. A nebo I Know, Codenames, Dixit.. Pro fanousky Oatmeal pak Exploding Kittens, neco jako Cerny Petr, ale zabavny Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 6. červen 2017 22:29
No, většinou deskové hry nehraju, Nesehnal bych na ně lidi a hrát ve dvou s přítelkyní je nuda... jsou lepší hry než deskové, co se dají hrát s ženskou, že... Very Happy Navíc ani žádné deskové hy nemám. Většinou ale deskové hry hrávám když jsem někde pryč třeb na stáži nebo tak, Ať jde o nerdy z Maďarska, Turecka a nebo Ruska, tak někdo má nějakou deskovku (nejlépe v angličtině, že... Very Happy ) Naposledy jsme hráli BANG! (asi znáš, je to z divokého západu) a ještě jakousi hru, ale tu si už nepamatuju jak se jmenovala (nějaká fantasy, možná že to bylo podle nějaké knížky, ale tohle jde úplně mimo mě...) Jinak z těch co jsi jmenoval znám ještě osadníky...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 6. červen 2017 22:39
Jojo Bang mam vcetne vsech rozsireni.. ktera jsem si ale poridil az potom co jsme to v podstate prestali hrat Mr. Green

No, ja mam vetsinu her v anglictine (protoze nikdy nevis, jestli ta dana cesky vyjde, a kdyz, tak jestli i rozsireni.. a kdy), ale protoze Adelka moc neumi, tak ty slozitejsi se mnou hrat moc nemuze - a vetsinou by ji to teda nebavilo ani cesky Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 6. červen 2017 22:57
Já jsem dřív hrál Člověče nezlob se a párkrát taky takový ty hady a žebříky. A asi před rokem Dostihy a sázky. Anxious
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 21. listopad 2018 16:39
Kupte si nekdo balik Keyforge, a prijedte za mnou si zahrat Mr. Green

Youtube Video
Přehrát video na YouTube
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna